מישהו יכול לתת לי הצעת מחיר על הקעקוע הזה?... וכמה זמן זה בערך..(כנסו)

חוצמזה אני רוצה לעשות את זה בכתף ימין (מאחורה) וסתם, תגיבו אם אתם חושבים שזה יפה וכול זה... :-)
01tribal-horse-AMAZING!!.jpg

כמה דברים:

דבר ראשון אף אחד לא יכול לתת לך פה הצעת מחיר כי אנחנו לא סטודיו וגם המחירים משתנים בין סטודיו לסטודיו. דבר שני את שמת תמונה של קעקוע שאת רוצה לעשות שהוא נמצא כבר על מישהו, מה שלא עושים אף פעם, כל אחד צריך שיהיה לו את הדוגמא האישית שלו ושלא יבוא מישהו וירצה להעתיק את הקעקוע. לפי דעתי פשוט תלכי לסטודיו מכובד ותחפשי רעיונות מספרי הפלאש שנמצאים שם או שתבקשי מהמקעקע שיצייר לך משהו אישי רק בשבילך. יום טוב Dalida with flak

עוד משהו

יש כמובן את אתר הקהילה ששם את יכול לראות לינקים לאתרים של אומנים שונים ולקבל אולי רעיונות לאיך שיראה הקעקוע שלך. באיזה סגנון הוא יהיה, וכמובן הייתי מציע לך לקרוא את המאמרים הם יכולים רק לעזור לך. Dalida with flak

למה להתקיף?? חוצמזה ש...

אני רוצה את הקעקוע הזה..... אני ראיתי כבר בהרבה מקומות קעקועים ולא מצאתי שום דבר שימצא חן בעיני באופן מוחלט אני כבר שנה וחצי מתעניינת ואני עושה עוד בערך חודש וחצי ... אני מצטערת אבל חשבתי שקעקוע צריך להיות משהו שאני באמת אוהבת ולא סתם משהו שהמקעקע יצר לי על המקום.... מה שאת מציעה זה למישהו שבא בספונטניות ולא חשב על זה יותר מידי קודם.. אני באמת לא רוצה שעוד שנתיים אני אתעורר ואגיד - גאד! מה עשיתי?... ולא הבנתי מה הקטע ש"לא לעשות משהו שיש כבר על מישהו אחר" - מה השטות הזו???...

שום התקפה

אני לא מתקיף אני רק באתי וניסיתי להסביר לך שזה לא הולך ככה אנשים באים למקעקע שלהם והוא מצייר להם דוגמא שמתאימה להם אישית עושים את הקעקוע ואז בא מישהו רוצה להעתיק את אותו הקעקוע? את חושבת שהבנאדם שעשה את הקעקוע הזה היה רוצה שתעתיקי ממנו? ומי שהולך למקעקע בשביל שיצייר לו משהו שמתאים לו הוא ממש לא ספונטני זה מישהו שחושב על הקעקוע שלו מספיק זמן ויש לו את הרעיון של הדוגמא בראש והמקעקע פשוט מוציא את זה בתור דוגמא שניתן יהיה לקעקע, ואת בתור המתקעקעת יכולה להציעה גם רעיונות וכל דבר שאת רוצה שיהיה בקעקוע זה לא שהמקעקע מצייר סתם משהו מהראש ואז את באה לקעקע את זה. יום טוב Dalida with flak

תקשיב, זה משהו שיהיה עליי לכל החיים ולא מעניין אותי הקטע של

"הוא לא היה רוצה שתעתיקי ממנו"... זה הגוף שלי ועם כל הכבוד אין שום זכויות יוצרים על קעקועים... זה כמו הקטע המפגר של כתה ז - שאם מישהי קנתה חולצה מסויימת לחברות שלה אסור לקנות גם כי "היא מעתיקה" נו באמת... נראה לך שמישהו שחי בארה"ב עם הקעקוע הזה אכפת לו אם בישראל לילדה אחת יהיה אותו גם? להיפך אני חושבת שזה מחמיא שמישהו רוצה אותו קעקוע כמוני... ואני לא מבינה מה כל הויכוח סכ"ה שאלתי כמה בערך יעלה לי הקעקוע הזה וכמה זמן יקח לעשות אותו מה אתה מרצה לי - זה החלטה שלי לא שלך.... אל דאגה, יהיה יום טוב. efrat.

תקשיבי את

איך את יודעת שלמישהו שחי בארצות הברית לא אכפת לו שיעתיקו ממנו את הקעקוע? ועם כל הכבוד קעקוע אישי של מישהו שמועתק זה לא אתי מה כל כך קשה ללכת לסטודיו ולבקש מהמקעקע שיצייר לך משהו אישי בשבילך על אותו רעיון של הקעקוע הזה עם שינויים שלך?? ואני יגיד שוב פעם, אנחנו לא סטודיו ואנחנו לא יכולים להגיד לך כמה כסף זה יעלה, מה גם שסטודיו מכובד לא יעשה לך את הקעקוע עם את תבואי עם הדוגמא שאת רוצה שהיא כבר מקועקעת על מישהו. Dalida

מסכים לחלוטין ומוסיף

גם לעולם הקעקועים יש חוקי אתיקה ולהעתיק קעקוע ממישהו אחר זו ללא ספק עבירה על חוקי האתיקה , מה גם שאף מקעקע שמכבד את עצמו (ואני מניח שאת רוצה ללכת לאחד שכן) לא יסכים לקעקע דוגמא שהועתקה ממישהו בשלמותה .

תקשיב, זה משהו שיהיה עליי לכל החיים ולא מעניין אותי הקטע של

"הוא לא היה רוצה שתעתיקי ממנו"... זה הגוף שלי ועם כל הכבוד אין שום זכויות יוצרים על קעקועים... זה כמו הקטע המפגר של כתה ז - שאם מישהי קנתה חולצה מסויימת לחברות שלה אסור לקנות גם כי "היא מעתיקה" נו באמת... נראה לך שמישהו שחי בארה"ב עם הקעקוע הזה אכפת לו אם בישראל לילדה אחת יהיה אותו גם? להיפך אני חושבת שזה מחמיא שמישהו רוצה אותו קעקוע כמוני... ואני לא מבינה מה כל הויכוח סכ"ה שאלתי כמה בערך יעלה לי הקעקוע הזה וכמה זמן יקח לעשות אותו מה אתה מרצה לי - זה החלטה שלי לא שלך.... אל דאגה, יהיה יום טוב. efrat.

לנו כן אכפת!!!!!

אמנות אינו דבר שמוגן דרך קבע בזכויות יוצרים, אבל לכל אחד, מהאנשים שדרך קבע מסתובבים בפורום הזה ועוקבים אחרי אומנים שונים והיצירות שלהם, אכפת לשמור על האומנות הזאת... את תעשי בסופו של דבר מה שאת רוצה עם הגוף שלך, אבל תהיי בטוחה שמפה לא תבוא הישועה... וגם מקעקעים שכן יסכימו לעשות לך עבודה של מישהו אחר, תהיי בטוחה שקעקוע באותה רמה, בדיוק איך שרצית, לא תקבלי מפני שלכל מקעקע יש את הקו שלו (ומקעקע שלא אכפת לו לעשות עבודה שאחר השקיע בעיצוב... לא הייתי סומך על הקו שלו!!!!!) יום טוב ולא צריך להתעצבן... לא ביקשנו ממך ללכת ולעשות מה שיש בלי זכות בחירה, אם באמת תסתובבי בסטודיואים, תסתכלי על דוגמאות (אפילו תביאי את התמונה רק כרעיון)... את תגלי מלא מקעקעים אם ראש פתוח שידעו לשבת איתך כמו שצריך ולמצוא בדיוק את מה שאת רוצה!!! וכל החיים שלך תודי לנו שיש לך משהו אישי, יפה, שרצית... והוא רק שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!! spiralz (מנהל פורום בודי פירסינג)

אתם לא מיבנים? זה הקעקוע המושלם למה שאני מחפשת... מושלם! אני לא רוצה לגרוע או להוסיף...

למה אני צריכה להתפשר על משהו שילווה אותי עד שאני אמות?? הקעקוע הזה הוא פשוט, חלק, בלי קשקושים ואני לא רוצה משהו אחר... אני לא מבינה מה אתם מנסים לריב איתי או משהו אני סה"כ ביקשתי דעה על מחיר וזמן ומאנשים שמבינים יותר ממני לא ביקשתי ממכם אישור לעשות את הציור הזה או לא... וכן אני כן רוצה ללכת למקעקע שמכבד את עצמו ואני מכירה את מי שאני הולכת לעשות אצלו ואני לא חושבת שהוא יכריח אותי להוסיף קווים או לא יודעת מה כדי שזה לא יהיה העתקה... שניה, ונגיד שהייתי רוצה לעשות לב או אות סינית... אז מה זה גם נחשב העתקה? לעוד איזה אלף אנשים יש קעקוע של לב או אות סינית עד שזה כבר נהיה קיטשי.. אז אסור לי לעשות קעקוע כזה? ואם אני בוחרת מהספרים שנמצאים בסטודיו - זה גם לא אישי, בטח עוד המון אנשים לפני בחרו את הקעקוע משם... רק שאלתי שאלה, לא חיפשתי שיטיפו לי.

ועוד משהו -

כמו שציינתי קודם - אני לא החלטתי לפני שבוע לעשות קעקוע אני מסתובבת עם הרעיון כבר למעלה משנה ואני ראיתי כבר בסטודיואים ולא מצאתי כלום (פשוט כלום!!!) שמצא חן בעיני באופן טוטאלי... עד שראיתי את הקעקוע הזה באיזה אתר נידח ואני מבינה שאתם לוקחים את זה בצורה כזו אישית כי אולי קעקועים זה נחשב אצלכם לאומנות או משהו אבל אצלי זה פשוט משהו שנראה לי נורא נחמד ויפה ואני רוצה לעשות... לא עניין של עיסוק לחיים.... לא עניין כזה רציני ...

אנחנו לא מטיפים!!!

אנחנו לא באים להטיף לך... ולא, לרגע לא אמרנו שאנחנו רוצים שתתפשרי... ההיפך, לעבוד יותר קשה כדי להגיע לעיצוב אישי (על אותו הרעיון) רחוק מלהיות התפשרות!!! את מכירה את המקעקע, אז למה את לא שואלת אותו את המחיר???... פה לא תמצאי מחיר כי כל מקעקע מתמחר את העבודות שלו, והפורום הזה לא נועד לפירסומים של מקעקעים (כן, מחיר הוא פרסומת טובה מאד)!!! אנחנו לא באים לריב איתך, ההיפך, את מוזמנת להסתובב פה בפורום כמה שאת רוצה, לראות דברים שאנשים אחרים כתבו, חשבו, הביאו דעה, ולגלות שאנחנו הרבה יותר מסתם אנשים שרוצים קעקועים... אנחנו אוהבים את זה!!! הבעיה היא שננעלת על קעקוע מסויים וזהו... אני זוכר את זה טוב מאד על עצמי! את מסוגלת ליותר!! ודבר אחרון... אות סינית או "לב" הם לא יצירות אומנות בעלות זכויות יוצרים, מכיוון שהם דבר של שימוש יומיומי (במיוחד אות סינית... לך אולי זה נראה כמו עיצוב לקעקוע אבל יש אנשים שזה הכתב שלהם, אז מה?! אסור להם לכתוב!!?? ולב, את יכולה להגיד לי מי עיצב את הלב???)... לנסות לתרץ העתקה ב"אבל אנשים עושים ככה וככה", לא עובד... גם העתקים של המונה ליזה זה בסדר???????? (וכן, קעקועים לדעתנו זו יצירת אומנות!!!) spiralz (מנהל פורום בודי פירסינג)

ועוד משהו -

כמו שציינתי קודם - אני לא החלטתי לפני שבוע לעשות קעקוע אני מסתובבת עם הרעיון כבר למעלה משנה ואני ראיתי כבר בסטודיואים ולא מצאתי כלום (פשוט כלום!!!) שמצא חן בעיני באופן טוטאלי... עד שראיתי את הקעקוע הזה באיזה אתר נידח ואני מבינה שאתם לוקחים את זה בצורה כזו אישית כי אולי קעקועים זה נחשב אצלכם לאומנות או משהו אבל אצלי זה פשוט משהו שנראה לי נורא נחמד ויפה ואני רוצה לעשות... לא עניין של עיסוק לחיים.... לא עניין כזה רציני ...

את ממש לא מבינה!!!!!!!!

לא, לא, לא, לא, לא אמרנו לך להתפשר... לא מרנו לך לעשות רק מה שיש... לא אמרנו לך לעשות משהו שלא תרצי... את יכולה ללכת אם העיצוב הזה (התמונה) למקעקע ושתעבדו ביחד (שניכם, את והוא) על העיצוב, ככה שהוא יהיה מקורי (לא העתק) ועדיין יהיה מה שאת רוצה... העיצוב הוא לא מדקה לדקה, אתם יובים ומשנים, ואת חוזרת וחוזרת... עד שהעיצוב בדיוק מה שאת רוצה....... איך את יודעת שלא תרצי את זה מבלי לנסות!!!!!!!!!!!!!!! ודבר אחרון... כן אנחנו חושבים שזו אומנות, ולא, לא כל מי שבפורום עוסק בזה... רב האנשים רק בעלים של קעקועים (לא מקעקעים), אם זה בשבילך סתם משהו פשוט וחמוד כזה שאת רוצה לעשות... עצה שלי: אל תעשי כרגע... חכי עוד זמן עד שממש תרצי (זה לא עגיל באוזן!!!) spiralz (מנהל פורום בודי פירסינג)

אנחנו לא מטיפים!!!

אנחנו לא באים להטיף לך... ולא, לרגע לא אמרנו שאנחנו רוצים שתתפשרי... ההיפך, לעבוד יותר קשה כדי להגיע לעיצוב אישי (על אותו הרעיון) רחוק מלהיות התפשרות!!! את מכירה את המקעקע, אז למה את לא שואלת אותו את המחיר???... פה לא תמצאי מחיר כי כל מקעקע מתמחר את העבודות שלו, והפורום הזה לא נועד לפירסומים של מקעקעים (כן, מחיר הוא פרסומת טובה מאד)!!! אנחנו לא באים לריב איתך, ההיפך, את מוזמנת להסתובב פה בפורום כמה שאת רוצה, לראות דברים שאנשים אחרים כתבו, חשבו, הביאו דעה, ולגלות שאנחנו הרבה יותר מסתם אנשים שרוצים קעקועים... אנחנו אוהבים את זה!!! הבעיה היא שננעלת על קעקוע מסויים וזהו... אני זוכר את זה טוב מאד על עצמי! את מסוגלת ליותר!! ודבר אחרון... אות סינית או "לב" הם לא יצירות אומנות בעלות זכויות יוצרים, מכיוון שהם דבר של שימוש יומיומי (במיוחד אות סינית... לך אולי זה נראה כמו עיצוב לקעקוע אבל יש אנשים שזה הכתב שלהם, אז מה?! אסור להם לכתוב!!?? ולב, את יכולה להגיד לי מי עיצב את הלב???)... לנסות לתרץ העתקה ב"אבל אנשים עושים ככה וככה", לא עובד... גם העתקים של המונה ליזה זה בסדר???????? (וכן, קעקועים לדעתנו זו יצירת אומנות!!!) spiralz (מנהל פורום בודי פירסינג)

תקשיב בעקרון אני ממש בעד שינויים אבל...

אני לא מתכוונת לעשות יותר מקעקוע אחד בחיים שלי... ואני מכירה את עצמי, אני ככה עם כל דבר, אני פרפקציוניסטית ותאמין לי שלא הייתי בכלל חושבת על הקעקוע הזה אם הוא לא היה "ה"דבר שנדלקתי עליו... כמו שאמרתי, אני כבר שנה וחצי מתעניינת בקעקוע וראיתי הרבה ציורים וסקיצות בחיים שלי ושום דבר לא משתווה לזה שבחרתי, עכשיו מה אתה אומר בעצם? שבגלל שלעוד מישהו יש את הקעקוע זה אני צריכה לוותר עליו? כמו שאמרתי אני בעד שינויים אבל אם משהו כבר ממש מושלם בעיני למה שאני ארצה לשנות אותו? תראה אני מציירת וניסיתי הרבה פעמים להגיע לקעקוע שאני אוהב ולא ימאס לי ממנו אחרי איזה 5 שנים או שאני אהיה סבתא מתדלדלת... ואף אחד לא ענה על הקריטריונים... גם הידיד הזה שלי שהוא מקעקע לא הצליח לצייר שום דבר שממש תפס אותי כמו זה... מה אני יכולה לעשות, נדלקתי על זה ואני לא רוצה שאחרי זה אני אתחרט ... ועם זה יש לי הרגשה ש-100% אני לא אתחרט...

את ממש לא מבינה!!!!!!!!

לא, לא, לא, לא, לא אמרנו לך להתפשר... לא מרנו לך לעשות רק מה שיש... לא אמרנו לך לעשות משהו שלא תרצי... את יכולה ללכת אם העיצוב הזה (התמונה) למקעקע ושתעבדו ביחד (שניכם, את והוא) על העיצוב, ככה שהוא יהיה מקורי (לא העתק) ועדיין יהיה מה שאת רוצה... העיצוב הוא לא מדקה לדקה, אתם יובים ומשנים, ואת חוזרת וחוזרת... עד שהעיצוב בדיוק מה שאת רוצה....... איך את יודעת שלא תרצי את זה מבלי לנסות!!!!!!!!!!!!!!! ודבר אחרון... כן אנחנו חושבים שזו אומנות, ולא, לא כל מי שבפורום עוסק בזה... רב האנשים רק בעלים של קעקועים (לא מקעקעים), אם זה בשבילך סתם משהו פשוט וחמוד כזה שאת רוצה לעשות... עצה שלי: אל תעשי כרגע... חכי עוד זמן עד שממש תרצי (זה לא עגיל באוזן!!!) spiralz (מנהל פורום בודי פירסינג)

אני ממש מבינה... כנס שניה

אני יודעת שזה לא עגיל באוזן, אני כבר יושבת על העניין שנה וחצי... זה לא שאני אומרת וואי בא לי מחר לעושת קעקוע ואני גם בכלל לא בקטע של פירסינגים רק קעקוע מעניין אותי לעשות... במידה מסויימת זו אומנות אבל אני לא חושבת שזה כזה עניין כמו שאתם עושים מזה... אני מקשיבה, מבינה את הצד שלך, אבל עדיין, לא שיניתי את דעתי... אני עדיין חושבת ש"העתקה" כמו שאתם קוראים לזה זה כזה פשע חמור....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר