טופ...באופן מאוד מפתיע...

אני לא מזהה כאן חצי מהשמות... אחרי העדרות ארוכה של בערך 3 חודשים מהפורום (כל אחד והסרטים שלו...), אני שמחה לחזור ובגדול! ויש לי אפילו כמה פניני חכמה: 1. אני לא זוכרת מי, אבל באחת בתשובות לניקי בר- מישהי חיפשה את המונח "פלגריזם" שזה בעקרון גניבה ספרותית, אבל רלוונטי גם פה. 2. דגנית- מזל טוב! אהבתי מאוד מאוד! 3. אפרת- המון והצלחה!!! (ושוב היי!) ו...זהו...אני אשב לי עכשיו להתעדכן ב"חור השחור" של 3 החודשים האחרונים.... אני

יש לי שאלה

אתה חושב שאני גנבת ספרותית אז אני הגיד לך משהו שאלתי בקשר לאותם קעקועים שכבר משהו עשה רק בגלל שרציתי לדעת מה אנשים חושבים על האומן ועל איך שעשו את הקעקוע וגם בגלל שאני מעוניינת בקעקועים של פרפרים רק בגלל זה סמתי את הקעקועים האלו וזה לא אומר שאני רוצה לגנוב ולעשות את אותו קעקוע כי רני מחפשת משהו מיוחד שרק לי יהיה אותו ולא לכולם אז רק שתדע זה לא נקרא לגנוב ניקי

תשובה מסודרת:

תתכונני, זה ארוך: 1. אני לא "חושב", אני "חושבת" (כתבתי בלשון נקבה גם בגוף ההודעה כמדומני) 2.אני באופן עקרוני לא חושבת שאת "גנבת ספרותית": ראשית, כי לא מדובר בספרות:-) שנית, אני לא הבעתי את דעתי עליך אלא ציינתי את שם המושג שladybug! חיפשה (גם אם הייתי חושבת כך, הייתי מוצאת דרך עדינה יותר לאמר זאת) שלישית, מעצם היותי אקדמאית, ניחנתי ביכולת לקרוא וביכולת הבנת הנקרא, לכן קראתי את תגובתך לladybug והבנתי (אני חוזרת- הבנתי) שאת לא מעוניינת להעתיק את העבודות (מה גם ועדיין לא התקעקעת, ולא עשית שום דבר רע בפועל, ואנחנו עדיין לא יכולים לשפוט אותך על סמך מחשבה בלבד) 3. סתם לידע כללי, כאשר אנו מעלים עבודות לצורך חווד לאתר, אנו נוהגים לציין רפרנסס (או בקיצור- את שם האמן/ אתר ממנו לקחנו את העבודה) כדי שנוכל לחלק (או לא...) את הקרדיטים. ולבסוף (כבר לא נשאר לי אויר...) בנימה אישית, אני חייבת לשאול שאלה: מה זה משנה מה אנחנו חושבים? קעקוע זה דבר אישי שישאר עליך (שוב- עליך, לא עלי!) לכל החיים. אז אם אני אגיד לך שהקעקוע (או הסגנון...) נראים בעיני או לא- איך זה משרת את המטרה שלך? אני באופן אישי מאוד לא מתחברת לעבודות שהצגת, וגם לו הייתי מתחברת, לא הייתי ממקמת אותם בגב בתחתון שלי. אבל זוהי דעתי וזהו הסגנון האישי שלי. אז אם את אוהבת את הסגנון והמיקום, למה לך להקשיב למה שאני חושבת? אני מצרפת לך סתם עבודה שנתקלתי בה (על גב תחתון...)שעשה fip buchanan. אני גם מצרפת קישור לאתר שבו מופיע העבודה ועבודות נוספות, לעיונך. זהו. מקווה שלא העמסתי ולא שגעתי אותך. צר לי אם דברים הובנו בצורה לא נכונה- אבל אלא הם פני הדברים ואני מקווה שהכל ברור עכשיו. אני.

הקובץ לא צורף, מצרפת שוב-

טופ...באופן מאוד מפתיע...

אני לא מזהה כאן חצי מהשמות... אחרי העדרות ארוכה של בערך 3 חודשים מהפורום (כל אחד והסרטים שלו...), אני שמחה לחזור ובגדול! ויש לי אפילו כמה פניני חכמה: 1. אני לא זוכרת מי, אבל באחת בתשובות לניקי בר- מישהי חיפשה את המונח "פלגריזם" שזה בעקרון גניבה ספרותית, אבל רלוונטי גם פה. 2. דגנית- מזל טוב! אהבתי מאוד מאוד! 3. אפרת- המון והצלחה!!! (ושוב היי!) ו...זהו...אני אשב לי עכשיו להתעדכן ב"חור השחור" של 3 החודשים האחרונים.... אני

ברוכה השבה!!

זו אני שחיפשתי את המונח... את בטח לא זוכרת אותי אבל אני "חשפתי" אותך לאמי בראון מה שמעלה לי שאלה: מה עם הקעקוע שרצית לעשות? עשית? בתהליכים? בכל אופן ברוכה השבה! חמוטל

יש לי שאלה

אתה חושב שאני גנבת ספרותית אז אני הגיד לך משהו שאלתי בקשר לאותם קעקועים שכבר משהו עשה רק בגלל שרציתי לדעת מה אנשים חושבים על האומן ועל איך שעשו את הקעקוע וגם בגלל שאני מעוניינת בקעקועים של פרפרים רק בגלל זה סמתי את הקעקועים האלו וזה לא אומר שאני רוצה לגנוב ולעשות את אותו קעקוע כי רני מחפשת משהו מיוחד שרק לי יהיה אותו ולא לכולם אז רק שתדע זה לא נקרא לגנוב ניקי

ניקי שאלה...

בת כמה את??? כי נראה לי שיש כמה דברים שאת לא מבינה ולכן מפרשת לא נכון ולפיכך תוקפת את little wonder המסכנה שרק עכשיו הגיעה...בלי קשר את נראת קצת לא בוגרת לפי צורת הכתיבה אז התעניינתי לדעת בת כמה את.. חמוטל נ.ב לא התכוונתי להיות עוינת

ברוכה השבה!!

זו אני שחיפשתי את המונח... את בטח לא זוכרת אותי אבל אני "חשפתי" אותך לאמי בראון מה שמעלה לי שאלה: מה עם הקעקוע שרצית לעשות? עשית? בתהליכים? בכל אופן ברוכה השבה! חמוטל

היי היי היי- תודה רבה, אבל למה את מעליבה אותי???

בוודאי שאני זוכרת אותך ומוקירה לך תודה בכל פעם שאני פותחת את המחשב ורואה את הטפט של הפיה הוורודה שלי...!!! בנוגע לקעקוע- אז ככה (סיפור עצוב...)- כבר החלטתי שאני עושה קעקוע חדש. יפה? יפה. מצאתי לי מקעקע. יפה? יפה. כבר החלטתי בערך מה בא לי (ידעתי שזה יהיה כרוך בהמון !@#@#$% שכל למקעקע על העיצוב המדוייק, אבל ניחא. ומאותו רגע, הכל הלך על רגל שמאל: הכסף נגמר באופן פתאומי (הוצאות לא צפויות...קשה להיות סטודנט במדינה הזו), הזוגיות שלי ירדה מהפסים, גיליתי שמתחילים לי מבחנים ואני לא יודעת כ-ל-ו-ם ובאופן כללי המצב היה על הפנים. (עכשיו טוב, תודה למתעניינים...) בכל אופן, השבוע כבר התכוונתי להתחיל להזיז עניינים, ואז נזכרתי בדיון שהיה לי מזמן עם אפרת, שהכניס אתי לדילמה: האם להשקיע את מיטב כספי בקעקוע חדש, איכותי ומגניב, או להשקיע בשיפוץ הזוועות שמפוזרות לי על הגוף????? אני עדיין מתלבטת, והאמת שאשמח לשמוע את דעת עמיתי המלומדים: מה הייתם עושים- משפצים או מחדשים? (ושוב סליחה שעל שאלה כל כך קטנה עניתי במגילה...)

יש לי שאלה

ניקי עוד הבהרה

לא התכוונתי שאת גנבת קעקועים חס וחלילה!!!!!!! רציתי לחשוף אותך לגישה אחרת לפני שאת עושה כזה דבר. תמיד אפשר ללמוד מדברים לא??? :) חמוטל

היי היי היי- תודה רבה, אבל למה את מעליבה אותי???

בוודאי שאני זוכרת אותך ומוקירה לך תודה בכל פעם שאני פותחת את המחשב ורואה את הטפט של הפיה הוורודה שלי...!!! בנוגע לקעקוע- אז ככה (סיפור עצוב...)- כבר החלטתי שאני עושה קעקוע חדש. יפה? יפה. מצאתי לי מקעקע. יפה? יפה. כבר החלטתי בערך מה בא לי (ידעתי שזה יהיה כרוך בהמון !@#@#$% שכל למקעקע על העיצוב המדוייק, אבל ניחא. ומאותו רגע, הכל הלך על רגל שמאל: הכסף נגמר באופן פתאומי (הוצאות לא צפויות...קשה להיות סטודנט במדינה הזו), הזוגיות שלי ירדה מהפסים, גיליתי שמתחילים לי מבחנים ואני לא יודעת כ-ל-ו-ם ובאופן כללי המצב היה על הפנים. (עכשיו טוב, תודה למתעניינים...) בכל אופן, השבוע כבר התכוונתי להתחיל להזיז עניינים, ואז נזכרתי בדיון שהיה לי מזמן עם אפרת, שהכניס אתי לדילמה: האם להשקיע את מיטב כספי בקעקוע חדש, איכותי ומגניב, או להשקיע בשיפוץ הזוועות שמפוזרות לי על הגוף????? אני עדיין מתלבטת, והאמת שאשמח לשמוע את דעת עמיתי המלומדים: מה הייתם עושים- משפצים או מחדשים? (ושוב סליחה שעל שאלה כל כך קטנה עניתי במגילה...)

הממממממ דילמה לא קלה בכלל...

תראי.. תשמעי... זה נורא אישי. אני העדפתיי לעשות את הפיה שלי לפני שעשיתי את הקאוור שלי. תלוי מה היחסים שלך עם הזוועות. מה את רוצה לעשות על הזווועות.. לי לקח חצי שנה לדעת מה אני רוצה לעשות כקאוור. לך יש משהו בראש? שוב, צריך לתכנן טוב את העינין הכספי חוץ מזה אין לי תשובה טובה מדי בשבילך לצערי.. אני הייתי עושה חדש ונרגעת קצת ואז חושבת על קאוור אבל מצד שני אולי דוקא זה יעיק וימנע מתחושות טובות אחרי קעקוע חדש.. אגב, כמה זוועות יש לך לכסות? המון בהצלחה, חמוטל

את יושבת?

מתוך 5 עבודות (אלוהים עדי- הייתי פוחזת וצעירה, ולא, אני לא יודעת מה עבר לי בראש...) 5 הייתי אוצה להעלים ולעשות מחדש..... אחת מהן כבר הצלתי פחות או יותר, ואני לא מתכוונת להתעסק איתה יותר. 3 נותרות לא נראות לעין, הכי דחופה לי העבודה המזוויעה על השכם. זה אירוס עם איזושהי צורה בלתי מוגדרת, ובא לי לכסות אותו באירוס אחר, גדול וצבעוני. אני כבר שבוע רבה עם עצמי.... לבכות...

ניקי עוד הבהרה

לא התכוונתי שאת גנבת קעקועים חס וחלילה!!!!!!! רציתי לחשוף אותך לגישה אחרת לפני שאת עושה כזה דבר. תמיד אפשר ללמוד מדברים לא??? :) חמוטל

תשובה

אני בת 17 עוד חודש וכול נושא הקעקועים חדש לי ושקראת לי "גנבת ספרותית" אז בהתחלה לא הבנתי את זה ופירשתי את זה כמו שזה כתוב "גנבת" אבל עכשיו אני מבינה יותר אז הכול טוב כי בסך הכול אני מחפשת סגנון שיהיה רק שלי אז עכשיו קשה לי לחפש אז אני מצרפת קעקועים של אנשים אחרים בשביל למצוא מה שאני הכי רוצה וכמו שאומרים קעקוע זה לכול החיים אז אני מחפשת את הכי טוב ניקי

את יושבת?

מתוך 5 עבודות (אלוהים עדי- הייתי פוחזת וצעירה, ולא, אני לא יודעת מה עבר לי בראש...) 5 הייתי אוצה להעלים ולעשות מחדש..... אחת מהן כבר הצלתי פחות או יותר, ואני לא מתכוונת להתעסק איתה יותר. 3 נותרות לא נראות לעין, הכי דחופה לי העבודה המזוויעה על השכם. זה אירוס עם איזושהי צורה בלתי מוגדרת, ובא לי לכסות אותו באירוס אחר, גדול וצבעוני. אני כבר שבוע רבה עם עצמי.... לבכות...

הממממ..

נורא חבל לי... סתם מעניין אותי, את לא מרוצה מהן בגלל עבודת מקעקע גרועה או נושאים שכיום ניראים לך טיפשים?בנתיים מחפשת לך קעקועים של אירוסים יפייפים לשיפור מצב רוחך... :)

:-)

"גרועה" זה קומפלימנט.... אני דוגמה חיה (לצערי, על דרך השלילה, דהיינו- מה **לא** עושים) לכל מה שאפרת מנסה להטמיע פה על בחירת מקעקע ו"איך נזהה מהי עבודדה איכותית" (רמז- לא, זה לא זה שכל החבר'ה הולכים אליו כשאתם בני 16...). כלומר- זה לא שאני לא הולכת עם גופיות, אבל אני כבר לא כל כך נלהבת להציג אותו לפני קהל... ותודה על החיפושים:-) זה גם בדיוק מה שאני עושה עכשיו. מצרפת צילום שאהבתי במיוחד:-)

מצאתי כמה שלטעמי...

אז מה בוער בעצמותייך יותר?? (נראה לי שהאירוס לא?? :) ) וואו כל הדיבורים האלה גרמו לי נורא לרצות עוד קעקוע (ככאילו שגם כך לא רציתי :)

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

iris.gif
2

איזו מתוקה!

תודה תודה... האמת שהכחול יותר לטעמי. ואני לא יודעת אם זה מה שבא לי יותר, אלא אולי חשיבה פרקטית: גם ככה אני רוצה לעשות קאוור, ואני אוהבת אירוסים, אז נהרוג שתי ציפורים במכה.. מצד שני, רציתי אחד חדש דנדש.... אוףףף....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר