חבר'ה אני פורש מעולם הBody Modification

מחר לתקופה של 3 שנים. כן כן, מחר אני מתגייס לצה"ל ולצערי אני צריך להוריד את כל הפירסינגס שלי(הרחבה 8מ"מ ועוד עגיל רגיל באוזן שמאל, עוד הרחבה של 4 מ"מ באוזן ימין, עגיל בגבה, ספטום, לברט, ואני מקווה שאת הלשון אני לא צריך להוריד), אך את הקעקוע החדש שלי הם לא יצליחו לקחת ממני לעולם, מוהאהאה:-) היום גם עשיתי בצער רב קרחת, לאחר גידול מאסיבי של שיער בתקופה יפה של 3 שנים בערך הכל נגמר ביום ארור אחד. בכל מקרה, ממש ממש חבל לי שאני אוכל לבקר בפורום רק בסופ"שים :-( אני כבר מתגעגע. ביי ביי לכולם! מניאק.

שיהיה בהצלחה

המממ... פרישה? אני לא הייתי מגדירה את זה ככה :-)

תמיד יש לך את הקעקוע שמה שהם לא יעשו לו - לא יירד! ואתה יודע... הפירסינג עוד יחזרו אליך ובגדול, וחס ושלום, אני מנסה לשדל לעבור על חוקי צה"ל - אבל מה שלא רואים... בכל מקרה, שיהיה לך המון בהצלחה ותהנה מכל רגע (אני יודעת שזה נשמע פרדוקסלי אבל אני תמיד מאחלת הנאה). אנחנו גם כבר מתגעגעים :-) Mr. Moo and Miss De Luxe

המממ... פרישה? אני לא הייתי מגדירה את זה ככה :-)

תמיד יש לך את הקעקוע שמה שהם לא יעשו לו - לא יירד! ואתה יודע... הפירסינג עוד יחזרו אליך ובגדול, וחס ושלום, אני מנסה לשדל לעבור על חוקי צה"ל - אבל מה שלא רואים... בכל מקרה, שיהיה לך המון בהצלחה ותהנה מכל רגע (אני יודעת שזה נשמע פרדוקסלי אבל אני תמיד מאחלת הנאה). אנחנו גם כבר מתגעגעים :-) Mr. Moo and Miss De Luxe

לפי איך שאני מכיר את עצמי

אני מהר מאוד אמצא את עצמי עומד למשפט על הפרת חוקי צה"ל בנוגע לפירסינגים:-) בכל מקרה תודה רבה, ואני מקווה שאכן יהיה קל ומהנה. תודה תודה.

חבר'ה אני פורש מעולם הBody Modification

מחר לתקופה של 3 שנים. כן כן, מחר אני מתגייס לצה"ל ולצערי אני צריך להוריד את כל הפירסינגס שלי(הרחבה 8מ"מ ועוד עגיל רגיל באוזן שמאל, עוד הרחבה של 4 מ"מ באוזן ימין, עגיל בגבה, ספטום, לברט, ואני מקווה שאת הלשון אני לא צריך להוריד), אך את הקעקוע החדש שלי הם לא יצליחו לקחת ממני לעולם, מוהאהאה:-) היום גם עשיתי בצער רב קרחת, לאחר גידול מאסיבי של שיער בתקופה יפה של 3 שנים בערך הכל נגמר ביום ארור אחד. בכל מקרה, ממש ממש חבל לי שאני אוכל לבקר בפורום רק בסופ"שים :-( אני כבר מתגעגע. ביי ביי לכולם! מניאק.

מעשה שהיה - כך היה

לפני כמה ימים פגשתי בחור שהתגייס לא מזמן. שאלתי אותו לגבי ההרחבה שלו באוזן שמאל, הרחבה של 15ממ לפחות (לא שאלתי לגבי גודל ספיציפי, זוהי השערה) - ואיך הוא מסתדר איתו בצבא. מסתבר, כן כן, שהבחור הוציא לא פחות מאשר *פטור מהורדת ההרחבה*. הוא ניגש למנתח פלסטי ויצא עם אישור שמאפשר לו להיאר עם ההרחבה גם בתקופת השירות הצבאי. שווה לנסות. *קריצה* - לירון

בהצלחה!!!

תהנה?!?... נחכה לך בסופ"שים :) נ.ב. אתה יכול להשאר אם הספטום... פשוט תשים קיפר ולא יראו כלום ;)

בהמלחה ילד, אגב...אנקדוטה קצרה בהקשר:

ליד העבודה שלי נמצא בית החייל בחיפה. היום עברתי שם, והיו שם כלמיני אמהות שנבחו על הילדים שלהם "אמרתי לך...חכה חכה מה יגידו על הקעקוע שלך בצבא!"... סתם העלה גיחוך על שפתי... הפולניות..הפולניות... אני:-)

לא, לא בהמלחה...בהצלחה....ואפרופו פירסינג..

בעודי טירונות במחנה 80, היה לנו אחה"צ תיזוזים (30 שניות א' לב' וכאלה...).. בקיצור, כל כך מיהרנו, שהחישוק המקסים שהיה מחובר לי לטבור, לא נשאר שם, משום שהוא פשוט נתפס בוו של החגורה ומצא עצמו על הריצפה... לא כיף, אבל לפחות גימלים.... סתם - ממש לא כיף ולא שווה את הגימלים. לפחות תדחה את החזרת הפירסינג'ס עד סיום הטירונות... ושוב - בהמלחה ובפלפול...:-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר