* * * לכולם: מה יש עליכם? * * *

הרבה זמן כבר לא עשינו ת'רד שמתאר בדיוק מה יש ולמי, וחוץ מזה - יש אנשים שחידשו, הוסיפו והסירו... אז יאלללה: מה יש עליכם? קעקועים? פירסינג? כמה? למה? איפה? איך? אני אתחיל (ברוח ההתנדבות ובתודות לטל שהעלה את הרעיון): יש לי שישה קעוקעים. הם ממוקמים בצאוור, זרועות, רגל שמאל ומותן. תמונה של הקעקוע ברגל אפשר לראות בלינק הבא: http://www.geocities.com/wallatattoos/ut_venux01.html וצירפתי תמונה של הצוואר. לא ממש רואים אותו כרגע - הוא יותר נראה כמו scarification אז הנה תמונה של תקופת ההחלמה הנוראית והמודלקת שהייתה לי... זה כל מה שיש לי לעת עתה :-) שלכם, אפרת
star_4w.jpg

לי יש -

קעקועים - 1. בקרסול 2. בעורף - מהעורף לכיוון תחילת הגב, יושב על העיקולים שמשני צידי הצוואר כשהוא מתחבר לכתפיים 3. גב תחתון 4. הקעקוע העתידי - על הכתף לכיוון הזרוע פירסינג - 1. חורים סתמיים באזניים 2. בלמעלה של האוזן - נראה לי שקוראים לזה הליקס (?) 3. נזם אולי ביום שיהיה לי סורק - יהיו תמונות דרך אגב - אני קוראת את הפורום הזה המון זמן וסוף סוף כתבתי בו משהו - אז נעים מאד אני דנה!

אפשר גם לרשום? :(... :)

אז ככה: קעקועים: - שרוול חצי רגל ימין Traditional - שרוול יד ימין (פארודיה על הטענה הרווחת שמיבנים עתיקים נבנו בידי חייזרים... יש שם גם 32 ספירלות...) - שלוש עבודות בחזה (משולש, ריבוע ועיגול... בתוך העיגול מגן דויד נוסח סיילור ג'רי קולינס... תמונה בקרוב) - עבודת גב (קוים גמורים בלבד) בתהליכים... של עץ החיים של המאיה - כתף שמאל הדמות של ג'אמירוקואיי בתוך ספירלה (למישהו יש בעיה אם זה???!!!) - זרוע שמאל הבונג'י של פודו מייו (בונג'י - כתב יפני שנלקח בחלקו מהסנסקריט ההודי ומשמש בד"כ לסימון דתי ו/או מסורתי) ובתוכו יש דג קרפיון יפני קלאסי (קויו) - לאורך זרת שמאל שלי וכף היד (רק בצד החיצוני) עיטור בסגנון פןלינזי... - ירך ימין שלי רפרודוקצייה חדשה לעליסה בארץ הפלאות... הצייורים הם מהספר המקורי, עברו שינוי סגנון, והסיפור קיבל תפנית שונה... (תמונה מצורפת) - מותן שמאל............ קעקוע קטן שדורש קאוור, אחד הראשונים שלי... בקרוב, סיום עבודת הגב (כבר מעל לשנתיים אני דוחה) וקאוור למותן... פירסינג: - ספטום 5מ"מ (בקרוב 6)\ - שני האוזניים הרחבות "1 (25מ"מ) - לשעבר, לברט 10מ"מ (נשאר חור גדול, לכן ראוי לציין כשינוי גוף, לא?!) - פטמה 5מ"מ (השנייה עברה חוויה לא נעימה, העגיל יוחזר בקרוב) - פרינס אלברט 5מ"מ.... אחד העגילים הכי מומלצים (לגבר) בעבר היה גם אמפאלאנג... מומלץ מא-א-א-אד (לעינוג האישה) בקרוב, החזרת העגיל בפיטמה השנייה, הרחבת הספטום ל-6מ"מ.... הלברט בטוח יחזור בשלב מסויים ובעוד כשבועיים הפאדה 2.4מ"מ... מספיק בינתיים... לא?!

לי יש -

קעקועים - 1. בקרסול 2. בעורף - מהעורף לכיוון תחילת הגב, יושב על העיקולים שמשני צידי הצוואר כשהוא מתחבר לכתפיים 3. גב תחתון 4. הקעקוע העתידי - על הכתף לכיוון הזרוע פירסינג - 1. חורים סתמיים באזניים 2. בלמעלה של האוזן - נראה לי שקוראים לזה הליקס (?) 3. נזם אולי ביום שיהיה לי סורק - יהיו תמונות דרך אגב - אני קוראת את הפורום הזה המון זמן וסוף סוף כתבתי בו משהו - אז נעים מאד אני דנה!

אז בגאווה, אני מקוה שהייתי הראשון שקרא... ברוכה הבאה!!!

הרבה זמן כבר לא עשינו ת'רד שמתאר בדיוק מה יש ולמי, וחוץ מזה - יש אנשים שחידשו, הוסיפו והסירו... אז יאלללה: מה יש עליכם? קעקועים? פירסינג? כמה? למה? איפה? איך? אני אתחיל (ברוח ההתנדבות ובתודות לטל שהעלה את הרעיון): יש לי שישה קעוקעים. הם ממוקמים בצאוור, זרועות, רגל שמאל ומותן. תמונה של הקעקוע ברגל אפשר לראות בלינק הבא: http://www.geocities.com/wallatattoos/ut_venux01.html וצירפתי תמונה של הצוואר. לא ממש רואים אותו כרגע - הוא יותר נראה כמו scarification אז הנה תמונה של תקופת ההחלמה הנוראית והמודלקת שהייתה לי... זה כל מה שיש לי לעת עתה :-) שלכם, אפרת

לי יש...

4 קעקועים, שניים מהם קטנים (אחד מעל הקרסול, ואחד מתחת לכתף), ושניים די גדולים (אחד על השוק, ואחד מהכתף עד חצי הדרך למרפק), ו- 3 פירסים: ספטום, פופיק, והרחבה בתנוך של 4 מ"מ (היו לי גם הליקס וגבה, שהורדתי מסיבות שונות ומשונות). כמובן שיש עוד הרבה (בעיקר קעקועים) בתכנון... :-)

כלום

הדבר היחיד שיש עלי שלא נולדתי איתו הם כמה צלקות (לא מכוונת) והשתלת עצם. טוב, נו, תמיד הייתי קצת מוזר ;-) אדיוס, אלון

לא נראה לי כל כך הרבה....

מבחינת קעקועים בינתים יש לי עבודת בחלק הפנימי של רגל ימין, טיפה על הקרסול עד לברך בערך בסגנון אוריאנטלי (למרות שבסופו של דבר הוא לא יצא כולכך מסורתי) ויש את החלק הפנימי של זרוע שמאל ששם יש לי פרח לוטוס. (כמובן שאת שניהם אפשר לראות בגלרית הפורום). מבחינת פירסים בעבר היו לי הליקס2X, טראגוס, daith וארבעה בפופיק בצורה של מצפן. כרגע יש לי רק ספטום שהוא רוב הזמן בתוך האף בגלל הצבא. בעתיד הקרוב אני יעשה וואנום ואחר כך נראה מה כבר.

אני אני! :)

בינתיים רק פירסינג: 3 הליקסים 6 בתנוך (2 מהם מורחבים ל5 מ"מ) טראגוס גבה אף ספטום "לשעבר"ים: ;-) סמיילי, קריי-בייבי ולשון. מתוכננים: ליפ-רינג אנדרגראונד סורפייס מעל הטבור פיטמה, וכריסטינה (באיבר המין) - אבל כל אלה- כשאגדל! :) אה כן, לא אשכח את הקעקועים...שאני מאוד רוצה בכתף מקדימה (מתמזג עם תחילת הצוואר) וביד הפנימית.. דוגמאות בינתיים לא מצאתי.

אני מאד מבולבל...

הבנתי בערך כל מילה שלישית בת'רד הזה. למרות שזה מספיק כדי לעקוב אחרי רחוב שומשום בשפה זרה, קצת קשה לעקוב ככה אחרי ת'רד בפורום בשפה שאתה אמור להבין. מישהו יכול לתת לי מילון מקוצר של כל מושגי הפירסינג האלה ולעזור לאדם לא מחורר? תודה מראש, אלון

אתה לא לבד...

שנייה אחרי שמסבירים לי איפה נמצא כל פירס אני מוצאת את עצמי מתבלבלת, אני כבר וויתרתי מזמן... טרגוס הליקס - הכל בלאגן :-) מה שחשוב הוא אם זה יושב יפה. בקיצור - לצערי אני לא אוכל לסייע לך בעניין אבל יש לי הרגשה שאם תשים את אותה השאלה בדיוק בפורום האח שלנו תקבל תשובה ציורית ומפורטת :-) צירפתי לינק להודעה (ותשאל כי אני מתביישת כבר לשאול אחרי שהסבירו לי כ"כ הרבה פעמים).... אפרת

המממ...אהלן!

נעדרתי קצת, אני יודעת, אני אשתדל לקפוץ לפורום לעיטים יותר תקופות - התגעגעתי! מה עלי? 10ממ הרחבה, כל אוזן עגיל בלשון, 1.6ממ עגיל בשפה, 1.6ממ ספטום, 1.6ממ עגיל בטבור, 1.6ממ קעקוע מקסים של אטום על זרוע ימין בתכנון? בימים אלה אני עובדת על סקיצה ראשונית לקעקוע גב, ואין תכנון לפירסינג'ס נוספים בעתיד הקרוב. לילה טוב - לירון

טוב, נו...חזרתי..(וכרגע מרגישה מה-זו קטנה...)

למה? כי מי שזוכר את הסיפור סוחט הדמעות שלי על הכרונולוגיה של הקעקועים שלי, זוכר שעשיתי אותם בפרץ התלהבות של גיל הכלום-עשרה, אז לא הערכתי כל כך קעקועים כאמנות אז...מרגישהנורא עלובה ליד כל היצירות המדהימות שאני רואה פה... בגדול: שולי- הלטאה בשיפולי הבטן, צמוד אליה סבנדי הפרפרון הכל כך פלאשי... בוץ'- הפרפר המ-ד-ה-י-ם שלי על הלמעלה של הרגל (על הירך, למעלה, בדיוק מימין לשיפול הבטן...) שמש שחורה על הצד של הירך השני פרפרון חסר משמעות לחלוטין על הלחי הימנית (או השמאלית? לא זוכרת) של הטוסיק- אגב- נשבעתי לעשות עליו קאבר כשאני אסיים את הקעקוע החדש... ואירוססגול על השכם השמאלית. למה? עזבו...קטע סמבולי...(טופ..זה היה נורא סמבולי בגיל 18...) הפרוייקט הבא: פיה מדהימה על הגב- שימו לב! נבחר מיקום, נבחרה פיה ונבחר מקעקע...עכשיו רק לודא שאין מועדי ב' בסטטיסטיקה, ולדרך!

...לי יש כמעט כלום

רק חתוליק על השכם הימנית ... ועם תכנונים מפה ועד בערך מאוד רחוק - אולי טיפה פחות ...

לי יש..

פירסינג: הרחבה של 5mm+ כל אוזן. עגיל לשון 1.6(מתכנן הרחבה בקרוב) והליקס מורחב ל1.2 טרי!! מלפני 10 דקות! קעקועים: אחד בתכנון יש אבל אין אישור (מטעמים הוריים ורוחניים) ואולי אחד אצל טום רנשה... אני אהיה צלו בפסח. אבל אין רעיון

אתה לא לבד...

שנייה אחרי שמסבירים לי איפה נמצא כל פירס אני מוצאת את עצמי מתבלבלת, אני כבר וויתרתי מזמן... טרגוס הליקס - הכל בלאגן :-) מה שחשוב הוא אם זה יושב יפה. בקיצור - לצערי אני לא אוכל לסייע לך בעניין אבל יש לי הרגשה שאם תשים את אותה השאלה בדיוק בפורום האח שלנו תקבל תשובה ציורית ומפורטת :-) צירפתי לינק להודעה (ותשאל כי אני מתביישת כבר לשאול אחרי שהסבירו לי כ"כ הרבה פעמים).... אפרת

מורה נבוכים

מסתבר שבמאמר "כיצד נחררה נכון?! חלק ב'" יש הסבר לא רע לגבי כל המושגים האלה. ספיירלז גם אמר שיעלה בעתיד מילון מושגים קתצ יותר מסודר לרווחת הקלולסים ביננינו (כמוני, למשל). אז תודה רבה לנועס וספיירלז, ואל תדאגי - אני לא אספר שאת שלחת אותי לשם ;-) אדיוס, אלון כבר לא כ"כ קלולס
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר