גרפיטי על הגוף

גרפיטי על הגוף

בזמן האחרון גרפיטי די חזר לאופנה... האמת שברוב המקומו תבעולם הוא לא ממש נעלם אבל בארץ הוא חזר אחרי הרבה זמן בו לא ממש דובר. בזמן האחרון גם יוצא לי להיתקל במגזינים בהרבה קעקועים בסגנון גרפיטי על אנשים, דבר שפעם לא סימפטתי ועכשיו לא היתי מתנגדת לאיזה עבודת גרפיטי ברמה. מה אתם חושבים? עדיף על הקיר או שהייתם הולכים על זה? מה אתם מעדיפים, כיתוב או דמויות? צירפתי תמונה של קעקוע שנעשה ע"י Grime, אמן קעקועים נחשב ביותר, ואמן גרפיטי. הנה עוד שני אתרים של שני אומני גרפיטי אהובים עלי: Miss Van - עושה בעיקר "בובות" סקסיות מאוד, היא מגיעה מטולוז שבצרפת, עיר הנחשבת לאחת מהערים המרכזיות בעולם בנושא הגרפיטי. http://www.missvan.com Cosh - אין לי מילים, אחלה אומן, אחלה אתר: http://www.cosh.net (עדיין חולה, אבל האקמול של little wonder בהחלט עזר!) אפרת

נחמד..

אבל אני עדיין רואה את זה כאומנות שצריכה להישאר על קירות לא יודע, אצלי זה לא מתחבר גרפיטי על גוף של מישהו יום טוב דלידה אמר את דבריו אחרי שתיקה של כמה ימים :) NP:Disturbed-believe album

הממ... מקורי אבל לדעתי צריך להשאר על קירות

לא מתאים לדעתי...

נסיתי לחשוב על גראפיטים שראיתי ... ואני לא רואה חן מיוחד בלקעקע אותם או דומים להם על הגוף... לדעתי הם קצת "צבעוניים מידי" לא רק במשמעות המילולית של המילה... הם בד"כ באים לבטא משהו מעבר, ולכן גם הם גדולים כ"כ פיזית - לדעתי הערך המוסף שלהם אובד כאשר מקעקעים אותם.

גרפיטי כקעקוע

לדעתי ואך ורק לדעתי, לא מתאים. גרפיטי בבסיסו נותר כאות מחאה, גרפיטי בעיני=מחאה, בניגוד לקעקוע שרבים רואים בו כסמל למחאה בחברה, בהורים, בסביבה, עצם היותו של הגרפיטי אשר מרוסס על הקירות מעיד על השחטה מכוונת, כשגרפיטי מרוסס על קיר המשמעות של זה זו השחטת רכוש ציבורי כאות למחאה, המחאה ממשיכה להתבטא גם ברעיון שמועבר דרך הציור שמצויר. קעקוע בניגוד לגרפיטי אינו בא במטרה להשחיט את הגוף אלא לקשט אותו, מה גם שכאשר גרפיטי מרוסס על קירות בולטים המטרה היא שכמה שיותר אנשים ייראו אותו, את "סמל המחאה" הזה, וכשעושים קעקוע של גרפיטי כאות מחאה על היד או על הבטן למשל אז פחות אנשים ייראו אותו, לכן עדיף לרססו בענק על קירות וחומות. זאת פחות או יותר הדעה שלי לגבי זה.... בהזדמנות זו אגיד גם שלום לכל חברי הפורום, שכן כמשתתף וותיק בפורום של רונן זכיתי רק עכשיו להכיר את הפורום הזה, ברכות למנהלת שלא יכלה להיות מתאימה יותר :-)

תמיד שמחה לעזור...יש גם נורופן ואדביל אם בא לך, חוץ מזה-

האתר של miss van- מקסים! העבודות מתוקות-חמוצות...אין הגדרה יותר טובה:) והאמת שגם העיצוב מדליק...

נייטרלי

אני לא יודע הרבה על משמעויות בכל הנוגע לגראפיטי. כל מה שאני מכיר זה פחית ספריי, קיר נחמד ומאחר ולא למדתי איירבראש - אז בלי אפשרות להצללה. לכן בשבילי זו סך הכל צורת ציור \ אומנות \ כתב וכו', ולכן מתאימה כמו כל דבר כקעקוע. אם כי אני בספק שאני הייתי עושה כזה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר