אתר הגלריות - עדכון ראשון!!!

חברים יקרים, היום אנו גאים להכריז על עדכון ראשון לאתר הגלריות. הפעם העדכון כולל תיקי עבודות של מקעקעים בלבד. אתה מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם מתיקי העבודות של טל בר, דודי בר, שניר, אריק וארד. כולם מקעקעים ישראלים. יש לנו גם רעיון, אנחנו נשמח אם כל מי שראה עבודה שמוצאת חן בעיניו באחד מתיקי העבודות המצורפים שיציין בפורום באיזה עבודה מדובר ומה מצא חן בעיניו בעבודה המדוברת (קעקוע או ציור כמובן). אנחנו מקווים שזה ילך טוב ולא יפגע בפורום ושלא נגיע למצב של פרסומת אלא פשוט להבעות הערכה לאומנות של האמנים השונים. אנו מקווים שלאט לאט נוכל להגדיל את החופש של הבעות הדיעה על אמנים ישראליים בפורום. בינתיים נתחיל בצעד קטן. אז מה אתם אומרים? בהמשך השבוע אנחנו מקווים להעלות עידכון נוסף בו נוסיף צילומים של קעקועים ופירסינג הנמצאים על חברי הפורום שנאספו אצלנו. והנה שוב הלינק המדובר לאתר שלנו: http://www.geocities.com/wallatattoos תהנו, Mr. Moo & Miss De Luxe

גלריה,תגובה קטנה.

סחתיין על עידכון הגלרייה!! אני רוצה להגיב על תיק של שני אמנים,ועל שתי עבודות- ראשית, שניר: צבעוניות נהדרת, אהבתי במיוחד את הימני הכי תחתון. שנית,ארד: קווים יפים ונקיים, אהבתי את הנושאים, בעיקר את הפיל. זהו,אני חושבת.

אחלה של עידכון!!!

אני מקווה שהאתר הזה יהפוך מוביל בארץ מבחינת כרטיס הביקור לעולם הקעקועים היתי רוצה לראות בו יצוג של כל האומנים שיש להם תיק עבודות. כל הכבוד לוובמאסטר ,לקופירייטר להפקה ולכל צוות האתר על העבודה וההשקעה,ואימרו אמן! אינעל וואלה שלא נותנים לי הודעת שגיאה שצריך!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר