"עבודה עמוקה" ?

"עבודה עמוקה" ?

נראה שאני הופך להיות ההיפוכונדר הפורומי .. ;) אז לשאלה הבאה בעקבות הפוסט "פצע על הקעקוע" עלה המושג "עבודה עמוקה מידי" מה המשמעות של זה ? למה זה עלול לגרום ?

עבודה עמוקה מידי:

האמת שאין תורה גדולה מאחורי המושג, בדיוק כמו שזה נשמע. כשהמקעקע לפעמים נכנס עם המחט טיפה יותר עמוק מהמקום בדרמיס (השכבה התחתונה של העור) אליה היא אמורה להגיע. זה קורה הרבה וזה לאו דווקא מצביע על יכולתו המקצועית של המקעקע (שוב, תלוי על כמה פעמים זה קורה או כמה עמוק... אם המחט יוצאת מהצד השני של היד למשל - זה לא טוב!). ההשפעות של התופעה יכולות להיות - מ"כלום" עד לפצע באיזור. וזה לא נורא להיות היפוכונדר, ללפעמים זה אפילו מועיל :-). אפרת

הצד השני של היד ....אייייייק

את זה לא אומרים לאנשים שמפחדים ממחטים...

מצד שני כמה אנשים שמפחדים ממחטים נמצא בפורום קעקועים?

אני פה...

ואני מכיר עוד אנשים שהיסטרים מזה ובכל זאת הולכים לעשות קעקועים. אני חושב שאני אחסוך מאנשי הפורום את הסיפור כמה זמן לקח לי עד שהצלחתי לשכנע את עצמי שזה לא נורא ;) כמות האנשים עם פחדים לא רציונלים גדולה בהרבה ממה שאתה חושב.

גם אני........

צריך פלוגת מג"ב כדי להוציא לי דם.....

אני פה...

ואני מכיר עוד אנשים שהיסטרים מזה ובכל זאת הולכים לעשות קעקועים. אני חושב שאני אחסוך מאנשי הפורום את הסיפור כמה זמן לקח לי עד שהצלחתי לשכנע את עצמי שזה לא נורא ;) כמות האנשים עם פחדים לא רציונלים גדולה בהרבה ממה שאתה חושב.

משעשע משו...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר