מחוכים

מחוכים

שאלה לאפרת, או כל מי-שהוא אחר שמבין,לצורך העניין. נדלקתי על רעיון המחוכים. הבנתי מהמאמר שאין להשיג בארץ... האם זה נכון? ואם יש-אז איפה. ואם אין-אז איפה כן? אני לא נוסעת בקרוב לשום מקום, ואם כן אז זה יהיה לאמסטרדם. נועס ערה,למרות הכל.

בטח שיש!

אנחנו מדברים פה על מחוכים רגילים? או שמשו שקשור לקעקועים...? איזה מאמר? אני מרגיש כאילו פספסתי משהו... אם אכן מדובר במחוכים רגילים אז: אוקיי הייתי רוצה לכתוב פה המון אבל אני לא אספיק, אז אני אפנה אותך לפורום של מופע הקולנוע של רוקי בארץ (הוא אבל באנגלית), ולכמה מקומות בהם דיברו בדיוק על זה - מחוכים ואיפה אפשר למצוא אותם. בין השאר יש הרבה מחוכי-כלות (לצערי רק כלות) בשוק הפשפשים ביפו, ואת תמיד יכולה ליצור וואנאבי-מחוך עם גופייה שגוזרים באמצע ומכניסים שרוך. יש בנוסף גם חנות לבנים בדיזינגוף, בה יש מחוכים ב-400 (!!!) שקל, אבל כאלה ממש ממש יפים, עם קטיפה והכל...

לא חושבת שנועס מתכוונת לכאלה מחוכים

נועס - גם אני נדלקתי על הרעיון אבל נראה לי קצת מפחיד לנסות את זה עלי - בעיקר בגלל הציור של הצלעות לפני ואחרי שיש במאמרים. בכל מקרה היא התכוונה למחוכים כמו במאמרים שאפרת כתבה כאן. יש שני מאמרים, אתה יכול לראות ברשימה בצד. זה מחוכים מוחדים להצרת המתניים. שמתי גם לינקים לשני המאמרים בהודעה הזאת למטה. סורי שלא הייתי פה הרבה זמן, עבודה עבדוה עבודה :-( מירי

מחוכים

שאלה לאפרת, או כל מי-שהוא אחר שמבין,לצורך העניין. נדלקתי על רעיון המחוכים. הבנתי מהמאמר שאין להשיג בארץ... האם זה נכון? ואם יש-אז איפה. ואם אין-אז איפה כן? אני לא נוסעת בקרוב לשום מקום, ואם כן אז זה יהיה לאמסטרדם. נועס ערה,למרות הכל.

או לה לה!!! הנושא האהוב עלי

נועס יקירה, קודם כל אני שמחה לשמוע שהנושא מעניין אותך - אני לא מרגישה עכשיו לבד במערכה. בכל מקרה, בארץ למיטב ישדיעתי אין שום מקום שתופר מחוכים באופן מקצועי למטרות הצרה. אני יודעת על מספר אנשים פרטיים בארה"ב שמעצבים מחוך לפי מידה אבל גם זה לא יעזור לך מכיוון שאני ממליצה לך בחום שאת המדידות של המחוך יעשה אדם מקצועי עלייך ולא לשלוח מידות דרך הדואר, יש יותר מידי סיכון בהצרה לא נכונה כדי לעשות ניסויים שכאלה. יש את החברה הנקראת J.C. Creation, הם מתמחים במחוכים מסוגים שונים ובין השאר גם ב-Made By Measure. אני ממליצה לך כדי לקבל את התמונה השלמה פשוט לחטט קצת באתר שלהם, למיטב הבנתי יש להם כמה סניפים באירופה. http://www.jc-creations.com/gb אם את מתכתבת עימם אני אשמח לשמוע מה יש להם לומר בנושא :0) כעיקרון תהליך ההצרה הוא לא מסובך כלל אבל כבר מעכשיו אני מודיעה לך שמדובר בתהליך שהוא דבר ראשון סבלני, כלפייך וכלפי הגוף שלך והוא דורש הרבה שינויים בסגנון החיים כמו למשל שינוי הרגלי האכילה (הרבה ארוחות קטנות מאוד למשל). אם יש לך עוד שאלות אני בהחלט אשמח לענות על אלו שאני אדע את התשובה להן. בהצלחה, אפרת

בטח שיש!

אנחנו מדברים פה על מחוכים רגילים? או שמשו שקשור לקעקועים...? איזה מאמר? אני מרגיש כאילו פספסתי משהו... אם אכן מדובר במחוכים רגילים אז: אוקיי הייתי רוצה לכתוב פה המון אבל אני לא אספיק, אז אני אפנה אותך לפורום של מופע הקולנוע של רוקי בארץ (הוא אבל באנגלית), ולכמה מקומות בהם דיברו בדיוק על זה - מחוכים ואיפה אפשר למצוא אותם. בין השאר יש הרבה מחוכי-כלות (לצערי רק כלות) בשוק הפשפשים ביפו, ואת תמיד יכולה ליצור וואנאבי-מחוך עם גופייה שגוזרים באמצע ומכניסים שרוך. יש בנוסף גם חנות לבנים בדיזינגוף, בה יש מחוכים ב-400 (!!!) שקל, אבל כאלה ממש ממש יפים, עם קטיפה והכל...

ווואו! איזה כיף עשית לי :-)

אומנם לא ענית לנועס אבל זה תמיד טוב לדעת איפה אפשר להשיג מחוך למטרות יופי בלבד בגבולות הארץ! תודה, אפרת

שמח שאת נהנית, אם כי מופתע

וכי לא ידוע כי ניתן למצוא ה כ ל בגבולות דיזינגוף-שנקין-אלנבי? ידידה שלי מצאה מגפיים כמו של קריידל (אוף פילת'), ועוד בארץ! בשנקין. אני מצאתי בקבוק קוקה קולה שכתוב עליו בגרמנית (באמצע ערימת זבל ישראלית לכל דבר, אז, כשעוד היינו בשביתת-מנקי-רחובות). אפילו מדבקה של נ נח נחמ נחמן מאומן מצאתי! ועוד על החולצה שלי! אין לי שמץ של מושג איך היא הגיעה לשם! זה נס! כן, אני אפסיק עכשיו.

אין ספק שזו אומנות מגניבה ...

ואם יהיו עוד הרבה אנשים שזה מדבר אליהם ... אתן יכולות לפתוח חברה שעושה את זה בארץ, או אם יראו מספיק התעניינות החברה שציינת בפוסט שלך עשויה לשקול פתיחת סניף גם בארצנו הקטנטונת .. ואולי אפליו נתחיל לראות אנשים עם היקף של 40 ס"מ סתם כך ברחוב ;) Seeker of rain (שוב תלוש מהמציאות... ,בטח אפקט "במה חדשה") -אגב במה חדשה, דרך מצויינת להעביר שעות מיותרות (מומלץ)

שמח שאת נהנית, אם כי מופתע

וכי לא ידוע כי ניתן למצוא ה כ ל בגבולות דיזינגוף-שנקין-אלנבי? ידידה שלי מצאה מגפיים כמו של קריידל (אוף פילת'), ועוד בארץ! בשנקין. אני מצאתי בקבוק קוקה קולה שכתוב עליו בגרמנית (באמצע ערימת זבל ישראלית לכל דבר, אז, כשעוד היינו בשביתת-מנקי-רחובות). אפילו מדבקה של נ נח נחמ נחמן מאומן מצאתי! ועוד על החולצה שלי! אין לי שמץ של מושג איך היא הגיעה לשם! זה נס! כן, אני אפסיק עכשיו.

האמת שאני לא ממש מהמסתובבים במתחם...

ואבוי לבושה, לא תמצא אותי בלי סיבה מיוחדת באמת בת"א. עד עכשיו את כל קניות המחוכים ליופי שלי עשיתי בThe Mask... מקום מקסים, אחלה מוכרים :-) http://www.demask.com אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר