טיפה אופטופיק, אבל אני חייבת לשתף:

ישבתי אצל בני דודים שלי (גילאי 19ו-20) וסיפרתי, אחוזת התלהבות שמצאתי לי קעקוע חדש, סוף סוף, לאחר תקופת חיפושים ארוכה, ואחד שאני אפילו ממש ממש אוהבת, ושהשקעתי המון בלחפש כדי שזה יהיה ה "פינאלה..." ועוד ועוד... שניהם הסתכלו עלי במין "כאילו, דהההה" ולא הגיבו. יותר מאוחר סחבתי אותם איתי לאוניברסיטה, ישבנו עם חברי המלומדים ושוב, סיפרתי בפרץ התלהבות (שוב...) במצאתי וכו' וכו'...וחיפושים וכו' וכו' ומושלם וכו' וכו'.. ואז הבנדוד החמוד הקטן הזערורי שלי (להזכירכם- עולל בן 19) זרק לי "אולי תתבגרי?". וכל חברי המלומדים הנידו ראשם בהסכמה (רחמים?)... סליחה? הכצעקתה? האמנם? אני רק בת 24 (ביום שבת, אנשים...!)? היתכן ותמו ימי נעורי? אלה היו 60 מילים מתוסכלות על הקעקועים כנסיון אחרון להיאחז בנעורי....:)

למה את חושבת שזה הסוף ?

הגיל באמת קובע את הבגרות ? לא נראה לי - ולא סתם אומרים שהכל בראש :) אני חושב שקעקוע זה לא קפריזה ריגעית או תלויה בגיל, נראה לי שאת כבר לא בגיל שבו את מרגישה צורך "למרוד" זו את - ואת עושה מה שאת אוהבת. וזה שנראה לחלק מהאנשים שקעקוע הוא עניין של בגרות - חבל. אני דווקא חושב שההשקעה של המחשבה הרבה והחיפושים הרבים והרגשת השלמות שיש לך עם הקעקוע החדש מראים דווקא על בגרות ולא אימפולסיביות שמאפיינת מתקעקעים צעירים ;) בכל אופן - אני חושב שימי נעורייך לא יסתיימו עד שתרצי בכך, וזה לא ילדותיות אלא גישה לחיים. כל עוד לא תרגישי (במיוחד נפשית) את מועקת ההתבגרות ולא תתחילי לחשוב על הזמן שהולך ונעלם... תשארי צעירה ומלאת חיים גם פיזית וגם מנטאלית. Seeker of rain (מפגין נסיון שכנוע וגם מעט שכנוע עצמי :) )

לא בדיוק ככה.....

אני חושבת שהם צחקו על ההתלהבות הבלתי נילאת שלי...:) או יותר נכון...מקווה:)

הבנתי קצת אחרת ...

נו טוב, לפחות נאחל לך עוד 3 ימים הולדת שמח.

אולי עניין של גישה?

אני חושב שאם היית באה כבר עם הקעקוע עלייך ומראה את אותה ההתלהבות הם היו מקבלים אותה כרלוונטית, מאחר וישנו כבר הדבר ה"רציני" הזה, שהוא קעקוע. לעומת זאת, כשאת מספרת, ורק מספרת, על הקעקוע שאת רוצה, אז זה סך הכל תוכניות והן ניתנות לביטול מהיר, וללא יותר מדיי התייחסות. ככה גם החברים שלי מתנהגים כשאני מתכנן קעקוע, ואצלי הם יודעים שזה רק עניין של להשיג את הכסף, ואני עוד רק בן 17, והחברים המדוברים בני 15(!!!).

אני חושבת שקצת עברתי את שלב התכנונים.....זה כבר ממש לא קשור בכסף.

אחרי הכל, מקועקעים כלי כבר כמה סכומים נכבדים.

הבנתי קצת אחרת ...

נו טוב, לפחות נאחל לך עוד 3 ימים הולדת שמח.

אני מבינה למה התכוונת, וכנראה..

שיש בזה משהו. אני מניחה שדברים נראים אחרת מהצד השני:) ותודה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר