קעקוע מאוד מעניין

הקעקוע הזה שייך לזמרת של The Gathering (להקה הולנדית מצויינת שלא ממש שייכת לנושא) ששמה הוא Anneke ,בכל אופן למרות שהקעקוע פשוט ואני מניך לא מכיל בתוכו אלמנטים מסובכים עד מאוד משום מה הוא נחרט אצלי בזיכרון - ולטעמי קעקוע מוצלח מאוד שנראה כאילו הוא ממש שייך לשם :) מה דעתכם עליו ?

המממ... האמת שלא כל כך אהבתי.

הקעקוע אומנם מוארך, מה שבהחלט מתאים למקום עליו הוא יושב, אבל לטעמי הוא צר מידי. מבחינת העיצוב זה נראה כמו שילוב של כמה מוטיבים אבל הם לא קשורים אחד לשני ולא זורמים אחד עם השני יותר מידי. אין ספק אבל שהיא נראית חמודה ולמרות שהקעקוע לא יפה בעיני הוא יושב עליה נחמד. זרימה טבעית לא הייתי אומרת. מה הם מנגנים? אפרת

אם כבר נסחפים ...

אז פעם הם ניגנו מטאל (שנת 93) עד שהסולן שלהם מת מOD. ואז היא החליפה אותו ושינתה את הסגנון של הלהקה ממטאל לאלטרנטיבי עם נגיעות כבדות יותר. מכיוון שציינת שאת אוהבת Jazz אני מניח שזה לא ידבר יותר מידי אלייך :) אלא אם כן את יכולה לחשוב על Faith No More עם סולנית במקום מייק פאטון (האלילי) - ועדיין זה ישמע לך סביר, את מוזמנת לנסות. האלבומים בהם היא משתתפת הם : If_Then_Else (האחרון שלהם) How To Measure A Planet Nighttime birds Mandylion אני יודע שזה לא קשור לחלוטין לפורום, אבל שאלת ;) בברכת אפצ'י שמח. Seeker of rain

גם דעתי כדעתך...

הקעקוע כאילו מורכב מכמה מקטעים שלא ממש משתלבים ביחד,ולדעתי קצת סתמי אבל... כל אחד וטעמו אינעל וואלה שנותנים לי להגיב רק שבא להם

דעתי כדעתכם...למה? כי...

כשהייתי בת 16 ועשיתי את הלטאה הראשונה שלי, צירפתי לה פרפר...ואח"כ קמה קוים לקישוט... אז אמנם עכשיו אני מאוד מ-א-ו-ד אוהבת אותם, בהתחלה זה נראה כמו"גיבוב" של מוטיבים שלא מתחברים... זה די מסכיר..אולי אם היה יושב בצורה מסויימת, אולי קצת יותר עיגולים?...:)

נו טוב ...

רק בעיני זה נראה מיוחד :) כמו הרבה דברים אחרים שרק אני אוהב ... לפחות זה לא כזה קריטי, כמו לנסות לשכנע את אוהבי הקיץ שהחורף זה ה-דבר :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר