הקעקוע פתאום מציק ...

הקעקוע שלי כבר בן שבועיים ואתמול היה כבר נראה לי שהוא התרפא לחלוטין. ז"א - הוא כבר סיים להתקלף לפני כמה ימים. היום שבאתי למרוח משחה (אני כמו ילד טוב ממשיך לשים משחה כמו שאמרו לי - 3 שבועות) ראיתי שהופיע שם פצע שנראה כמו שפשוף יותר אבל המקום הזה נראה אדום כמו באותו יום שעשיתי את הקעקוע עצמו. והאזור מציק קצת ... לא כואב או מגרד אבל מציק. אפשר להתעלם ולהמשיך לשים משחה, או שהופעת פצע כזה בשלב מוקדם כ"כ דורש טיפול שונה ?

פצע על הקעקוע

לפי מה שאתה כותב באמת יכול להיות שיש לך שריטה או פצע או אפילו חצ'קון על הקעקוע. הסיבות לחצ'קון על הקעקוע יכולות להיות גם עודף משחה, הקפד לא לשים יותר מידי משחה, מספיקה שכבה שקופה ודקה. בקמצנות. אתה גם יכול להפסיק עם המשחה ולעבור למרוח קרם לחות על בסיס אלוורה או קרם לחות עם וויטמין E (חשוב: לא קרם עם תוספות בשמים או כל מיני נלווים, קרם פשוט כמו ווזלין אינטנסיב קאר אולוורה או אפקטיב של ד"ר פישר). גם את הקרם למרוח בקמצנות, שכבה דקה ושקופה. בקשר לפצע עצמו - קשה לדעת מהתיאור מה בדיוק הבעיה. אני מאוד ממליץ לך פשוט ללכת למקעקע שלך ולהראות לו את התופעה. הוא יוכל לראות במה מדובר. אגב - זה נמצא על קטע מסויים של הקעקוע (נניח חלק מוגדר בצבע מסויים)? בקיצור - לא להגזים עם הקרם וללכת למקעקע. בהצלחה, Mr. Moo

מיקום הפצע

לא זה לא חצ'קון :) המקום בו נמצא הפצע הוא בדיוק המקום שלקח לו הכי הרבה זמן להתרפא (ואפילו בצורה זהה) למרות שהוא סיים להתקלף טיבעית, היום הוא חזר להיות אדמומי ורגיש מאוד. ויותר נראה כאילו הוא המשיך להתקלף יתר על המידה מאשר שפגיעה חיצונית.

נשמע אכן כמו פצע

שהיה יכול להיגרם מעבודה עמוקה מידי של המקעקע או "עידוד" של הקילוף של הקעקוע. הקילוף היה יכול להיגרם גם בלי כוונה מתוך שינה או משפשוף עם בגד. בכל מקרה, מכיוון שקשה לי לדעת את חומרת העניין ולדייק במה שאני אומר עדיף שתיגש למקעקע שלך והוא יוכל לראות בדיוק במה מדובר ולתת לך את הטיפול הטוב ביותר (גם אם זה לשלוח לרופא). בהצלחה, הנרי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר