קעקועים באזור הראש...

לא שאני מתכנן גם אחד כזה, אבל כשביקרתי באחד מהאתרים הרבים שאפרת פרסמה פה נתקלתי באדם (במקרה הספציפי הזה, זה היה המקעקע עצמו :) ) שהיה מקועקע בצורה דיי רצינית בפנים ובצידי הראש. מכיוון שכבר דנו פה על בעיית החשיפה של הקעקועים לשמש... מאוד מסקרן אותי לדעת - מה עושים אנשים שמקועקעים באזור הראש ? הרי אי אפשר להמנע משמש בכלל (למרות שזה היה יכול להיות מעניין לחיות רק בלילה) ואני יודע שגם קרם הגנה בעל מקדם גבוה לא חוסם הכל. מה אפשר לעשות כדי שהקעקוע באזור שכזה לא ידהה מהר ויהפוך לדבר קצת פחות טוב ויפה מהרעיון ?

אממ... כובע?

האמת שאין מה לעשות...

קודם כל - המקעקע שאתה מדבר עליו, המקועקע בחצי ראש הוא פול בות' (Paul Booth). לא שזה עקרוני במיוחד לתשובה שלי אבל סתם פרט מידע שלפעמים כיף לדעת :-) הקעקוע שלו נעשה בשיתוף ע"י Felix Leu (המנוח) ו-Filip Leu, אב ובן השייכים למשפחה מאוד מיוחסת ומפורסמת בעולם הקעקועים. בכל מקרה, קעקועים באזור הפנים יכולים להיות רעיון לא מוצלח מכמה סיבות - עור הפנים הוא טיפה בעייתי וקעקועים נוטים לדהות עליו מהר יחסית, החשיפה המאסיבית לשמש לא ממש תורמת לקעקוע וכמובן עניין ההסתרה, קעקועים בפנים קשה מאוד להסתיר בצורה אלגנטית (מסיכה זה הסוואה די בוטה...). לרוב האנשים קעקועי פנים עלולים לגרום בעייות ולא יותר מזה. כמובן שאנשים כמו פול בות' או ילידי שבטים, או בכלל אנשים המבוססים בחיים ונמצאים בעמדה בה קעקוע שכזה לא יוכל "לטלטל את הסירה" (תרגום עלוב) ייאלצו להתמודד רק עם נושא הדהייה, אבל אף אחד שהולך לעשות קעוקעי פנים לא יהיה בעל חוסר מודעות לכך שהם יידהו. זהו שיקול וההחלטה נעשית בסופו של דבר מתוך מודעות. כמובן שלא מדובר על ילידי שבטים. מה גם שבקעקועי שבטים לרוב הקעקוע לא נראה חלק ו"מושלם" מהרגע הראשון בו הוא נעשה, זוהי גם לא מטרתו וזה מה שהופך אותו ליפה. באיזור הקרקפת, אגב, אין בעייה מיוחדת של דהייה ואם אינך קרח/ת אז גם החשיפה לשמש היא לא בעיה. זהו זה :-) אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר