מיקום בעייתי ?

מיקום בעייתי ?

מכיוון שאני בתהליך בחירת מיקום/קעקוע ושאר עגבניות חתוכות עם מעט מלפפונים ... שאלתי היא כזו : אני מתכן כאמור קעקוע רחב ונמוך ז"א משהוא בסגנון חגורה - רק כמובן שזה לא יהיה מקיף :) רק על הגב התחתון. המחשבה העיקרית היא משהו בקו התחתונים ומעלה, משהו טרייבלי (כנראה כמה חיות שקשורות אחת לשניה בצורה זו או אחרת) עכשיו, הבעיה היא שנאמר המיקום הזה בעייתי מבחינת שיפשופים ובלאי מהיר - כמה צריך להרים את הקעקוע (את המיקום כמובן) שהוא יצא מהאזור ה"מסוכן" ? ואם יש בעיות אחרות בחיבור שני אזורים שונים בגב בקעקוע אחד (אזור מתיחה - הם הרבה תנועה לדעתי) Seeker of rain

עושים סדר

המיקום של גב תחתון הוא לא בעייתי בשום צורה לקעקועים וגם לא נאמר כך בפורום (לפחות לא על ידי. כשאני אומרת שיש מיקום שהוא בעייתי מבחינת השתפשפות של בגדים עליו אני מתכוונת לבגדים הנלבשים באופן מאוד קרוב לעור יוצרים לחץ כלשהו עליו ועם זאת גם זזים בהתאם לתנוחת הגוף (מדובר בעיקר בתחתונים). אני מניחה שאתה מאלו הלובשים מכנסיים שאפשר לנשום בהם :-) עם זאת, בעיית הבגד היא דוור אחד במפרקים, הבעיה השנייה היא שבגלל שמדובר באיזור מתקפל הוא סופג הרבה שפשופים מהגוף עצמו ומהבגד ולרוב גם מזיע הרבה יותר משאר האיברים בגוף. דוגמאות לאיברים כאלה הן בתי השחי, החלק הפנימי של המרפק, האיזור הנמצא מאחורי הברכיים וכן, כן, גם קו המפשעה בחיבור עם הרגל. עוד מקומות בהם הבלאי הבלאי גבוה הם מקומות הנמצאים בשימוש מתמיד ומורכב. כמובן שאנחנו משתמשים בכל הגוף שלנו ולוקחים את כולו לכל מקום שאנחנו הולכים אחיו, אבל אין להשוות שימוש של כפות ידיים למשל לשימוש של בטן, ברור שבכפות הידיים הבלאי של הקעקוע יהיה גבוה לעומת בבטן. גם כפות רגליים בעייתיות אבל בתכל'ס - מי רואה אותן בכלל... בקיצור - אין שום בעייה עם גב תחתון - אתה יכול להמשיך בתכנונים לקעקוע החדש שלך בלי שום בעייה :-) דבר נוסף, דוגמאות יפות לטרייבלים מסוגים שונים של תרבויות שונות שנעשו ברמת עבודה מאוד גבוהה, אתה יכול למצוא באתר של הסטודיו של Leo Zulueta בכתובת הבאה: http://www.hoboes.com/blackwave בהצלחה,

בקעקוע שלי בגב הוא גם על הגב התחתון ולא היה לי בעיה בשום דבר שמה

בהצלחה :)

כן אבל ...

אני מניח שאתה מדבר על הקעקוע של הלוחמת שבגב שלך ... אני חשבתי על משהו נמוך יותר - תרד בערך 10 ס"מ מהקצה התחתון של הקעקוע שלך, ז"א תחשוב שתחילת הרגליים וקו המכנסיים היו באותו מקום. תודה בכל אופן :)

מיקום בעייתי ?

מכיוון שאני בתהליך בחירת מיקום/קעקוע ושאר עגבניות חתוכות עם מעט מלפפונים ... שאלתי היא כזו : אני מתכן כאמור קעקוע רחב ונמוך ז"א משהוא בסגנון חגורה - רק כמובן שזה לא יהיה מקיף :) רק על הגב התחתון. המחשבה העיקרית היא משהו בקו התחתונים ומעלה, משהו טרייבלי (כנראה כמה חיות שקשורות אחת לשניה בצורה זו או אחרת) עכשיו, הבעיה היא שנאמר המיקום הזה בעייתי מבחינת שיפשופים ובלאי מהיר - כמה צריך להרים את הקעקוע (את המיקום כמובן) שהוא יצא מהאזור ה"מסוכן" ? ואם יש בעיות אחרות בחיבור שני אזורים שונים בגב בקעקוע אחד (אזור מתיחה - הם הרבה תנועה לדעתי) Seeker of rain

גב תחתון תמיד נראה לי מקום שמתאים יותר לבחורות.

לא יודע למה... על גבר זה אמור להיות במקום גברי יותר! על הזרוע, חזה, כתף! :)

LOL.. לא רק לי יש סטיגמות

למה נראה לך שמיקום אחד טוב יותר מאחר או מתאים למין מסויים יותר מלשני ? במיוחד לאור העובדה שאתה לא יודע מה בדיוק אני רוצה לעשות - ובכלל אולי מה שאני ארצה לעשות מתאים דווקא שם ? (אני לא תוקף אותך חס וחסיה, מסקרן אותי לדעת למה אתה חושב ככה :) ) בכל מקרה גם ככה כרגע זה רק רעיון ראשוני, וכבר חשבתי על משהו אחר שמאוד מוצא חן בעיני ...

סטיגמה יש מאין.

בעולם הקעקועים יש הבדל עצום בין גברים לנשים. מכיוון שקעקועים הם אומנות גוף, מהגדרתה היא חייבת להתייחס לקווי הזרימה הטבעיים של הגוף השונים לחלוטין אצל גברים מאצל נשים. הדיעה שקעקועי גב תחתון מתאימים בעיקר לנשים היא דיעה שגם אני עד לא מזמן החזקתי, המקור שלה התברר לי לא מזמן והוא די פשוט, מכיוון שארץ רוב הקעקועים המותאמים לגב תחתון המוצגים בחוברות הפלאש שבמכונים, מותאמים לנשים אז גם הרבה מאוד גברים הבאים לעשות קעקוע בגב התחתון משום מה בוחרים מהם. התוצאה בסופו של דבר היא קעקוע בעל צורה נשית אצל גבר, דבר שמאוד לא מחמיא לו (אגב, זה לא תופעה מיוחדת לארץ אבל בואו מתמקד באיפה שאנחנו נמצאים). אצל נשים, בגלל מבנה האגן, קעקוע היוצר מעין צורה של משולש יושב מאוד יפה על האיזור, לעומת זאת, שימו קעקוע עדין בצורת משולש על גבר ותקבלו בעיית זרימה קשה. לגבר, לדעתי לפחות, באיזור הגב התחתון יהיה הרבה יותר יפה משהו יותר מאסיבי בצורה שלו וגדול, וגם טיפה יותר גבוה. שוב, זאת רק דעתי הצנועה אבל זה משהו שלא קשה לראות :-). בקיצור - הכל תלוי בדוגמה ואיך שהיא יושבת, אבל בלי שום ספק, הרבה בחורים בארץ נוטים לעשות באיזור הגב התחתון קעקועים שהם נשיים באופן מובהק, פשוט כי "זה מה יש" בחוברות של הדוגמאות... משהו קטן - צירפתי להודעה תמונה של טרייבל שאני מאוד אוהבת, מה דעתכם? פשוט מידי? שחור מידי? זורם? אפרת

פחות או יותר אמרת חלק ממה שחשבתי...

למחורה יש מן זרימה יותר... אממ... זורמת במותניים (בחורה נאה, לא "עבה") נכון אני בטוח שאפשר לעשות קעקוע "גברי" על המותניים אבל פשוט באמת עוד לא ראיתי קעקוע כזה. לגבי הקעקוע ששמת, לא אהבתי... פשוט מדי, דל תקציב כזה.

מיקום בעייתי ?

אז הגיע הזמן שאני אגיד לך משהו נחמד....

אני דווקא חושבת שקעקוע לגבר על גב תחתון זה יפה להפליא (אפילו סקסי נורא...). לאקס שלי היה קעקוע ענק ומדהים, שבהתחלה היה רק על הגב התחתון ומאוד אהבתי אותו. מומלץ!

סטיגמה יש מאין.

בעולם הקעקועים יש הבדל עצום בין גברים לנשים. מכיוון שקעקועים הם אומנות גוף, מהגדרתה היא חייבת להתייחס לקווי הזרימה הטבעיים של הגוף השונים לחלוטין אצל גברים מאצל נשים. הדיעה שקעקועי גב תחתון מתאימים בעיקר לנשים היא דיעה שגם אני עד לא מזמן החזקתי, המקור שלה התברר לי לא מזמן והוא די פשוט, מכיוון שארץ רוב הקעקועים המותאמים לגב תחתון המוצגים בחוברות הפלאש שבמכונים, מותאמים לנשים אז גם הרבה מאוד גברים הבאים לעשות קעקוע בגב התחתון משום מה בוחרים מהם. התוצאה בסופו של דבר היא קעקוע בעל צורה נשית אצל גבר, דבר שמאוד לא מחמיא לו (אגב, זה לא תופעה מיוחדת לארץ אבל בואו מתמקד באיפה שאנחנו נמצאים). אצל נשים, בגלל מבנה האגן, קעקוע היוצר מעין צורה של משולש יושב מאוד יפה על האיזור, לעומת זאת, שימו קעקוע עדין בצורת משולש על גבר ותקבלו בעיית זרימה קשה. לגבר, לדעתי לפחות, באיזור הגב התחתון יהיה הרבה יותר יפה משהו יותר מאסיבי בצורה שלו וגדול, וגם טיפה יותר גבוה. שוב, זאת רק דעתי הצנועה אבל זה משהו שלא קשה לראות :-). בקיצור - הכל תלוי בדוגמה ואיך שהיא יושבת, אבל בלי שום ספק, הרבה בחורים בארץ נוטים לעשות באיזור הגב התחתון קעקועים שהם נשיים באופן מובהק, פשוט כי "זה מה יש" בחוברות של הדוגמאות... משהו קטן - צירפתי להודעה תמונה של טרייבל שאני מאוד אוהבת, מה דעתכם? פשוט מידי? שחור מידי? זורם? אפרת

דווקא מעניין ...

למרות שהקעקוע כביכול פשוט, הוא בעצם בנוי לפי המבנה של היד... מה שנראה מאוד טיבעי. הצורה מאוד מבליטה את האזורים השונים של היד וגם זורמת איתם. אהבתי - למרות שלא הייתי עושה משהו שכזה :) אגב, לגבי סוגי הקעקועים לגב התחתון - אני חושב שלבוא לסטודיו ולחפש דברים בפלאשים קיימים לעולם לא יהיה מושלם כמו תכנון אישי - הפלאשים הם דברים מאוד יפים אבל כנראה נפוצים אצל הרבה אנשים וגם לא באים לבטא ערך מוסף של הקעקוע. ולכן אולי קעקועים לגב התחתון לגברים נראה לא כ"כ טוב... הוא לא היה מיועד להם. כאשר זה מתוכנן בצורה אישית זה יראה טוב ... כמעט תמיד ;) והכי חשוב אני מעדיף שלקעקועים שלי יהיה משמעות נוספת פרט ליופי שלהם :)

פחות או יותר אמרת חלק ממה שחשבתי...

למחורה יש מן זרימה יותר... אממ... זורמת במותניים (בחורה נאה, לא "עבה") נכון אני בטוח שאפשר לעשות קעקוע "גברי" על המותניים אבל פשוט באמת עוד לא ראיתי קעקוע כזה. לגבי הקעקוע ששמת, לא אהבתי... פשוט מדי, דל תקציב כזה.

האמת - שאם יש דבר אחד שהקעקוע הזה הוא לא זה דל תקציב... :-)

האומן המדובר גובה הרבה מאוד כסף לשעה - לפחות 250$, שלא לדבר על העובדה שלהשיג אצלו תור זה סיפור רציני עם המון המתנה. הוא מאוד מפורסם ב"שחור" שלו, הוא צובע משטחים ענקיים בשחור מושלם מבחינת אחידות, דבר שהוא לא פשוט בכלל למרות שלרוב האנשים בדרך כלל נדמה שלצבוע קטעים גדולים בשחור זה דבר יחסית פשוט... בכל מקרה- זה עניין של טעם אני מניחה :-) וכנראה שאתה לא תעשה כזה סוג של טרייבל (והאמת שגם לא אני, למרות שזה מאוד יפה בעיני). אפרת

סטיגמה יש מאין.

פשוט מדיי ויקר מדיי

אני לא חושב שמתאימה פה המילה קעקוע....זה יותר ...אממ...צביעה של הגוף. זה דווקא נורא יפה, אבל מוזר לי לחשוב שזה קעקוע...זה נראה כמו חוסר השקעה ברעיון או בציור. כמו איפור שהוא ר ק פודרה.

מעניין

האמת שחשבתי שיהיו כאן אנשים שיבינו לליבי... אני כנראה בודדה בהסתכלות שלי על הטרייבלים בסגנון הזה. טוב, אני לא ממש מבינה באיפור, אני תמיד חשבתי שפודרה זה סוג של איפור :-)... אבל בלי שום קשר אני חייבת להגיד שאני מתנגדת למה שאמרת. לקעקוע המדובר יש זרימה שאי אפשר להכחיש אותה, היא כ"כ בוטה שהיא גורמת לקעקוע להיראות ממש טבעי על הגוף. אני מתארת לעצמי שזה עניין של דעה וחוש טעם אישי אבל בהחלט אי אפשר להגיד על זה שזה לא ממש קעקוע. זה קעקוע בהא הידיעה, והוא יותר קרוב למשמעויות העתיקות והשבטיות של קעקועים מרוב בעבודות שאני מראה בפורום. הרעיון עצמו הוא הזרימה, וזה הרעיון שאמור לעמוד מאחורי רוב קעקועי הטרייבל. לא מדובר כאן בציור על הגוף אלא בקעקוע לפי הגוף וזה כל היופי שלו. בקשר למחיר, אני בטוחה שאתה לא אומר שציורים של גייגר נמכרים במחיר גבוה מידי. נתתי אותו כדוגמה מכיוון שהוא אומן חי ופרודוקטיבי. למה אני משווה? המקעקע המדובר הוא בעל שם עולמי בצביעת שחור מושלמת ועיצוב טרייבלים. מוניטין כזה לא נבנה מכלום והוא מסתמך על תיק עבודות מפואר ואין סיבה שאומן במעמדו לא ירשה לעצמו לקחת מחיר גבוה לשעת עבודה. הוא השקיע הרבה שנים והרבה כשרון בלהגיע למה שהוא. אגב – ראיתי שעשית הבדלה – מה ההבדל לדעתך בין צביעה תמידית של הגוף לקעקוע (אני לא רואה הבדל)? קעקוע חייב להיות ציור מוגדר בעל משמעות? לילה טוב, אפרת

חלילה

איני מאיני מדבר על הגדרות, אבל ב ש ב י ל י קעקוע הוא אכן, ציור, או תמונה או מה שלא יהיה. זה פשוט נראה יותר כמו עיטור של הגוף, כמו שזה: צביעה. נכון שהוא זורם טוב עם היד ואכן יש בו הרבה יופי בעניין שהוא יוצר לה (ליד) מראה השונה מכל יד שיצא לי לראות. אבל קעקועים לדעתי אינם כדי ליפות את הגוף, אלא נותנים לגוף ליפות אותם - ע"י מיקום או תזוזה וכו', הם באים באינדבידואליות כל אחד. ציור ועוד ציור ועוד ציור. מה שיש לבחור על היד אינו ציור נפרד, זו צביעה של היד. לכן, כמו שלא תתיחסי לאיפור (ואני לא מתכוון לאיפור יצירתי, אלא לכזה שאמור להראות כאילו האדם לא מאופר), גם אם היה מקועקע על הפנים, כקעקוע לכל דבר. עבודה מרשימה בכל זאת, גם אם הציור עצמו פשוט למדיי, אם כי בכל זאת רואים שהוא הותאם מראש ליד, והיה נראה מוזר על כל מקום אחר. בעניין היקר זה רק הקנאה שלי, לכל האנשים שיש להם כסף לעשות דברים כאלה, פשוט לא הוגן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר