פרטים פרטים - שאלה לכולם!

הרבה מכם ראו קעקועים ישנים על אנשים מבוגרים הנראים דהויים מפוזרים ולא ברורים. הסיבות לכך הן בדרך כלל הדיו הישן שהיה באיכות הרבה יותר נמוכה מהדיו בו משתמשים בימינו, שיטות העבודה והרמה המקצועית של המקעקעים שעלתה מאוד בעשור האחרון (ואפילו בחמש שנים האחרונות) וגם שיטות הטיפול. עם הזמן כל הדברים הנ"ל השתפרו והגענו למצב בו מקעקעים רבים המציגים לראווה עבודות עם פרטים קטנטנים וצפופים, ולמרות כל השיפור אין שום ספק שבשלב זה או אחר העבודות המאוד מושקעות האלה גם ידהו וקצת ייאבדו צורה וייראו הרבה פחות טוב מהשנים הראשונות שלהם. מכיוון ששיטות העבודה עם הפרטים הקטנים האלה הם יחסית חדשות אין ממש הרבה עדויות בשטח ל"איך הקעקועים האלו ייראו עוד 20 או אפילו 10 שנים?" פשוט כי השיטות של היום לא קיימות כ"כ הרבה זמן. בקיצור - השאלה שלי היא כזאת: נניח וראיתם את הציור הכי מדהים בעולם, דבר שמבטא אתכם בצורה מקסימלית, הוא לא נדוש ואתם מתחברים אליו לגמרי, הייתם הולכים על זה? הייתם לוקחים את הסיכון של לעשות קעקוע מלא בפרטים קטנטנים ויפיפה בעינכם, כאשר אתם בטוחים רק שבכמה שנים הראשונות שלו הוא ייראה טוב, ומה שיקרה אח"כ לא ברור? אגב - שוב, מה שכן ברור הוא שאחרי 20 שנה הקעקועים האלה כן ייראו דהויים, זהו טיבעו של קעקוע, רמת הדהייה היא המבדילה. אני מוסיפה כמה דוגמאות לקעקועים מלאי פרטים קטנטנים של שני מקעקעים - (2 נקודות למי שיזהה לפחות את אחד מהמקעקעים). Well? אפרת נ.ב. התמונות של הקעקועים הן יחסית גדולות כדי להראות את כל הפרטים - עימכם הסליחה.

עבודות של מקעקע מספר 2

נו - מישהו מכיר? :-) אפרת

אני יודע אני יודע (בהתלהבות)

המקעקע השני הוא :Guy Aitchison ולגבי המקעקע הראשון יש לי דילמה למרות שניראה לי שזה פול בות (ככה רושמים את השם שלו?) יום טוב Dalida

כל הכבוד!!!

אומנם בקשר למקעקע הראשון לא צדקת, זה לא פול בות' אבל אכן המקעקע השני הוא לא אחר מאשר גיא איטצ'יסון ואתה הזוכה המאושר בשתי נקודות והרבה כבוד!!! מה בקשר לתשובה לשאלה? היית עושה קעקוע עם פרטים ומתפשר על הבלאי שלו? מישהו יודע מי המקעקע השני? אפרת

אכן

הייתי עושה קעקוע עם פרטים רבים למרות שהוא יראה יפה עכשיו ועוד כמה שנים הוא דיי יהרס

הרבה מכם ראו קעקועים ישנים על אנשים מבוגרים הנראים דהויים מפוזרים ולא ברורים. הסיבות לכך הן בדרך כלל הדיו הישן שהיה באיכות הרבה יותר נמוכה מהדיו בו משתמשים בימינו, שיטות העבודה והרמה המקצועית של המקעקעים שעלתה מאוד בעשור האחרון (ואפילו בחמש שנים האחרונות) וגם שיטות הטיפול. עם הזמן כל הדברים הנ"ל השתפרו והגענו למצב בו מקעקעים רבים המציגים לראווה עבודות עם פרטים קטנטנים וצפופים, ולמרות כל השיפור אין שום ספק שבשלב זה או אחר העבודות המאוד מושקעות האלה גם ידהו וקצת ייאבדו צורה וייראו הרבה פחות טוב מהשנים הראשונות שלהם. מכיוון ששיטות העבודה עם הפרטים הקטנים האלה הם יחסית חדשות אין ממש הרבה עדויות בשטח ל"איך הקעקועים האלו ייראו עוד 20 או אפילו 10 שנים?" פשוט כי השיטות של היום לא קיימות כ"כ הרבה זמן. בקיצור - השאלה שלי היא כזאת: נניח וראיתם את הציור הכי מדהים בעולם, דבר שמבטא אתכם בצורה מקסימלית, הוא לא נדוש ואתם מתחברים אליו לגמרי, הייתם הולכים על זה? הייתם לוקחים את הסיכון של לעשות קעקוע מלא בפרטים קטנטנים ויפיפה בעינכם, כאשר אתם בטוחים רק שבכמה שנים הראשונות שלו הוא ייראה טוב, ומה שיקרה אח"כ לא ברור? אגב - שוב, מה שכן ברור הוא שאחרי 20 שנה הקעקועים האלה כן ייראו דהויים, זהו טיבעו של קעקוע, רמת הדהייה היא המבדילה. אני מוסיפה כמה דוגמאות לקעקועים מלאי פרטים קטנטנים של שני מקעקעים - (2 נקודות למי שיזהה לפחות את אחד מהמקעקעים). Well? אפרת נ.ב. התמונות של הקעקועים הן יחסית גדולות כדי להראות את כל הפרטים - עימכם הסליחה.

אז ככה

למרות שזה ייראה דהויי אני יעשה את זה מכמה סיבות. 1. אני רוצה :) 2. למרות הדהויי גם ככה אני לוח מודעות אז מה זה משנה :) 3. אחרי 10 שנים עם קעקועים שאני אוהב אני לא יתחרת. גם ככה עברנו 10 שנים ביחד מה נזרוק חבר בגלל שהוא זקן :). 4. לא נראה טוב נעשה חדש ליד :) שאני מסתכל על עצמי בראי אני בורח :) סתם אני בכלל לא סם לב לקעקועים שלי. סוף שבוע נעים ומצחיק גידי :)

כל הכבוד!!!

אומנם בקשר למקעקע הראשון לא צדקת, זה לא פול בות' אבל אכן המקעקע השני הוא לא אחר מאשר גיא איטצ'יסון ואתה הזוכה המאושר בשתי נקודות והרבה כבוד!!! מה בקשר לתשובה לשאלה? היית עושה קעקוע עם פרטים ומתפשר על הבלאי שלו? מישהו יודע מי המקעקע השני? אפרת

אניל ג'ופטא

המקעקע הראשון הוא אניל ג'ופטא ?

אז ככה

למרות שזה ייראה דהויי אני יעשה את זה מכמה סיבות. 1. אני רוצה :) 2. למרות הדהויי גם ככה אני לוח מודעות אז מה זה משנה :) 3. אחרי 10 שנים עם קעקועים שאני אוהב אני לא יתחרת. גם ככה עברנו 10 שנים ביחד מה נזרוק חבר בגלל שהוא זקן :). 4. לא נראה טוב נעשה חדש ליד :) שאני מסתכל על עצמי בראי אני בורח :) סתם אני בכלל לא סם לב לקעקועים שלי. סוף שבוע נעים ומצחיק גידי :)

גידי - אני מרגישה בקשר לקעקועים שלי אותו הדבר :-) אולי חוץ מהקטע עם המראה...

אניל ג'ופטא

המקעקע הראשון הוא אניל ג'ופטא ?

בהחלט כל הכבוד!

הייתי בטוחה שכבר לא יזהו ולא יהיה לי למי לתת שתי נקודות ;-) ומה בקשר לתשובה??? נראה לי שאולי הגיע הזמן פשוט להתחיל לעשות חידוני מקעקעים :-) הנה האתר של אניל גופטה: http://www.anilgupta.com ההתמחות העיקרית שלו היא עבודות של פרטים קטנים, והוא מפורסם בעיקר בגלל מה שנקרא Miniatures, שזה בעצם העתקים של יצירות אומנות קלאסיות בגדלים קטנטנים - אפשר לראות ליד הרבה קעקועים באתר שלו כל מיני אביזרים כמו מטבעות או טלפונים שתפקידם לתת קנה מידה לכמה הקעקוע בעצם קטן. אגב עמית, ברוך הבא לפורום :-) יכול להיות שראיתי כבר בעבר כמה הודעות מאוד ישנות שלך בפורום הזה בגרסתו הקודמת? אפרת

גידי - אני מרגישה בקשר לקעקועים שלי אותו הדבר :-) אולי חוץ מהקטע עם המראה...

חהחה

בהחלט כל הכבוד!

הייתי בטוחה שכבר לא יזהו ולא יהיה לי למי לתת שתי נקודות ;-) ומה בקשר לתשובה??? נראה לי שאולי הגיע הזמן פשוט להתחיל לעשות חידוני מקעקעים :-) הנה האתר של אניל גופטה: http://www.anilgupta.com ההתמחות העיקרית שלו היא עבודות של פרטים קטנים, והוא מפורסם בעיקר בגלל מה שנקרא Miniatures, שזה בעצם העתקים של יצירות אומנות קלאסיות בגדלים קטנטנים - אפשר לראות ליד הרבה קעקועים באתר שלו כל מיני אביזרים כמו מטבעות או טלפונים שתפקידם לתת קנה מידה לכמה הקעקוע בעצם קטן. אגב עמית, ברוך הבא לפורום :-) יכול להיות שראיתי כבר בעבר כמה הודעות מאוד ישנות שלך בפורום הזה בגרסתו הקודמת? אפרת

תודה !

כבר ביקרתי בפורום ואפילו השארתי מספר הודעןת בשם אחר בכל אופן אני עמית רוב הזמן אני על תקן עציץ ואני עדיין חושב על הקעקוע הראשון שלי ( שאני יעשה )

למה אתה חושב כ"כ הרבה - פשוט תעשה כבר איזה קעקוע ותגמור עם זה!

בצחוק :-) בדיוק בגלל התופעה הזאת קיים הפורום, מה שאני מנסה לומר הוא שאם אתה צריך עזרה במציאת חומר, ציורים, ציירים - מקעקעים בסגנונות מסויימים ועוד אתה מוזמן להיעזר בנו כאן. מקווה שהקעקוע הראשון שלך יהיה חוויה טובה ושהקעקוע יהיה מושקע, אישי,ויפה. אפרת

כמובן! הרי זה סך הכל ציור על הגוף...זה כמו שימאס לי מהאף שלי

כמובן! הרי זה סך הכל ציור על הגוף...זה כמו שימאס לי מהאף שלי (מאוחר מדיי לזה...), אני לא אדאג בקשר אליו... אותו הדבר פירסינג. בא לי עכשיו קעקוע ואני עושה אותו, אם יש לי כסף כמובן, וכרגע אין...בעסה. יש לי קעקוע על צד שמאל של הצוואר (מצורף בזאת) ושלושה קטנים למדיי, אבל בלי הרבה פרטים, על הירך (אין לי תמונה אבל זה ככה: הסמל של "ממוחזר", יענו שלושה חצים בצורת משולש + הסמל של "נא לזרוק לפח אחרי השימוש", יענו איש כזה זורק משו לסל, וכתובת: PRODUCT OF ISRAEL. אני מתכנן כתובת נחמדה של CHAOS עם אנרכייה באמצע והכל...

אמממ...מדהים!!! אבל...

הקעקועים הם מדהימים אבל מה שהיה מונע ממני לעשות קעקוע שכזה הוא לאו דוקא איך שהוא אולי יראה בעוד 10 שנים אלא מה שקורה עכשו,לדעתי בקעקועים כאלו הפרטים ולמעשה כל יופיו והדרו של הקעקוע ניראה לעין ממבט קרוב בלבד ולמעשה ממרחק סביר גודלם,או יותר נכון קוטנם של הפרטים מכשיל את היופי. לכן אני היתי מעדיף לעשות על עצמי קעקוע בצפיפות פרטים רגילה וברורה. אבל אין ספק שמדובר כאן במשהו יפיפה ואני משער גם בטכניקה לא קלה כלל וכלל למקעקע מתי בארץ?.? אינעל וואלה שנותנים לי להגיב רק שמתחשק להם!!!

גם גיא אייטצ'יסון וגם אניל גופטה הם חלוצים בתחומם..

לפני מיטב ידיעתי אין עוד אומן קעקועים שמשתווה לגיא איטצ'יסון בפרטים בטקסטורות ואין מישהו שאני שמעתי עליו שמוציא עבודות פרטים קלטיות או מיניאטורות קלאסיות כמו כמו אניל גופטה, זה מה שהופך אותם לכ"כ מיוחדים. מתי בארץ אתה שואל?? המממ.... לצערי קשה לי להאמין שאחד מהם יכלול את ישראל באחד מהטיולים שלו כך שיש לנו שתי אופציות: לבוא אל ההר או פשוט לחכות שמקעקע/ת ישראלי/ת יביעו התענינות ורצון כ"כ חזקים בתחום שבשילוב עם הכישרון לכך יתחילו להוציא עבודות בסגנון. לא שחסרים לנו בארץ מקעקעים מוכשרים חס ושלום, פשוט אף אחד לא פנה בצורה כ"כ חזקה והגיע לכזאת רמה של עבודת פרטים. אבל את זה ניתן להגיד על בערך כל מדינה שהיא לא ארה"ב (בה יש את שני המדוברים). זהו... אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר