בכלל לא הצגתי את עצמי ...

מכיוון שכלל לא הצגתי את עצמי, וכבר יש לי תמונה של "חתוליק" אז שלום :) שמי תומר אני בן 23 בינתיים בעל קעקוע קטן (שכרגע בשלבי החלמה) עם תוכניות לעוד לפחות 2. אני עובד בהיי-טק ומלא סטיגמות לגבי אוכלוסיית המקועקעים בארץ :)

אני חושבת שרובנו לא ממש הצגנו את עצמנו בצורה מסודרת...

שלום תומר - אכן חתוליק יש לך שם :-) אם בא לך לספר לנו גם מי עשה אותו (מי המקעקע) אתה מוזמן - כעיקרון ברגע בו אנחנו מפרסמים תמונה של קעקוע שעלינו מותר ואף רצוי לתת קרדיט לאמן (כמובן שלא חובה). אגב- אתה כבר יודע באיזה גודל וסגנון הולכים להיות הקעקועים הבאים שלך? הם יהיו Custom או Freehand Design(עיצוב מקורי שנעשה לך ע"י המקעקע) או משהו מפלאש (חוברות של דוגמאות)? ובעניין הסטיגמות - אנחנו כבר נטפל בזה לאט לאט :-) אגב - כל מי שלא הציג את עצמו - שיעשה זאת תכף ומייד!!! אפרת

I wish that i knew

מכיוון שעברתי (בטעות) על חוקי הפורום אני אכתוב שוב את ההודעה בלי החלק שכנראה בעייתי :). אני עדיין לא סגור לחלוטין מה אני רוצה לעשות (אם הייתי יודע כבר הייתי עושה :) ) פרט למיקום (אני חושב לעשות משהו רחב על הגב התחתון שיכלול את שני הצדדים של הגב) שכנראה יהיה טרייבלי למידי ... אבל כאמור אני לא סגור לחלוטין על זה. כשאני אסגר יותר על עצמי אני אשתף :)

טוב - נסדר את הבלאגן!

הורדתי סופית את ההודעה המדוברת :-) תודה על ההבנה. מכיוון שאין לי את האפשרות לערוך תכנים של הודעות אז נאלצתי פשוט למחוק אותן ואני מצרפת להודעה הזאת את הציור מהמקורי ממנו נלקח חתוליק של תומר. אגב - אני אישית לא הייתי עושה קעקוע עם כ"כ הרבה פרטים בגודל קטן. זה פשוט הגיוני שהוא ידהה מהר. אנחנו בסדר עכשיו אני חושבת !:0)! אפרת

הוא לא נורא קטן

הקעקוע לא נורא קטן (נכון גם לא ענק). אבל מכיוון שהוא הראשון שעשיתי היה קשה לי לדעת איך זה יראה בסוף. אני מניח שהייתי צריך יותר לשאול על התוצאה הסופית - אבל כאמור אני אוהב את חתוליק גם ככה :) הבחירה של הציור הזה נעשה אחרי הרבה מאוד זמן של מחשבה - חיפשתי משהו שיהיה מאוד דומה לאופי שלי (לא סתם זה חתול מתמתח).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר