מצאתי !!!! יש מצב לקעקוע חדש!!! (את רואה אפרת, יש יתרון בלהיות חולים...)

אחרת איך היה לי זמן לשבת ולחפור בפורום? בשעה טובה, בלב צוהל ובתחושת הקלה, אני גאה להכריז כי נמצאו שני הציורים הסופיים אשר אחד מהם יזכה לעטר את- (שימי לב, אפרת...) אמצע הגב התחתון שלי. אמנם שני הציורים טעונים שיפורים קלים שאני עובדת עליהם ברגעים אלה ממש (צריך קצת צביון אישי, לא?), אבל בגדול- זה זה ! ותודה ל- ladybug שבזכותה הכרתי את איימי בראון.... כן...אני מרגישה הרבה יותר טוב עכשיו...:) יש העדפות לאחד מהשניים? מישהו?...אני תמיד מוכנה לקבל קצת עצות...

אולי זה יישמע קצת טיפשי

אז לפני שיעוף לעברי מטר של עגבניות - אני חסר קעקועים. אין לי באמת מושג על מה אני מדבר - תהיו סלחנים :-) נראה לי שמבחינת הצורה, הראשון יותר מתאים למיקום, כשהרגליים של הפיה יושבות על הקו שמטווה עמוד השדרה. am I making any sense? אדיוס, אלון עציץ במיל'

איזו שמחה גרמת לי!! תמיד שמחה לעזור!

אז קודם כל מזל טוב על המציאה. אני בעצמי הייתי בתקופת יובש ותקיעה רעיונית וכמה שזה תסכל אותי!! עכשיו לגבי הציורים: את הציור הראשון אני מחבבת אבל,אם הסתכלת על גלרית הקעקועים רוב הקעקועים היו שלו ושל עוד אחד כמוהו שהיא שוכבת על בועה מהצד ולכן אם מקוריות חשובה לך זו נקודה למחשבה. עוד דבר זהב שהוא אכן יפה לאמצע הגב התחתון ואם הציור מוצא כן בעיניך עשי אותו. את הציור השני אני יותר אוהבת אבל אני הייתי שמה אותו על הגב התחתון בצד שמאל,לדעתי הוא יותר זורם ופתוח בצורה הזאת. מקווה שעזרתי ולו במעט.. ועוד משהו לא יודעת אם שמת לב (אני שמתי לב אחרי שנה..) יש שם ארכיון,שווה לחרוש עליו!!! עכשיו העניין הוא שאי אפשר לשמור את התמונות משם במחשב כדי לשחק איתן. אבל אם תכתבי לה שאת מעונינת באחת מהתמונות למטרת קעקוע (זה אחד הדברים מבחינת זכויות יוצרים שהיא מרשה) היא בשמחה תשלח לך את הקובץ. זהו להיום.. :)

עוד משהו קטנטן ששכחתי..

אני תמיד אומרת שאם היה לי עוד גב תחתון הייתי מקעקעת את התמונה הבאה. מקסימה בעיני מבחינת זרימה על הגוף. פשוט נראה כאילו זה המקום הטבעי שלו. מתחיל בצד ימין (הפיה) ומסתיים בצד שמאל (הבד/צעיף) של הגב התחתון.

איזו שמחה גרמת לי!! תמיד שמחה לעזור!

אז קודם כל מזל טוב על המציאה. אני בעצמי הייתי בתקופת יובש ותקיעה רעיונית וכמה שזה תסכל אותי!! עכשיו לגבי הציורים: את הציור הראשון אני מחבבת אבל,אם הסתכלת על גלרית הקעקועים רוב הקעקועים היו שלו ושל עוד אחד כמוהו שהיא שוכבת על בועה מהצד ולכן אם מקוריות חשובה לך זו נקודה למחשבה. עוד דבר זהב שהוא אכן יפה לאמצע הגב התחתון ואם הציור מוצא כן בעיניך עשי אותו. את הציור השני אני יותר אוהבת אבל אני הייתי שמה אותו על הגב התחתון בצד שמאל,לדעתי הוא יותר זורם ופתוח בצורה הזאת. מקווה שעזרתי ולו במעט.. ועוד משהו לא יודעת אם שמת לב (אני שמתי לב אחרי שנה..) יש שם ארכיון,שווה לחרוש עליו!!! עכשיו העניין הוא שאי אפשר לשמור את התמונות משם במחשב כדי לשחק איתן. אבל אם תכתבי לה שאת מעונינת באחת מהתמונות למטרת קעקוע (זה אחד הדברים מבחינת זכויות יוצרים שהיא מרשה) היא בשמחה תשלח לך את הקובץ. זהו להיום.. :)

יקירתי! שוב תודה, אגב...

מה זאת אומרת לשמור במחשב? בעקרון שמרתי אותם בספריה, ואני מתכוונת "לעבוד" על הציור לא במחשב, אלא ידנית, עם עפרון. (זו הכוונה?) לגבי הציור הראשון אני מסכימה אית שיש אחד נוסף דומה, אני גם חוששת שבגלל שאני בהירה מאוד הוא יתקבל עלי לא טוב (כמו "כתם" כחול מדי). גם אני נוטה לגבי הורדו. עם זאת יש לי בעיה לגבי המיקום בגב תחתון מצד שמאל, כי יש לי כבר שני קעקועים שיחסית קרובים מדי...אבל אני עוד צריכה לחשוב על זה. וטוב שאמרת לי על הארכיון- אני אבדוק!:) לילה!

עוד משהו קטנטן ששכחתי..

אני תמיד אומרת שאם היה לי עוד גב תחתון הייתי מקעקעת את התמונה הבאה. מקסימה בעיני מבחינת זרימה על הגוף. פשוט נראה כאילו זה המקום הטבעי שלו. מתחיל בצד ימין (הפיה) ומסתיים בצד שמאל (הבד/צעיף) של הגב התחתון.

איזה קטע! זו אחת מהפיות שחשבתי עליהן!

הבעיה היא ששוב- היא כהה מדי בשבילי, ואני חושבת שלהפוך אותה לצבע אחר קצת מאבד מהדרמטיות והייחוד, לא?

אולי זה יישמע קצת טיפשי

אז לפני שיעוף לעברי מטר של עגבניות - אני חסר קעקועים. אין לי באמת מושג על מה אני מדבר - תהיו סלחנים :-) נראה לי שמבחינת הצורה, הראשון יותר מתאים למיקום, כשהרגליים של הפיה יושבות על הקו שמטווה עמוד השדרה. am I making any sense? אדיוס, אלון עציץ במיל'

קודם כל, תיאורטית אתה צודק מאוד!...

נכון שמאוד הגיוני שמכיוון והציור הראשון מאוד סימטרי, הוא מתאים מאוד למקום, אבל! לי נקודתית יש בעיה של מיקום קעקוע חדש, כי הקעקועים שלי לא מפוזרים ב"מחשבה תחילה" וזו הטעות שלי. לכן, מאחר ואין טיפת סימטריה עלי, אולי לא יהיה נורא אם אני אקעקע ציור לא סימטרי על אמצע הגב התחתון.(עכשיו כשאני חושבת על זה, אולי קצת שמאלה?, נראה). תודה על הפידבק!!!!!!!!!!!!!!:)

עוד משהו קטנטן ששכחתי..

האמת היא שגם זו אופציה:

מצאתי !!!! יש מצב לקעקוע חדש!!! (את רואה אפרת, יש יתרון בלהיות חולים...)

אחרת איך היה לי זמן לשבת ולחפור בפורום? בשעה טובה, בלב צוהל ובתחושת הקלה, אני גאה להכריז כי נמצאו שני הציורים הסופיים אשר אחד מהם יזכה לעטר את- (שימי לב, אפרת...) אמצע הגב התחתון שלי. אמנם שני הציורים טעונים שיפורים קלים שאני עובדת עליהם ברגעים אלה ממש (צריך קצת צביון אישי, לא?), אבל בגדול- זה זה ! ותודה ל- ladybug שבזכותה הכרתי את איימי בראון.... כן...אני מרגישה הרבה יותר טוב עכשיו...:) יש העדפות לאחד מהשניים? מישהו?...אני תמיד מוכנה לקבל קצת עצות...

מזל טוב בובה!!!

אני מניחה שעכשיו - אחרי שבחרת קעקוע, את יכולה להרשות לעצמך להבריא :-). ראיתי שחשבת בהתחלה למקם את הקעקוע במרכז הגב התחתון ואחר כך העברת אותו הצידה. אני הבנתי שהקעקועים שלך מפוזרים בצורה לא כ"כ סימטרית אבל אני לא חושבת שאת צריכה להתחשב בזה כשאת באה לבחירת מיקום הקעקוע החדש מכיוון שאחרי הכל הם לא קרובים מידי. בקשר למיקום - אני חושבת שעשיית קעקוע שהצורה הכללית שלו יחסית עגולה או מוארכת על צד אחד של הגב התחתון יפגע לך במבנה האגן מבחינת המראה שלו. לכל בחורה יש בגב התחתון את שני השקעים הסימטריים יחסית ובצדדים את איזור המתניים, מה דעתך על למשוך את הקעקוע אמנם רק על צד אחד אבל לתת לו עיקול על איזור המותן? נניח להוסיף בד או עיטורי פרחים לקעקוע כדי שהוא יזרום על הקווים הטבעיים של המותן ולא יישבר בצורה בוטה על מרכז הגוף? ברגע בו קעקוע יישב בצורה לא שלמה על איזור שמאוד קרוב למותן רק מצד אחד הוא אוטומטית יגרום לעין המתבוננת לראות כאילו צד אחד יותר רחב מהשני וזה לא מחמיא כלל לגוף. המותן היא אחד האיברים היותר נשיים ואפשר לנצל אותה בצורה נפלאה לקעקועים ולגרום להם לשבת בצורה מחמיאה ומעצבת. מה דעתך? אפרת

אולי זה יישמע קצת טיפשי

דווקא יצא לך מוצלח הפעם אז אני אחכה עם העגבניות

למרות שלדעתי גם הדוגמה השניה עדיין צרה מידי בהתחשב באיזור המדובר. אפרת

מזל טוב בובה!!!

אני מניחה שעכשיו - אחרי שבחרת קעקוע, את יכולה להרשות לעצמך להבריא :-). ראיתי שחשבת בהתחלה למקם את הקעקוע במרכז הגב התחתון ואחר כך העברת אותו הצידה. אני הבנתי שהקעקועים שלך מפוזרים בצורה לא כ"כ סימטרית אבל אני לא חושבת שאת צריכה להתחשב בזה כשאת באה לבחירת מיקום הקעקוע החדש מכיוון שאחרי הכל הם לא קרובים מידי. בקשר למיקום - אני חושבת שעשיית קעקוע שהצורה הכללית שלו יחסית עגולה או מוארכת על צד אחד של הגב התחתון יפגע לך במבנה האגן מבחינת המראה שלו. לכל בחורה יש בגב התחתון את שני השקעים הסימטריים יחסית ובצדדים את איזור המתניים, מה דעתך על למשוך את הקעקוע אמנם רק על צד אחד אבל לתת לו עיקול על איזור המותן? נניח להוסיף בד או עיטורי פרחים לקעקוע כדי שהוא יזרום על הקווים הטבעיים של המותן ולא יישבר בצורה בוטה על מרכז הגוף? ברגע בו קעקוע יישב בצורה לא שלמה על איזור שמאוד קרוב למותן רק מצד אחד הוא אוטומטית יגרום לעין המתבוננת לראות כאילו צד אחד יותר רחב מהשני וזה לא מחמיא כלל לגוף. המותן היא אחד האיברים היותר נשיים ואפשר לנצל אותה בצורה נפלאה לקעקועים ולגרום להם לשבת בצורה מחמיאה ומעצבת. מה דעתך? אפרת

נו..בגיל 16 לא תכננתי שיהיו כל כך הרבה:) אבל-

האמת היא שאני מבינה את הכיוון הכללי.. אני שואלת את עצמי אם הפיה הורודה תהייה ממש נוראית במרכז (ככה שאולי יהיה נחמד לשחק אם הקצוות של הכנפיים מכיוון אחד, וקצת עם הפרפרים מהצד השני ככה שכאילו, רוב הצבע יהיה במרכז, ואז אולי זה יצור שיווי משקל סימטרי משני צידי עמוד השידרה... מה לגבי האחר? אם אני אשחק קצת עם הכנפיים ואאריך אותם, זה יהיה קצת יותר סימטרי לדעתי.... את רואה? צרות של עשירים!!!!

הדעה שלי בקשר לקעקועי גב תחתון היא כזאת:

ברגע שהקעקוע דק מידי ונמצא במרכז הוא יושב פחות טוב על האיזור ויוצר אשלייה של הרבה "מקום" בצדדים. סימטריה היא לא חובה אבל צד אחד שהוא הרבה יותר גדול מהצד השני גם יפגעו בפרופוציות הטבעיות של הגוף. אם מניחים את הקעקוע רק על צד אחד אז אצל נשים אולי עדיף לתת לו עיקול על המותן (ברור שלשם כך צריך להתאים את הציור עצמו למיקום). זוהי רק דעתי ועדיף כמובן שלפני שכל אחת בוחרת את הקעקוע שלה היא צריכה לחשוב איזה שטח מהשטח הכללי של האיזור הוא יתפוס וכמה איזור פנוי יישאר, אני אוהבת שהקעקוע מגיע לקצות המותניים במקרה של קעוקע במרכז כי אז הוא נותן חיטוב מקסימלי למותניים ונותן תחושה כאילו הן צרות יותר ממה שהן. בקשר להעדפה בין אחד מהקעקועים - זה את תצטרכי לעשות לבד. שיטה קטנה שעוזרת לפעמים: פשוט קחי דף וציירי עליו באופן סכמטי את איזור המותניים שלך, אז קחי טוש שחור או כחול או איזשהו צבע כהה יחסית ומלאי איתו את האיזור בו הקעקוע אמור להיות לא באופן כללי מידי, כלומר, אם יש כנפיים למשל אז נסי לעשות גם צורה של כנפיים עם המילוי בטוש. זה לא תמיד עוזר אבל זה נותן מושג כללי על איזה שטח יתפוס הקעקוע. באופן אישי אני פחות אוהבת פיות קלאסיות אז יהיה לי מאוד קשה לתת חוות דעת על הציורים עצמם. מה שכן - הוצגה כאן באיזשהו שלב תמונה של פייה עם בד ארוך עליה, דבר כזה נותן המון חופש משחק בקשר לאיפה יהיה מונח הבד. הוא יכול להתגלגל לו אל כיוון המותן על העיקול או לטפס למעלה לכיוון הצלעות, כיד הדמיון. מקווה שעזרתי ואם את מנסה את העניין עם הדף והמילוי השחור תגידי לי אם זה עזר במשהו. בהצלחה :-), אפרת

אחלה...

האמת שגם אני ממש לא חשבתי שאי פעם אעיף מבט שני בפיות שכאלה, אבל נורא בא לי משהו מתוק כזה, וילדותי קצת... מן חשק שכזה... אני עוד לא סגורה לגבי המיקום בגב, אבל בהחלט אשתמש ברעיון! (אולי ברגל, או בשכם השניה...צריך לחשוב...) בכל מקרה- מבטיחה לשלוח תמונה! ושוב תודה!

אוווווף

גרמת לי לחשוב על הפיה שלי... אולי היא לא עשויה טוב? :(

חס ושלום - אין לך למה לחשוב אחורה

איך אני אסביר את זה.... המממ.... אוקיי. יש לי על שכם קעקוע קטן, משהו כמו 4*5 סנטימטרים. הקעקוע עצמו הוא ציור קטן של נווד עם תרמיל ומקל. הוא לא אמנותי במיוחד ולא מתוחכם מבחינת זרימה (אני אודה בזה: אין לו זרימה ואומנותיות בכלל). עשיתי אותו בגיל 15 שזה בהחלט גיל צעיר מידי להתקעקע אבל הוא שם. אני לא מתחרטת עליו לשנייה. אם לא הקעקוע הזה אף פעם לא הייתי מגיעה אל כל תחום אומנות הגוף והקעקועים. תנסי לחשוב על הקעקוע שלך ועל איך שאת רואה אותו במראה - הוא לא רק חותם אומנותי, הוא מסמל הרבה יותר מזה, הוא מסמל את המצב רוח שלך בתקופה מסויימת בחיים שלך ואת המחשבות שעברו לך בראש, את הטעם האמנותי שלך בתקופה שעשית אותו ועוד המון דברים אחרים. בסופו של דבר, איך שהוא נראה משקף הרבה מאוד בשבילך. הוא גם נראה עבודה טובה מאוד ואין לך שום סיבה להתחרט. אני אף פעם לא מתחרטת על קעקועים - איך אפשר??? הם חלק בלתי נפרד מהגוף שלי - כמו רגל או עינים. ברור שתמיד עדיף שהקעקועים יזרמו, ישבו יפים, יהיו יפים ועוד, אבל בסופו של דבר הם הרבה יותר מציור על הגוף - לא? ;-) ואגב, בקשר לקעקוע שלך ספציפית - אם תרגישי דחף עז לשנות אותו את תמיד יכולה להוסיף לו שובל בועות שהופכות לפרחים אט אט לכיוון המותן. כלומר בועות שלאט לאט משנות את הצורה מבועה לפרחים, פשוט ליצור שביל מתפתל. וזה רק רעיון אחד שעלה לי עכשיו. אם באמת תחליטי שאת רוצה לשנות אותו תמיד יהיו לך אופציות. בינתיים אני לא הייתי נוגעת בו - הרבה יותר מידי דילמות לזמן קצר מידי - לא? אגב - יש אפשרות לקבל תמונה יותר טובה של הקעקוע? הוא פשוט מבריק בכיוון אחד. אני מקווה שהסרתי דאגה מליבך ושאת שלמה ובטוה עם הקעקוע שלך, בכל מקרה, יש לך על מה לחשוב פלני הקעקוע הבא :0) אני אשמח לשמוע מה את חושבת עכשיו, אם את מסכימה איתי קצת, אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר