מחפשים תמונות פנטזיה לקעקוע?

אחרי התכתבות קטנה עם אפרת כדי לוודא שהפוסט הזה באמת במקום, שתי המלצות קטנות על אתרים לאומנות פנטזיה בשביל אלה מכם שמחפשים השראה לקעקוע חדש. Elfwood אתר _ענק_ של גלריות של אומנים חובבים בנושאי פנטזיה ומד"ב (בעיקר פנטזיה). חלק ממכם בטח מעקמים עכשיו את האף לנוכח המילה "חובבים". נכון, יש שם לא מעט דרעק, אבל גם יש שם אומנים ממש מבריקים. צרפו לזה מנוע חיפוש חזק ונוח שמאפשר חיתוכים עפ"י שמות, נושאים, טכניקות ציור, ואלוהים יודע מה עוד - קיבלתם אתר מצוין. אגב, המילה "חובבים" קצת מטעה - גם אומנים יותר ידועים כמו סטפני פוי-מן לו (שיצא לי לראות יותר מציור אחד שלה כאן) ואביב אור (היצרת של ארינאה) התחילו שם. האומנים של יום שבת אוסף פוסטים מהפינה השבועית שלי בפורום מד"ב פנטזיה ומשחקי תפקידים השכן. כל שבוע אני מפרסם שם אמן אחר, בלי שום סדר מסוים - סתם לפי המצברוח שלי באותו הרגע. במהלך החיים של הפינה הזו יצא לי לכסות מגוון די רחב של אמנים החל בפנטזיה אפית כמו זאת של לארי אלמור וקלייד קלדוול, דרך פיות חמודות יתר על המידה כמו של איימי בראון ובריאן פראוד ועד לסגנון הקצת יותר אפל של ה.ר. גייגר וצ'אד סאווג'. תהנו :-) אדיוס, אלון עציץ בגמילה

תודה רבה אלון!

כל נושא הפנטזיה הוא מאוד דומיננטי כבר במשך שנים בקעקועים. אפשר לראות ציורים של ציירי פנטזיה שונים ברוב עיתוני הקעקועים ורשימת האתרים שהוספת בהחלט יכולה לתרום רבות למחפשי הקעקועים וחובבי הפנטזיה שביננו. אגב - הבנתי שאתה בכל שבוע ממליץ על צייר אחר? זה נכון? פשוט השעה מאוחרת ואני מוודאת שאני קולטת עדיין... בקיצור - אני אשמח ללינק או הודעה מתי אתה מפרסם את הצייר השבועי כי שמתי לב שאתה גם כותב ביקורות נחמדות על כל צייר וצייר. לשאר חברי הפורום - בהחלט מומלץ!!! אני מוסיפה את האתר של הפוסטים ללינקים של הקהילה. שוב תודה, אפרת

על לא דבר

וכן, כל שבוע אני ממליץ על צייר אחר מתישהו במהלך השבת - לרוב ממש מוקדם (סביבות 02:00-03:00) או בסביבות הצהרים, בהתאם למצב רוח. בשבוע הבא הפינה יוצאת לפגרה קצרה של שבוע עקב התחייבויות קודמות, אבל תחזור בעוד שבועיים. אדיוס, אלון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר