תהייה קטנה

תהייה קטנה

החבר שלי רוצה להתקעקע שנית (איזה יופי!) והוא כבר בחר ציור אבל אז נתקלנו שנינו בדילמה: שנינו חושבים שהציור יפה מאוד מאוד אבל שנינו חוששים שאול הוא נשי ולא גברי,ז"א מתאים יותר לנשים מאשר לגברים. מה דעתכם? אני לא שואלת האם כדי לו לעשות את זה כי זה הגוף שלו והוא רוצה אבל אני עדין מעונינת לשמוע חוות דעת נוספת לגבי העניין "הנשי" ולא איך הציור אסתטית. תודה :)

לפי דעתי

הציור יפה מאוד.. ובלי שום כוונה להעליב או משהו הוא באמת ניראה קצת נשי.. אבל אם הבנאדם סגור ויודע שזה מה שהוא רוצה לכל החיים.. אין לי בעיה אם זה.. זה תלוי מאוד באופי של הבנאדם.

אני דווקא חושבת...

שדווקא על גבר הציור הזה יהיה מדהים, בגלל הקונטרסט שנוצר בין העדינות של הציור לגוף גברי (אני מניחה ש...):) בכל אופן- תתחדשו!

טוב נו..... אני לא כל כך מסכים...

דבר ראשון ההגדרה של קעקוע לא גברי היא מוזרה בעיניי ופיה נשית ששומרת עליך זה דוקא רעיון נחמד. מה שמעניין והועלה כבר בשישור היא הדילמה בין משהו שנדלקת עליו לבין היחודיות,שכן פיות ודרקונים ונמרים ופרפרים הם דבר לעוס עד מוות. אבל הפיה שלך יכולה להיות הכי מיוחדת בעולם ו\או מסמלת לך משהו אישי ככה שאני לא חושב שזאת צריכה להיות הסיבה להמנע מזה. ססמאת הנגרים תופסת טוב בקעקועים "מוטב למדוד פעמיים ולחתוך פעם אחת ולא למדוד פעם אחת וחתוך פעמיים"

בעייה קטנה

יש לי בעייה קטנה עם לתת דעה אישית על רעיונות לקעקועים של אחרים, גם במקרה ומדובר באנשים המקורבים אלי מאוד אני נמנעת מלהביע דעה. זה לא אומר שלהביע דעה זה דבר לא טוב לעשות - אני פשוט מרגישה עם זה טיפה שלא בנוח. קעקוע הוא אחד הדברים היותר אישיים שאני יכולה להעלות על דעתי. קעקוע הוא בעצם, אצל האנשים הרואים זאת בצורה אומנותית, דרך הביטוי הגרפית האולטימטיבית. אדם שעושה קעקוע משיקולים אומנותיים בעצם בוחר חותם שיישאר עליו לכל חייו ואני מרגישה שלמרות שהדעה שלי לא אמורה להלקח באופן אישי לפעמים היא עלולה להשפיע במקצת. עכשיו - אם לשפוט לפי חברה של חבר שלך, אני מניחה שהוא עושה דברים בדרך הנכונה ומהשיקולים הנכונים :-) אז אני מניחה שאם הוא מרגיש שלם עם הציור ועם העובדה שהוא יישאר עליו לשארית חייו אז הוא עושה את הדבר הנכון, אבל אני מתכוונת למצב בו הוא השקיע בעניין הרבה מאוד (מאוד) מחשבה. עכשיו לדעתי הצנועה והלא עקרונית כלל - אני באופן אישי מעדיפה פיות בסגנון של בוריס וולחו, יותר סקסיות וריאליסטיות בגוף, אני פחות מתחברת לז'אנר של הפיות התמימות. מה שכן, אין שום ספק שהציור מביע נשיות ולומר שלא כך הדבר יהיה סתם להיתמם בצורה מדומה. אולי חבר שלך צריך לחשוב אם הוא מוכן להסתובב עם קעקוע שיהיו לו קונטציות נשיות. אין ספק שהציור הספציפי הזה מעלה כאלו קונטציות, הוא משדר תמימות ופסטליות. אני מאמינה שאפילו אם הוא מאוד אוהב את הדוגמה הוא צריך לתת עכשיו יותר מחשבה לרעיון של ה"להסתובב עם קעקוע בעל דוגמה נשית יחסית" כי יכול להיות שאחרי מחשבה עמוקה הא יגיע למסקנה שיש סיכוי שזה עלול דווקא להפריע לו בעתיד במקרים מסויימים יותר מאשר סתם קעקוע חסר חשיבות וצורה. נראה לי שבירברתי מספיק, שיהיה בהצלחה ותודיעו לנו מה קורה, אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ido12218
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר