שאלה...

שאלה...

שלום חבריקוס. נשאלתי את השאלה הזו בפורום השני שאני פעילה בו, והאמת לא היית הלי תשובה מוחצת. מפנה את השאלה (פתוחה, כמובן) לחברי הפורום פה- קעקועים לנשים על הבטן/חזה- כן או לא? אני אישית ראיתי מספר מקרים בהם קעקועים באיזורים האלו ניזוקו קשות בעקבות הריון (התנפחות מהירה והתכווצות עוד יותר מהירה של האזור גרמו לקעקועים להראות כמו הדפס של חולצה שהתכווץ בכביסה). האם שימוש בשמן נבט החיטה, שמומלץ למרוח על הבטן לאורך כל ההריון למניעת סטרץ' מרקס יעזור במקרה הזה? ביקור בספרות הרפואית שלי לא הראה רפרנס מיוחד ודקדקני לנושא (רופאים לא ממש אוהבים לעסוק בנושא, מסתבר). פיתרונים? מישהו?? סופ"ש נעים ונהדר לכולם!

בטן בטן

היי נועס, האמת שיש תשובה לשאלת ההריון ברשימת השאלות הנפוצות של הפורום. מה שכן - היות שעבדתי רבות על כל האינפורמציה הניתנת בקהילה הייתי מעריכה זאת אם היית פשוט מפנה את האדם השואל לפורום זה, או לפחות נותנת לו לינק לרשימת השאלות הנפוצות תוך ציון מהיכן הן נלקחו - אחרי הכל, אני מאמינה בחופש מידע אבל גם נתינת הלינק או הפניית האדם לפורום הזה תספק לו את אותו המידע אותו ביקש. אני גם קצת רגישה לכך מכיוון שבאמת עבדתי קשה על כל השאלות והמאמרים, כמו שאת וודאי יודעת, אין עוד שכאלו בעברית. צירפתי לנק לדף הFAQ להודעה. בקשר לנושא הקעקועים על החזה. הנושא הוא רגיש, החזה הוא איבר שומני שעם תהפוכות הזמן הוא משתנה לא מעט (גרביטציה, הנקה). קעקוע על החזה מין הסתם ישנה את צורתו עם הזמן אבל העניין מאוד תלוי במבנה החזה ובכל נושא הצניחה המדובר... אני אישית לא מוצאת קעקועים על החזה כרעיון טוב מידי אבל יש כאלו השורדים את מבחן כוח הg בהצלחה. באופן כללי - אני רואה שבפורום חוזרות שאלות על נושא הדהייה של קעקועים ושינוי הצורה שלהם. בסופו של דבר כל קעקוע משתנה ודוהה או אפשר לקרוא לזה אפילו "מזדקן". זהו לא דבר שאפשר למנוע מהסיבה הפשוטה שגם העור עליו הוא נמצא יזדקן באיזשהו שלב. בתקווה שעד שאנחנו נזדקן תאוצת הg תקטן קצת ולא נסבול יותר מידי "נפילות חופשיות"... אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר