אפרת שלא תגידי שאני לא כותב כאן ויש לי שאלה בקשר לקעקועים ישנים בזמנים שלנו

דבר ראשון אני כול יום בפורום רק שאני לא כותב. אין לי גם זמן החורף מתחיל והאתר והפורום שלי מתחילים לעבוד לפני עונת הסקי וסנובורד. אני גם חבר במועדון ה PitBull הישראלי למרות שיש לי אמסטף. ואני גם עובד כמו חמור בביטחון של המושב שלי כדי לטוב (שוב פעם ) לחו"ל יש לי שאלה: מאז הוא מתמיד אני נתקל באנשים שתמיד אומרים לי מה תעשה בגיל 70? האמת שלו יודע כמו שאני מקיר את עצמי אני הולך להיות זרוק בבר חשפניות בתאילנד שותה בירה . האמת מכול השנים וכול הטיולים שלי בעולם ראיתי ים בזקנים עם קעקועים מקומתים וממש נראים רע. אבל הם גם עשו אותם בצורה לא כמו של היום. רובם עשו כמו שעשיתי את ה VL שאל הרגל שלי עם מחט ודייו וחיררו את האזור. וגם (אני חושב ככה) זה לא אותו דיו כמו של היום. אני שואל עם הקעקועים שיש בימים אלה (מה שלי יש) בגיל 70 גם הם יראו ככה ? גידי (האנגלי) בן דור

לטוב = לטוס :)

אמנם אוף טופיק אבל...גידי- מותק של כלב!

היי גידי, תמיד כיף לראות אותך כאן

נראה לי שאתה בן אדם הכי עסוק בהיסטוריה. בכל מקרה - בנוגע לדהייה של קעקועים ישנים וקעקועים שנעשים היום. יש הבדל עצום בין הדיו שהשתמשו בו פעם והדיו בו משתמשים היום. התעשייה הרבה יותר מפותחת. כמו כן - בשנות ה90 הקעקועים עברו מהפך רציני בשיטות העבודה והיום ההתמקצעות הטכנית והאמנותית גבוה פי כמה וכמה. ברור שקעקועים שנעשו היום בשנים האחרונות לא יראו בעוד 20 שנה כמו קעקועים שנעשו לפני 20 שנה היום. מה שכן - ישנם הרבה גורמים שכן משפיעים על איך הקעקוע יראה לאורך זמן והראשון בהם הוא החשיפה שלו לשמש. קעקוע שלא מגנים עליו כמו שצריך ידהה עם הזמן ויתפזר. מילה אחרונה - כשאני מדמיינת את עצמי בגיל 70 (דבר שאני לא מרבה לעשות), אני מודעת לחלוטין לעובדה שהקעקועים שלי יראו ישנים ובלויים, אני חושב תשזה חלק מהכיף, להזדקן איתם :-) ולא להזדקן לבד. אפרת נ.ב. באמת מותק של כלב

תודה על התשובה :) אני מידי פעם יגיד מילה :) שבת שלום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר