בעל סטודיו/מקעקע

לכל אלו שחפצים בקעקוע ואו קעקוע חדש אני ממליץ שלכל סטודיו שאתם פונים עימדו על כך שבעל הסטודיו (הרי בגלל המוניטין שלו הגעתם אלין) יעשה לכם את העבודה ולא מקעקע מטעמו יכול להיות שהם טובים אבל בעל המוניטין יותר טוב בדרך כלל אני לא בא לפגוע באף אחד הכל בא מניסיוני האישי

קשה לי להסכים איתך

מכמה סיבות כשהראשונה שבהן היא טכנית: רוב בעלי הסטודיואים בארץ הם כלל לא מקעקעים. אני לא יודעת היכן התקעקעת וזה גם לא עקרוני לנושא. כשאתה בוחר מקעקע אתה אמור לבחור אותו לפי מספר קריטריונים כשבינהם זה תיק עבודות. אחרי שהחלטת על מקעקע אתה ניגש לקבוע תור למקעקע שאתה בחרת!!! (ברוב המקרים עדיף לקבוע תור מראש ככה אתה בטוח שהזמן משוריין גם מבחינת המקעקע וגם מבחינתך). אם אתה עשית את הטעות של בחירת מקעקע ללא בדיקת תיק עבודות קודם לכן זוהי טעות שלך. ההכללה היא מאוד לא נכונה לעשות ואני מניחה שאתה מאוכזב מתוצאת הקעקוע שלך אבל זו לא סיבה לציין כי כל המקעקעים שאינם בעלי סטודיואים הם לא טובים. אולי הם פשוט מעדיפים שלא להתעסק עם התחום המנהלי? אגב - אתה מוזמן לראות הרחבה על כל נושא בחירת המקעקע וזכות המקעקע לסרב בהודעה נוספת שאני אזין עוד מעט. עוד שאלה - אתה שוקל לכסות את הקעקוע ממנו אתה מאוכזב (cover up)? אני אשמח לתגובה. אפרת

מטצער אבל לא הבנת

ברור שאין לי כולם נגד אף מקעקע או אחד שעובד בסטודיו שלא שלו, בגלל האיסור (ואני ייקים אותו)לא להזכיר שמות קשה לי להסביר לך ולכן אני ינסה שנית... יש מקעקעים בעלי סטודיוים " שהצלחה עלתה להם לראש" וקיום הם מתפנקים על מס' מצומצם של קעקועים ליום ואת השאר הם נותנים לשוליות שעובדים אצלם או שלחילופין הם לא מספיקים את הבע' ואז השוילות עוזרים להם וחלקם לצערי לא מספיק טובים אין זה לא יעזור רופא שרק סיים לימודים לא טוב כמו רופא עם ניסיון חבל (אשמח אם תיפתחי דיון בנושא) שאי איאפשר ליצור מצב של היתמחות או עבודה על יבש לפני שמתחילים "ניסויים" בבני אדם בהקשר לשאלתך אני מאוד מרוצה מהקעקוע שלי ולכן משתמע מכך שלא אכסה טותו הנושא הועלה עקב קעקוע שבן משפחה עשה בסטודיו ידוע ונאמר לא שהבעלים לא פנוי וזה שמתחתיו מספיק טוב ,אני מקווה שאת מבינה כי זה נגמר רע ודרך אגב את שלי עשיתי כבר במקום אחר

נתחיל בזה שאני שמחה לשמוע שאתה מרוצה מהקעקוע שלך - כן ירבו!

בקשר לכל נושא העבודה על בשר חי של מקעקעים חדשים. חלק מתהליך ההתלמדות של מקעקעים כולל לרוב גם קיעקוע על עור של חיה (לא כשהעור על החיה כמובן). זה לא הכי סימפטי בעולם אבל זוהי הדרך הטובה ביותר ללמוד ולהגיע למצב בו למקעקע יש נסיון קרוב ככל האפשר למציאות לפני שהוא מתחיל לקעקע לקוחות. ישנם גם מקעקעים שעושים נסיונות על עצמם או מקעקעים את עצמם "על ריק" (כלומר בלי דיו - ואז מה שקורה הוא שלא נותר זכר לקעקוע). אבל בסך הכל לא ניתן למנוע שלכל מקעקע יהיה את הלקוח הראשון והשני ובכלל הלקוחות הראשונים שלו ולכן מקובל שלכל מקעקע יש מקעקע שמדריך וחונך אותו לכל אורך תהליך ההתלמדות. זהו תהליך ארוך ומקעקע נחשב למתלמד במשך תקופה ארוכה (לפחות שנה - ולרוב מדובר בהרבה יותר). עוד מקובל שמקעקע לא ישריתחיל בעבודותל מסובכות אלא יתקדם בקצב שלו ויעלה ברמת העבודות אותן הוא מבצע עד שיש לו חופשיות טכנית מספקת כדי לפתח גם סגנון. ברור שהסכימה של תהליך ההתלמדות לא זהה בכל מקום - ולכל מקעקע יש את הדרך שלו אבל כעיקרון אלו הם קווים מנחים שניתן לראות אותם אצל הרבה מקעקעים בתחילת דרכם. עם כל זאת לא ניתן למנוע מצב בו יהיו מקעקעים טובים יותר ופחות ולכן זוהי האחריות שלנו לבדוק למי אנחנו הולכים. מקווה שהפעם קלעתי - ואם לא - תמיד אפשר לכתוב לי ששוב טעיתי :-) אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר