כמה דברים ...

כמה דברים ...

אחרי עוד אחד משיטוטי באתר BME מצאתי משהו שיכול לעזור לכל אלה שרוצים לצלם את הפירסינג שלהם אז הנה כמה טיפים http://www.bmezine.com/lish.html יום טוב Dalida With Flak

כניראה שעברתי על אחד החוקים....

דבר נוסף ואחרון להיום (אני מבטיח)

איך קוראים לסיגנון של הקעקועים שניראים כאילו מציירים מה שבתוך הרגל ורואים כל מיני מתכות וכל מיני כאלה דברים האם זה ביו מכני? או שזה משהו אחר? יום טוב לכולם Dalida

אני מצטערת שלא כתבתי לך למה הורדתי את ההודעה

פשוט רצתי לראות "רק בישראל" (מין פולחן יום חמישי שכזה). פשוט האינפורמציה שנתת בהודעה כולל התמונות הייתה מספיק נתונים כדי שכל אחד יוכל לקשר להם שמות. חבל לי שאני צריכה להגביל לפעמים הודעות בצורה כזאת ותאמינו לי שזה לא גורם לי להרגיש טוב, אבל אני באמת נהנית מהאיכות של ההודעות כאן ואני לא רוצה לתת פתח למלחמות קטנות. אגב - מישהו ראה איזה מחוך מ-ה-מ-ם לבשה לימור (אורנה בנאי) ב"רק בישראל"? מחוך יפיפה שקוף עם דגל ישראל עליו מעוצב בנצנצים!!! משהו משהו ;-) אפרת

דבר נוסף ואחרון להיום (אני מבטיח)

איך קוראים לסיגנון של הקעקועים שניראים כאילו מציירים מה שבתוך הרגל ורואים כל מיני מתכות וכל מיני כאלה דברים האם זה ביו מכני? או שזה משהו אחר? יום טוב לכולם Dalida

קצת הרחבתי אז הגעתי למסקנה שאולי שווה לפתוח הודעה חדשה

אתה יכול לראות את מה שכתבתי בהודעה שנמצאת כמה הודעות למעלה ונקראת "קצת על ביומכני". צירפתי לינק להודעה. אפרת

אוקיי...

תודה על ההסבר שכתבת :) השכלתי כמו שאת אומרת :)) יש אולי איזהשהוא ספר/חוברת שמכיל רק עבודות ביו מכניות כי זה נורא מעניין אותי הז'אנר הזה... ומה את אומרת בנושא העתקה של קעקועים?? עכשיו אני לא הוספתי תמונות ועוד פרטים אז את יכולה להגיב :)) יום טוב Dalida With Flak

כמה תמונות של קעקועים ביו-מכניים

ניתן למצא אותם באתר הזה : http://www.bmezine.com/tattoo/mech1.html יש שם כמה מקסימים :)

ביומכני - ספרות

כשתה מתכוון לספר או חוברת עם עבודות ביו מכניות אתה מתכוון לעבודות קעקועים או ציורים פסלים וכו'? בנוגע לקעקועים אין ספר כזה או חוברת כזאת למיטב ידיעתי. יש את הספרים של Guy Aitchison אבל הם מיועדים למקעקעים וכך גם התוכן שלהם. מדובר שם יותר על טכניקות עבודה. וחוץ מזה - הוא מוכר אותם במחיר מופרז כ"כ שמעיד על מגלומניה מתקדמת ואני לא הייתי תורמת לו שקל. בכל מקרה - אתה יכול למצוא את הספרים שלו ללמכירה דרך האתר שלו. אם אתה מתכוון לציורים ופסלים כל ספר של גייגר יענה על הדרישה ובמיוחד ספר שלו הנקרא Biomechanics (יופי יופי יופי של ספר). גם אם נדמה לך שאתה מכיר את עבודותיו של גייגר הספר הזה הוא המלצה בטוחה. הוא ספר גדול, מרחיב ומפרט עם הרבה תמונות ובאופן כללי מכבד כל אוסף ספרים. שוב - לא ראיתי אותו למכירה בארץ אבל תמיד אפשר להזמין דרך האינטרנט (ואפילו כדאי מאוד). עוד צייר שלקח את הביומכני והעביר אותו לרמת הביואורגני הוא Gerard Di-Maccio. גם כן אחד מהמדהימים והאהובים עלי. אני לא מצליחה להשיג ספר שלו כבר הרבה מאוד זמן אבל קיבלתי הבטחה להודעה אישית ברגע שייצא הספר הבא שלו. הנה לינק לגלריה שלו ולינק לאתר הרשמי שלו יש בדף הקהילות: http://www.metal-underground.com/newsitesanscadre/photosetimg/dimaccio.htm חוץ מזה, יש עוד הרבה ציירים שעוסקים בתחום אבל אני לא מצליחה לחשוב על הרבה שמות כרגע ורובם עובדים עם תוכנות מחשב שזה לא דבר נחמד במיוחד לטעמי. בכל מקרה - זה מה שאני יודעת. אפרת

אה - ובקשר להעתקה של קעקועים

אין ספק שזה דבר נאלח ומטופש. מטופש מצד המקועקע שבכלל לא הרגיש רע עם העובדה שהוא גונב משהו אישי של מישהו אחר כדי להפוך אותו למשהו "אישי" שלו. אין לי ספק שאם יום אחד הוא יקבל מתנה שכל הוא ירגיש מאוד רע בקשר לזה. נאלח מצד המקעקע - פשוט כי הוא גונב יצירת אומנות של קולגה. אין לי הרבה מה להרחיב בקשר לנושא חוץ מאולי נקודה אחת קטנה, קעקוקעים קטנים הרבה יותר קל להעתיק מאשר קעוקעים גדולים. אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר