אני במשבר...מתה לקעקוע חדש, ולא יודעת מה בא לי...

והאמת היא שיש לי בעיות סימטריה קשות...אין לי כל כך איפה למקם קעקוע על הגב או על הרגל מבלי שיראה עמוס מדי...אויה. מה אעשה? אילו צרות...

צרות של עשירים

האמת שאני קצת מבינה אותך - תמיד יש לי את החשק לעשות עוד קעקוע והוא תמיד נמצא על אש קטנה איפשהו בראש אבל כשזה מתחיל להיות אופציה (שילובי כסף מקום וזמן אידיאלי) פתאום אני מתחילה לחשוב איפה ומה והכל נהיה בלאגן. איפה כבר יש לך קעקועים שנהיה לך צפוף? מה בקשר לידיים - את לא רוצה לעשות בזרועות? מה עם צלעות או מתניים (מאוד יפה לנשים לעשות קעקועים על המתניים)? אני אישית מעדיפה לחשוב קודם כל על סגנון - למשל את הקעקוע הבא שלי אני חושבת שאני אעשה צבעוני בסגנון אוריינטלי, ברגע שאני מחילטה על סגנון הרבה יותר קל לי לחפש משהו ספציפי ואז לבחור את האמן בהתאם לסגנון. חשבת כבר אם את רוצה צבע או שחור אפור או הגעת להחלטה בנוגע לסגנון? את רוצה עיצוב מקורי של האמן או משהו שאת תחפשי או תציירי לבד? אני מצטערת על פרץ השאלות - אבל את יודעת.... זה חשוב ואם אני לא יכולה לעשות לפחות אני יכולה לנסות לעזור לאחרים :-) אפרת

דווקא אני נורא מסכימה איתך, אבל...

נורא בא לי על המותן או בתחתית הגב אבל כבר יש לי על השכם הימנית, על הישבן השמלי, על ה"צד" של הפולקע (כאילו, בחיבור בין הרגל לאגן) מצד שמאל, בשיפולי הבטן מימין ועל הירך הימנית למעלה. אני חושבת שאם אני עושה על המותן נראה לי קצת עמוס: אם אני אעשה על צד ימין, זה נראה לי קרוב מדי לקעקוע שבשכם. אם אני אעשה מצד שמאל, אמנם לא קשור לשכם, אבל קרוב מדי לשני האחרים משמאל. באמצע? נראה לי סימטרי מדי. ולא בא לי על הזרועות (פשוט לא יתאים לי), ולא על הרגל/ קרסול. סתם לא מתחשק לי שם. אבוי!!!!! תראי, סביר להניח שאני אצייר משהו או אקח משהו מוכן ואשחק איתו קצת (הרבה.... לא החלטתי אם בא לי צבעוני או לא. בהתחלה רציתי קנטור עם חץ וקשת (כאילו, בגלל שזה מזל קשת...כמה קיטשי...) אבל קצת ירדתי מזה כי לא הצלחתי לשים אצבע על משהו ספציפי שאני אוהבת. בין היתר גם בעית המיקום...אח"כ בא לי פיה או משהו. לא יודעת, אני אובדת עצות...

שתי דרכים אפשריות

נראה לי שאת באמת קצת מבולבלת אז יש לי שתי אופציות בשבילך: I שבי עם המון אתרי קעקועים, תסתכלי על הרבה סגנונות ונסי לחשוב מה הכי מדבר אלייך ומה גם ייראה טוב על אישה. רוב המקעקעים בביזנס נוטים לעבוד באופן זהה על גברים ועל נשים מה שיותר עבודות כבדות ולא מחמיאות לגוף אצל נשים. ברגע שתוכלי לעשות את ההבדלה הזאת יהיה לך הרבה יותר קל לבחור מיקום כי קעקוע שהוא לא כבד ונראה על הגוף כמו חלק טבעי ממנו לעולם לא יוכל להראות עמוס. זאת הבעיה עם קעקועים קטנים, בגלל שהם לא יושבים באופן אופטימלי על האיבר הנוכחות שלהם בולטת אפילו יותר ואז שני קעוקעים באיברים מקורבים יצרו תחושה של עומס לעומת קעקועים שיושבים על האיבר בצורה מחמיאה וזורמת שפשוט יראו טבעיים יותר. II דחי קצת את הרעיון. שמרי אותו על אש קטנה ובינתיים תעשי את אותו הדבר אבל יותר ב"איזי". פשוט מידי פעם תכנסי לאצרים של מקעקעים - את יכולה פשוט לעבור על הרשימה שיש באתר הקהילות אחד אחד ותפתחי לעצמך ספרייה על המחשב שכל פעם כשתתקלי בקעוקע שאת אוהבת תשמרי אותו שם. ככה אחרי כמה זמן תוכלי לשבת עם הכל ולאט לאט לחשוב מה מכל הדברים מדבר אלייך יותר. תעשי את אותו הדבר עם ציירים שאת אוהבת וככה תוכלי לבנות לך עם הזמן את הרעיון המושלם בשבילך. עצה קטנה לפני - ישנם שני מקעקעים ברשימה שנקרא James Kern. הוא עובד בצורה מאוד חלקה ונשית, גם Jon Clue, אולי שווה לך להסתכל על האתרים שלהם קודם. ודבר אחרון - ואני מקווה שתקחי אותו ברוח טובה. כל הרעיונות שרשמת עד כה הם נחמדים וטובים אבל הם גם נפוצים מאוד בעולם הקעקועים. תנסי לחפש דברים מכל העולמות ולאו דווקא מעולם הקעקועים שמתאימים לך ולאיך שאת רוצה לבטא את עצמך ואז תעזרי במקעקע/ת כדי להעביר אותם לקעקוע. יאללה - לעבודה!!! וכרגיל אנחנו כאן לכל הערה/שאלה. אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר