תצוגת תמונות ואו קבצים

הרבה גולשים שולחים את קעקועיהם כקובץ ולא ניתן לראות אותו,כשאת מצרפת לתגובה רואים אשמח באם תעזרי לי איך אוכל לראותם וזאת לא על מנת לעתיק הקעקוע אלא רק כדי להתרשם

אני מקווה שהבנתי נכון.

התכוונת שאתה לא מצליח לראות תמונות של קעקועים המצורפים להודעות של גולשים אחרים ואת אלה שאני מצרפת אתה כן מצליח לראות? אם זה המצב אז אני לא כ"כ יודעת איך אני יכולה לעזור. רוב התמונות המצורפות להודעות הן בפורמט JPG וכעיקרון כאשר אתה לוחץ על שם הקובץ הוא אמור להיפתח בחלון של האקספלורר. אם יש לך בעיה עם קבצים מסויימים כתוב לי ואני אנסה אולי לשלוח לך אותם במייל או משהו דומה. בכל מקרה, אם אתה מעוניין להתרשם מקעקועים אתה יכול לעזות גם את אחד מהדברים הבאים: 1) באתר הגלריות של הקהילה יש גלרייה של חברי הקהילה בה אפשר למצוא תמונות של קעקועים שלנו. (תחת Tattoos: Users Gallery. 2) ברשימת המאמרים של הקהילה יש לינקים לרוב האתרים של המקעקעים בארץ - שוב אני חוזרת, אם יש איזשהו אתר שפיספסתי אני אשמח אם תספרו לי עליו ואני אוסיף. אתה יכול להכנס לאתרים של המכונים השונים ולהתרשם מהקעקועים והעבודה עצמה של המקעקעים בסטודיו. 3) שוב באתר הגלריות של הקהילה, יש לינקים לאתרים של מקעקעים מחו"ל בהם מוצגים גם תיקי העבודות שלהם (הלינק מהעמוד הראשי: BM Related Links). חוץ מזה - אתה יכול גם להכנס לסטודיואים באופן רגלי ולהסתכל תיקי עבודות של מקעקעים שונים וגם להתרשם מהסטודיו עצמו והיחס והאווירה בו. אפרת :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר