שאלה לגבי הורדת עגילים וסתימת החורים

אני בדרך לצבא, וקרוב לוודאי שאצא ממנו, ויש לי עגילים שונים, הייתי רוצה לשמור על החורים עצמם בלי שיסתמו לי כאשר אוריד את העגילים, מה אוכל לעשות בזמן הצבא? חלק אמרו לשים חוט דייג, יש אולי עצות אחרות?

ברוך הבא לפורום

אני מצטערת אך פורום זה לא נותן עיצות מקצועיות בנוגע לפירסינג. מכיוון שלי אישית וגם למקעקע המנהל איתי את הפורום אין יותר מידי מושג מקצועי בנושא אנחנו מעדיפים שלא להטעות אתכם וגם לא להשאיר את העניין להצעות חופשיות בפורום. האדם שאני מניחה שיוכל לעזור לך יותר מכולם הוא פירסר. יש לו הכי הרבה נסיון עם התחום והוא גם יוכל לראות את מצב ההחלמה של הפירסינג שיש עליך ולתת לך את הפיתרון הפרקטי והבטוח ביותר. לי למשל אין שמץ של מושג מהי ההשפעה הבריאותית של חוט דייגים על איזור מודלק, אם יש אישהו חומר שעלול ליצור אינטרקציה עם האזור ועוד כל מיני מקרים ספציפיים. אני מקווה לראות אותך כאן בפורום בהמשך - פשוט אני מעדיפה שלא להטעות אותך ולגרום לאיזשהו נזק. גיוס קל ונעים, :-) אפרת

[קופצת, מצביעה] אולי קיפר?

אני לא פירסרית, אבל כן בעלת ידע בנושא (מה שלא מסייג מלהורות לך ללכת לפירסר)- אבל יש עגיל מיוחד למקרים כאלו, הוא קרוי קיפר, ויש בכל מיני גדלים וצורות. תשאל את הפירסר שלך , הוא יידע מה לעשות. נועס.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר