במהלך שיטוטי באינטרנט

נתקלתי באתר שאני מעריך שכולם מכירים את אותו אומן Mad Max ואם לא זה ההזדמנות שלכם http://www.madmaxtattoo.com הוא עושה גם transdermal implant בגלל זה במקור נתקלתי באתר שלו מקווה שתהנו יש שם המון תמונות.... הגעתי להחלטה שאני כניראה יאלץ לוותר על ההשתלה הזאת עקב זאת שקראתי שבדר"כ היא נידחת מהגוף וגם ככה אני בנאדם עם עור דיי רגיש עד רגיש מאוד...... זהו כרגע אני מתחיל להיגמל מעצם היותי עציץ אז תמחאו לי כפיים :) יום טוב ביי Dalida With Flak

אכן יופי של סטודיו

ויופי של צוות יש להם שם, שכולל גם את Samppa הנפלא. לאלו שאינם מכירים - Mad Max Tattoos and Body Piercing הוא סטודיו לאמנות גוף הממוקם בפינלנד. הם מבצעים בסטודיו שתלים, צילוק, תליות, קעקועים, פירסינג ועוד מיני מטעמים. מה שנחמד באתר להם הוא שאפשר לראות גם מחירים של האמנויות הנפלאות הללו, אחרי הכל העשייה שלהן אחרי שלב ייצור התכשיט היא טכנית. מה שבאמת קנה אותי בתחום השתלים הוא שראיתי איך מעצבים ובונים אותם (מטפלון בדרך כלל). הרבה פעמים האדם מגיע עם הרעיון ו"המשתיל" כמובן דואג שהרעיון יהיה ישים ומעצב את השתל לאיזור. Dalida, אני שמחה לראות אותך יותר כאן - מי יודע - אולי יום אחד תצא לחלוטין מתדמית העציץ ;0) אגב - אתה מכיר אמנית גוף בשם אורלן? אפרת

לא מכיר...

מי זאת אורלן? רוב הסיכויים ששמעתי עליה אבל אני לא זוכר יש אולי אתר או משהו? יום טוב Dalida with flak

This is my body... This is my Software...

אורלן היא האחת והיחידה. אני לא חושבת שיש עוד כמוה ובוואדי שלא מתקופתה, היא חלוצה בתחומה. אורלן היא אמנית מיצג כאשר המדיה שלה הוא העור שלה. היא התחילה להופיע עוד ב-1965 כאומנית פיסול ציור דרמה ועוד. מ-1978 היא החלה להשתמש בניתוחים וניתוחים פלסטיים בפרט כחלק מהאומנות שלה ואף כללה אותם במיצגים שונים. כיום היא כבר לא שוכבת על שולחן הניתוחים (אני מתארת לעצמי שזאת עקב הגיל - אם אני לא טועה היא צריכה להיות בת 55 כיום). בעזרת ניתוחים פלסטיים היא שינתה את מבנה פניה (גוון העור, תוספות לפנים, קרניים, ועוד מגוון אלמנטים) כדי להמחיש באופן מקסימלי את המסר שלה המתמקד לרוב בלחצי החברה בעיקר מההיבט הנשי. בניגוד למה שאפשר לחשוב, סצינת האומנות וגם מדינת צרפת קיבלו את אורלן ואת הדרך היוניקית והשנויה במחלוקת שלה בזרועות פתוחות והיא קיבלה הצעות למשרות ותפקידים בכירים בתחום האומנות בצרפת ואף מרצה באוניברסיטה לתחום. היא גם כובדה בפרסים רבים מתחום האמנות. לצערי - האתר שלה הוא כולו בצרפתית (היא מצרפת). עוד דבר שמצער אותי בהקשר אליה הוא שהיא נתנה הרצאה בישראל לפני כשנתיים והכניסה הייתה מותרת רק לעיתונאים. אני מצטערת שלא ניסיתי להידחף איכשהו פנימה קצת יותר. גם תערוכות שלה הוצגו במוזיאון ישראל ובמוזיאון ת"א וגם אותן לצערי פיספסתי. אני בכל זאת מצרפת את האתר שלה להודעה. אפרת

אכן מעניין...

רק חבל שהאתר בצרפתית ואני לא מבין כלום משם :)) יום טוב לכולם Dalida With Flak
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר