אני מבקשת (שוב) לא לכתוב המלצות על סטודיואים בפורום.

שלום רב לכל משתתפי הפורום. האמת שקצת נמאס לי - לא יכול להיות שבמשך סופ"ש אחד אני אמחוק משהו כמו 7 המלצות לסטודיואים. הסבר: מותר לכתוב שם של מקעקע וסטודיו מהארץ רק כאשר מציגים קעקוע שנמצא עליכם. המטרה היא לא, חס ושלום, להגביל אתכם בחופש הדיבור או למנוע מכם את הזכות לקבל המלצה אבל בואו נחשוב על זה מנקודת מבט אחרת. אם אני כן אתן חופש להמליץ כמה זמן אתם חושבים שייקח עד שכל הפורום יתרוקן מתוכן ויהפוך פשוט לעמוד פרסומת? אני מהמרת על מקסימום שבועיים... תם רוצים פורום שכזה? פורום שתיכנסו אליו רק כדי לראות מי הספיק וכתב על עוד מקעקע שהוא הכי טוב במדינה? נניח שכן יש המלצה בפורום, הרי המלצה שבאה בלי תמונה של קעקוע שנעשה אצל אמן מהסטודיו לא שווה כלום ורק מציגה את הסטודיו באור שלילי. אם נכתוב על מקעקע שהוא "אלוף העולם בקעקועים" זה בעצם לצחוק לו בפנים ולשים אותו בעמדה של מוכר בבסטה, הרי אין דבר כזה אלוף העולם או הארץ בקעקועים... מקעקעים הם לא בסטיונרים - הם אומנים של ממש וככאלה מגיע להם הכבוד הראוי שמגיע לכל אומן מתחום אחר: לשפוט לבד לפי העין. איך אני אמורה להאמין לאדם שנכנס לפורום וכותב לי שמקעקע מסויים הוא מעולה ושהסטודיו הזה והזה הוא הכי טוב במדינה? הרי ברור לכולנו שאף אחד כאן לא היה בכל מכון ומכון בארץ, ואף אחד מאיתנו לא בדק ופיקח מבחינה תברואתית על המכונים. מה שנובע מזה הוא בעצם שהמלצה "על ריק" רק מביישת את הסטודיו המדובר! בקיצור - איש איש וטעמו, בואו ננסה לתת את הכלים הטובים ביותר אחד לשני כדי שכל אחד יוכל לבדו למצוא את המקעקע המתאים לו וכשעשינו קעוקע שאנחנו אוהבים ניתן את הקרדיט לאמן בצורה שלא תבייש אותו. תודה, אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים