רעיון לקעקוע !

רעיון לקעקוע !

רוצה לעשות קעקוע על התחת ולקעקע את הלוגו של MTV מה דעתכם ?

טיפשי וילדותי

הרעיון הינו טיפשי וילדותי ולא מיעעץ לאף אחד לעשות זאת! זה רעיון ל JACKASS

בן כמה אתה?

לדעתי אתה תצטער על זה 100 אחוז! בם אני בגיל 13 אהבתי אמ טי וי, בגיל 14 גליתי את המטאל, בגיל 15 הייתי מוכן לשרוף את הערוץ המטומטם.

מה זה חשוב מה אנחנו חושבים?

אם אתה סגור על הרעיון וחושב שמה שמשקף אותך בצורה גרפית הוא הסמל ל MTV אז לך על זה. אם אתה בטוח במאת האחוזים שלמשך שארית חייך הלוגו יסמל עבורך משמעויות שונות אז אולי זה הקעקוע בשבילך - אבל אם אתה שואל קבוצת זרים לדעתם רוב הסיכויים שאולי כדאי לך לחכות קצת עם הקעקוע - אל תשכח שזה לכל החיים. באופן אישי אני חושבת שזה רעיון רע. MTV מבחינתי מסמל הרבה קלות ראש ואופנה חולפת, אבל זו רק דעתי. אפרת

טיפשי וילדותי

בקשה קטנה

היי אלכס, רק בקשה קטנה. אין לי בעיה עם הבעת דעה אשית אבל אם אפשר רק להימנע משפה בוטה. בכל זאת כולנו כאן אנשים ואני מקווה שהמטרה שלנו היא לא להעליב אחד את השני אלא לעזור להגיע למסקנות הנכונות. מקווה שיתקבל בהבנה, אפרת

מה זה חשוב מה אנחנו חושבים?

אם אתה סגור על הרעיון וחושב שמה שמשקף אותך בצורה גרפית הוא הסמל ל MTV אז לך על זה. אם אתה בטוח במאת האחוזים שלמשך שארית חייך הלוגו יסמל עבורך משמעויות שונות אז אולי זה הקעקוע בשבילך - אבל אם אתה שואל קבוצת זרים לדעתם רוב הסיכויים שאולי כדאי לך לחכות קצת עם הקעקוע - אל תשכח שזה לכל החיים. באופן אישי אני חושבת שזה רעיון רע. MTV מבחינתי מסמל הרבה קלות ראש ואופנה חולפת, אבל זו רק דעתי. אפרת

STAY WITH THE PLAY

בן כמה אתה?

לדעתי אתה תצטער על זה 100 אחוז! בם אני בגיל 13 אהבתי אמ טי וי, בגיל 14 גליתי את המטאל, בגיל 15 הייתי מוכן לשרוף את הערוץ המטומטם.

אני בן 24

טיפשי וילדותי

POSHOL NAXUI

אני בן 24

אתה בן 24 ולוגו של אמ טי וי על התחת זה הרעיון שלדעתך מייצג אותך?

הרי כבר נאמר שכן ! אתה לא עוקב אחרי העניינים !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר