איפה ניתן לקנות קעקועי חינה?

שלום ... אני מאוד רוצה לעשות קעקועי חינה אך הבנתי שהם בעיקרון נעלמים לאחר מספר ימים, לכל היותר שבוע. השאלה שלי, איפה ניתן לקנות דוגמאות לשימוש ביתי או אפילו צבעי חינה כך שאוכל לצייר בעצמי את הקעקועים בבית? אודה לכם מאודף אני מחפש כבר זמן אחר תשובה ... צח

האמת שאני לא יודעת על מקום ספציפי אבל

בהרבה סלוני כלות והרבה קוסמטיקאיות עושים קעקועי חינה וגם סתם אם תלך בנחלת בנימין תוכל למצוא אנשים העושים קעקועי חינה. תוכל פשוט לשאול אותם. אני גם שמעתי פעם שיש איזה חנות באיזור רחוב ביאליק ליד אלנבי שמוכרת חינה. מישהו אחר אולי יודע? בהצלחה, ואם תמצא נשמח לדעת :-) אפרת

לא לעשות

קעקועי חינה הייתה כתבה בעיתון לא מזמן על הקעקועים הללו שגרמו לכוויות וסיבוכים!!!!!!

כל דבר יכול להיות מסוכן - אם לא עושים אותו כמו שצריך

אם רופא שיניים לא שומר על סטריליות הוא עלול להדביק את הפציינטים שלו בצהבת - זה לא אומר שאסור ללכת לרופא שיניים כי אפשר לקבל אצלו צהבת, זה פשוט אומר שצריך לבדוק אצל מי אתה מטופל. הדבר נכון לכל תחום. אני לא סגורה על פרטי המקרה עליו אתה מדבר אבל למיטב זכרוני מדובר בכיתה שיצאה לטיול וכחלק מהטיול הם התנסו בקעקועי חינה. האדם שעשה להם את הקעוקעים לא השתמש בתערובת נכונה ואכן גרם להם לכוויות אבל זהו רק אדם אחד ואני מקווה שהוא ייענש במלוא חומרת הדין. שוב - קעקועי חינה אינם דבר הגורם לנזק רפואי אם נעשים כמו שצריך ולמיטב הבנתי לא מדובר בתורה גדולה. חבל לשלול משהו על הסף בגלל מקרה של אדם שלא ידע מה הוא עושה - פשוט יש לבדוק מראש. אפרת

איפה ניתן לקנות קעקועי חינה?

שלום ... אני מאוד רוצה לעשות קעקועי חינה אך הבנתי שהם בעיקרון נעלמים לאחר מספר ימים, לכל היותר שבוע. השאלה שלי, איפה ניתן לקנות דוגמאות לשימוש ביתי או אפילו צבעי חינה כך שאוכל לצייר בעצמי את הקעקועים בבית? אודה לכם מאודף אני מחפש כבר זמן אחר תשובה ... צח

פתרון לחינה

מניסיון קשה מאוד לבצע לבד אבל כל אחד וכישרונו הוא בקשר לציור בדר"כ בוחרים ציור מצלמים במכונת צילום שמים על הגוף עם צד הציור על הגוף ומעבירים אציתון עם צמר גפן בצורה זאת הציור עובר על הגוף לאחר מכן עם מקל דק ישר לעבור עם תמיסת החינה על הקעקוע ולתת לייבוש עד שמתקלף מעצמו זמן מחיקה תלוי בסוג העור מומלץ למרוח שמן תינוקות לפני מקלחת על המקום וכך חיי הקעקוע יתארחו אשר להשגת החומר:מספרות מכוני יופי ראיתי גם פעם בסופרפארם

יש חברה שמוכרת ומייבאת קונוסים שמשמשים לציור קעקועי חינה יפים ועמידים (בערך 10 יום) ומחזיקים הרבה זמן, מזמין מהם הרבה, שולחים עד הבית. ניתן להזמין מהאתר שלהם: 

הנה קישור מקוצר (יהיה לך יותר קל להעתיק אותו):
https://goo.gl/KUpJGi

(חשוב להקפיד על אותיות גדולות וקטנות)

למעשה מדובר בחינה שמיובאתמהודו והיא טבעית (ראו תמונה מצורפת) 

אפשר גם לחפש בגוגל "חנות החינה - מהנדי חינה לציור על הגוף" או להיכנס לאתר rzl553.wixsite.com/henna 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר