כדי לעשות קעקוע?

אוקי, אני בן 15... ואין לי ממש ידע בקעקועים ואני גם די פחדן בקשר לדברים שדוקרים את הגוף... יש לי כותה עגיל אחד באוזן... וגם אותו עשיתי בפחד, למרות שבסוף אמרו לי יאללה אל תפחד, אף אחד לא מת מזה, וחוררו אותי (: ואני לא רוצה איזה קעקוע גדול כזה, אני רואה בינוני... וגם ניראה לי שאמא שלי תעשה לי בעיות עם זה... אז עם אפשר גם המלצה על אזור שכדי לעשות ודוגמאות לבחירה... וכמו כן האם בכלל כדי לי לעשות?.. בברכה רמי סטריגונוב מנהל קיהילות פס רחב ומחשבים ואינטרנט

אם אתה צריך לשאול- אז לא.

קעקוע עושים אחרי שהשלמת עם עצמך. לא בגלל שזה מגניב וצבעוני או סתם יפה. קעקוע זה לא קישוט- זו דרך חיים. בקעקוע שאתה נושא עליך אתה מצהיר משהו, וקח בחשבון שהוא ילווה אותך כמעט לעולמי עולמים.

יפה אמרת יקירתי :-)

היי רמי, עצתי לך כמו שכתבה ידידתי המלומדת, LittleWonder, היא לחכות. בקשר לנושא הפחד – גם אני מפחדת קצת מהכאב לפני שאני עושה קעקוע – ולפני כל קעקוע יש לי את ההרגשה הזאת שאני יודעת שזה יכאב אבל מה שמעביר אותי במשך כל הקעקוע ומדחיק את הרגשת הכאב היא העובדה שלא רק שהכאב לא גורם לי לשום דבר רע אלא מוסיף לי עוד קעקוע יפיפה וחדש לגוף. בעניין הגיל – לטעמי גיל 15 הוא צעיר מידי כדי לעשות קעקוע מכמה בחינות. בגיל 15 הרבה האנשים לא סגורים ומגובשים על עצמם וזה גורם להרבה התחרטויות עתידיות. נשים זאת בצד כי אני יודעת שיש הרבה יוצאים מין הכלל. הבעיה העיקרית היא נושא ההתפתחות הגופנית, והנושא הרבה יותר בעייתי אצל בנים מאשר אצל בנות. בנות מגיעות בגיל 18 בערך לסיום תהליך ההתבגרות ועיצוב הגוף. בנים לעומת זאת לרוב משיכים וצומחים לגובה ולרוחב (גם מבחינת פיתוח שרירים טבעי) עד גיל 22. הבעיה היא שכאשר קעקוע נעשה על אזור שבתקופת ההתפתחות מתרחב גם הקעקוע יתרחב אתו ולא תמיד הדבר יחמיא לקעקוע (לרוב לא). אם אתה בכל זאת רוצה לעשות קעקוע שתף את אמאבא בנושא. ללא האישור שלהם לא תוכל לעשות קעקוע בסטודיו טוב. בסופו של דבר, תהליך הקעקוע הוא תהליך בו ישנה חדירה אל שכבות העור התחתונות, וככזה, הוא גם יוצר בעיה שמקום שלא עובד בצורה סטרילית לחלוטין עלול לסכן אותך במחלות זיהומיות שונות (אתה יכול לראות מאמר על הנושא ברשימת המאמרים של הקהילה שנקרא "הבנת מחלות מדבקות והקשר לקעקועים". בנוגע לבחירת הדוגמה לקעקוע והאזור בגוף בו תעשה אותו, אלו הם דברים שרק אתה תוכל להחליט עליהם, בכל סטודיו יש חוברות של המוני דוגמאות ואם אתה חפץ במשהו מקורי אתה מוזמן להסתכל באתר הקהילה על הלינקים לאתרי אומנות בהם תוכל למצוא שפע של גלריות של ציירים שונים. נשמח לשמוע מה החלטת, אפרת אגב - Little Wonder, אני אישית כן רואה קעקוע כקישוט ואת רעיון העשייה שלו כדרך חיים אבל זה כבר דיון לת'רד אחר - לא?

אה - וכמובן הנה הלינק לאתר הגלריות של הקהילה:

האמת היא...

שאני דווקא עשיתי את הקעקוע הראשון שלי מתנה לעצמי ליומולדת 16. זה היה די מזמן, ומאז הצטרפו עו כמה. במבט לאחור אני כן חושבת שאם הייתי ממתינה מעט, אולי הייתי עושה דברים בצורה קצת שונה (אולי מקעקע אחר, אולי מיקום אחר). כרגע אני חיה בהשלמה מלאה ובשלמות (שזה הרבה יותר חשוב) עם כל אחד מהקעקועים, וזה בעצם מה שהופך את זה לדרך חיים, לא? בכל אופן- אני בכל מקרה מסכימה ומציעה ליידע את אמאבא (רק לידע כללי, ההורים שלי יודעים כרגע רק על קעקוע אחד מתוך חמישה, בגלל שעד היום לא נעים לי לספר להם שעשיתי קעקוע אחד שניים ארבעה מאחורי גבם...). זה חוסך הרבה בעיות בהמשך, מעבר לעובדה שגם אני גילית, אמנם בשלב מאוחר יחסית, שלפעמים יש להם דברים די חכמים לומר ודעות לא רעות בכלל..:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר