שמש

שמש

אני דיי חדש בכל העניין של הקעקועים (רק לפני חודשיים עשיתי את הראשון שלי) ויש לי שאלה. אם העור נצרב בשמש ומתקלף מה יקרה לקעקוע? אמרו לי להשתדל למרוח אולטרסול אבל לא תמיד יש הזדמנות...

מזל טוב על הקעקוע החדש

וברוך הבא לאוכלוסייה המקועקעת :-) חשיפה מוגזמת לשמש ללא אמצעי הגנה אכן גורמת לאחר זמן מסויים לצריבה ולהתקלפות העור. שכבת העור המתקלפת היא שכבת האפידרמיס שהיא השכבה העליונה של העור. לעומת זאת השכבה בה "חי" הקעקוע היא השכבה התחתונה הנקראת דרמיס. הקעקוע עצמו לא יתקלף עם התקלפות העור א-ב-ל: חשיפה מוגזמת לשמש (יותר מכ10 דקות ביום) ללא אמצעי הגנה גורמת להתיישנות העור ולהזקנתו ואותו תהליך ממש עובר על הקעקוע. ברגע בו אנחנו פוגעים בעור שלנו מוזרם לאיזור הפגוע יותר דם והגוף מנסה לתקן את הנזק שגרמנו לו. כאשר הקעקוע נמצא באותו שטח עור פגוע הוא עובר יחד איתו "תהליך תיקון". בתהליך זה גם יכול להיווצר מצב בו הגוף מנקה פיגמנט צבע של קעקוע החוצה. הצבע היחיד שאינו מושפע מכך הוא הדיו השחור. התקופה הכי רגישה של העור היא השנה הראשונה לאחר עשיית הקעקוע (פה מדובר גם בקעקועים שחורים). עצתי לך היא פשוט נסה להימנע ככל האפשר מהשמש, לפחות באיזור הקעקוע או, אם אתה חייב את שעות השיזוף, לא להתעצל!!! חבל שתהרוס קעקוע שיישאר עליך לכל החיים. תמרח מקדם הגנה . בהצלחה, אפרת

תודה רבה על העזרה!

שמש

אני דיי חדש בכל העניין של הקעקועים (רק לפני חודשיים עשיתי את הראשון שלי) ויש לי שאלה. אם העור נצרב בשמש ומתקלף מה יקרה לקעקוע? אמרו לי להשתדל למרוח אולטרסול אבל לא תמיד יש הזדמנות...

דוהים

ישנה בעיה שקעקועים דוהים עם הזמן וכמו כן לא כדאי שיצרבו בשמש זהו בעצם

שמש שמש

תמרח עליו כל יומיים בפנטן פלוס או ויטה מורפן הוא ישאר יפה וחדש כשאתה חושף לשמש תמרח עליו מקדם הגנה חבל הוא ידהה ויהרס
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: sigapo
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר