מעוניין לעשות קעקוע אך מפחד ממחלות. עזרו לי

שלום אני מעוניין לעשות קעקועקטן של נמר בגב. הבעיה שלי אי שאיני יודע באיזה מקום (אזור ת"א-פ"ת) ניתן לעשות קעקוע בלא פחד ממחלות ואיידס. שמעתי על כאלה שעושים בתחנה מרכזית החדשה ואני בחיים לא יעשה שם כי זה נראה לי לא בטוח... יש הצעות היכן לעשות?

קודם כל, ברוך הבא לקהילה :-)

אני שמחה לראות שאתה שומר על הבריאות שלך – הרבה מאוד אנשים פשוט מתחרטים אחרי מעשה. כל הכבוד. בנוגע להודעה שלך יש לי מספר דברים אליך. דבר ראשון, בפורום אנחנו לא נוהגים לתת המלצות על סטודיואים ספציפיים. אנחנו לא מכירים את כל המקומות בארץ וגם לא עושים בדיקות תקינות ופיקוח למכונים. בסך הכל לכל אחד יש את המקעקע שמתאים לו מבחינת סגנון ונוחיות אין סיבה שתאמין לכל אחד באינטרנט. דבר ראשון שצריך לעשות כשבאים לבדוק מקעקע/סטודיו הוא באמת לבדוק האם הם עובדים לפי הליכי סטריליזציה תקינים השומרים עליך מפני מחלות. אחרי שגילית שהמקום סטרילי בקש לראות את תיקי העבודות של המקעקעים בו. תסתכל על העבודות של המקעקע ותחליט אם הן מוצאות חן בעיניך. חשוב לבדוק יותר מסטודיו אחד. יש בקהילה שני מאמרים שנוגעים ישירות בנושא. האחד הוא "גזור ושמור: איך לזהות סטודיו מקצועי?", במאמר זה יש ממש רשימה של תקנים שאם סטודיו עומד בהם הוא בטוח. עצתי לך היא להדפיס את המאמר וללכת אתו לסטודיואים שונים ופשוט לדבר עם המקעקע או אחד מעובדי הסטודיו על כל הליכי הסטריליזציה הננקטים. אם עובדי המקום לא סבלניים כלפיך דע לך שזה כנראה לא המקום הנכון בשבילך (ברור שאם הם עסוקים באותו הרגע אז אולי עדיף לחזור בזמן אחר). המאמר השני הקשור לתחום הוא "הבנת מחלות מדבקות והקשר לקעקועים". במאמר זה תוכל לראות איך בדיוק קורה תהליך ההדבקות בהקשר ישיר לקעקוע וממה בדיוק יש להיזהר. הערה קטנה נוספת: בקשר לאיידס. מעולם לא היה מקרה מתועד של הדבקות באיידס כתוצאה מעשיית קעקוע. כמות נוזלי הגוף המדוברת בזמן קעקוע פשוט לא מספיקה, הדאגה הרצינית בקעקועים היא דווקא צהבת נגיפית (ולא שהאחד עדיף על השני). אני מקווה ששני מאמרים אלו יעזרו לך למצוא את המקום הנכון בו תוכל להרגיש רגוע בהקשר להידבקות בזיהומים ולהתרכז בדבר העיקרי שהוא הקעקוע החדש שלך :-). ישנו עוד מאמר ששווה לך להעיף בו מבט והוא "רשימת לינקים לאתרים של מקעקעים בארץ". ועוד מילה קטנה – עולם הקעקועים כולו מלא בשמועות זדוניות. לעולם אין להאמין להן, תמיד צריך לבדוק לבד.. אני לא יודעת למה קיבלת את הרושם שדווקא בתחנה מרכזית זה לא בטוח לעשות קעקוע, בדקת בעצמך את הסטודיואים שם? אני לא מכירה את המכונים בתחנה אבל אם מקום עובד כמו שצריך, נקי ויפה לא ממש אכפת לי איפה הוא נמצא. אני הייתי מתעלמת משמועות ופשוט הולכת ובודקת. יכול להיות שאתה מפספס בדיוק את המקעקע המושלם בשבילך. צירפתי את הלינק לרשימת המאמרים של הקהילה. אתה כמובן מוזמן לשאול כל שאלה שרק מתעוררת אצלך וכמובן לשתף אותנו בקעקוע המוגמר בסופו של דבר. בהצלחה, אפרת

לתומר

אני מאוד מצטערת אך נאלצתי למחוק את ההודעה שלך. אני מבקשת שוב ושוב מבאי הפורום, שלא להמליץ על סטודיואים בפורום. זה כתוב בהודעה שכתבתי כתגובה להודעה המבקשת המלצה, וזה כתוב גם במכתב בפתיחה של הפורום. אני מניחה שאתה נהנה מאוד להתקעקע אצל המקעקע שלך וכתודה אתה ממליץ עליו לכל דורש וזה פייר. הבעיה היא שזהו פורום אינטרנט. כאשר אתה ממליץ לאנשים Live אתה גם יכול להראות להם את הקעקועים שלך והם חופשיים לשפוט לבד. ולכן - ככלל, בפורום אנחנו לא ממליצים על מקעקעים. רק אם אנחנו מעלים תמונה של הקעקוע שלנו אנחנו רושמים גם את האמן האחראי עליו ונותנים לשאר באי הפורום לשפוט לבד. הבעיה השניה היא שאם כל אחד יוכל לרשום על מי הוא ממליץ תתחיל כאן מלחמת המלצות שתהפוך את הפורום במהרה ללוח מודעות או הפסקת פרסומות (אני לצערי מדברת מנסיון). בקיצור - אני באמת מצטערת, ההודעה שכתבת הייתה ברובה מאוד ענינית והיה לי חבל למחוק אותה. אני אשמח אם תכניס אותה שוב ללא ההמלצה. ואני כמובן אשמח לראות תמונות של הקעקועים שלך ולצרף אותם לאתר הגלריות של הקהילה. אפרת

למפחד ממחלות

אני עשיתי קעקוע מדהים של נמר לפני שנתים בתחנה המרכזית ושום דבר לא קרה לי זה דבר ראשון דבר שני אתה צריך לברר אצל אנשים איפה הם עשו וכך תעשה סקר איפה המקום הכי טוב תלך תראה את המקעקע בפעולה וכך תחליט,אבל תמיד תזכור שבדרך כלל בקעקועים המקומות הכי מקצועים והכי חשוב הכי סטירילים הם המקומות היקרים. מקעקע יקר תחשוב טוב מאד מה אתה רוצה ואז תעשה מבלי להתחרט כיה אני לא מתחרטת אפילו לא לשניה.

חצוף מאוד מצידך

חצוף מאוד מצידך לומר שיש לך קעקוע מדהים בלי לפרסם אף תמונה שלו כדי שגם אנחנו נהנה (או לפחות להבטיח לנו תמונה ולא לקיים כמו הרוב :0). כעיקרון - את צודקת, אסור להתפתות לפי המחיר, אם מישהו מציע לך לעשות קעקוע במחיר נמוך עד חשוד לרוב הדבר דורש בדיקה מעמיקה. קעקוע זו אמנות ומקעקע הוא אמן ואם מישהו דורש מחיר נמוך מידי עבור האמנות שלו יכול להיות שאפילו הוא לא מעריך אותה מספיק. לעומת זאת זה לא יהיה נכון לומר ש"כל המרבה במחיר הרי זה משובח". כמו בכל תחום יש גם בקעקועים את אלו הקופצים מעל הפופיק. הדבר החשוב לעשות הוא לבדוק תיק עבודות ולוודא שאתה אכן נהנה מרמת העבודה של המקעקע. אגב - לפעמים מקעקעים מאוד ירצו לעשות עבודה מסויימת גם בגלל העניין האישי שלהם בה וזה עלולה להיות הסיבה לכך שהם יעשו ג'סטה למקועקע ויתנו מחיר נמוך יותר - אבל זה ממש לעיתים רחוקות. אפרת

מעוניין לעשות קעקוע אך מפחד ממחלות. עזרו לי

שלום אני מעוניין לעשות קעקועקטן של נמר בגב. הבעיה שלי אי שאיני יודע באיזה מקום (אזור ת"א-פ"ת) ניתן לעשות קעקוע בלא פחד ממחלות ואיידס. שמעתי על כאלה שעושים בתחנה מרכזית החדשה ואני בחיים לא יעשה שם כי זה נראה לי לא בטוח... יש הצעות היכן לעשות?

למפחד

אני מבין לחששות ליבך ואני מצטער להגיד את זה (למרות שלי יש קעקוע) שקיימים מס' רב של סיכונים (מחלות ותופעות ליווי לא פחות מסוכנות-ראה אינפו' בdoctors-רפואת עור) אז אם אתה כמוני ובאמת סגור על קעקוע שום דבר לא יעצור בעדך... לכן כל המקעקעים טובים כל עוד אין בעיות אני ממליץ לך לשים דגש על 2 דברים :1- רמת הניקיוןוהסטריליות,2-בדיקה אצל מקעקעים אם ניתן לעשות את הקעקוע שאתה רוצה במקום שאתה רוצה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר