המממ....

המממ....

רק רציתי להגיד שאני קורא כאן הרבה וכמו שנוקי אמרה, גם לי אין מה להגיב אז רק רציתי להזכיר לכם שאני חי וקיים אני עדיין מחכה לגיל שאני יוכל לעשות סוף סוף כל מה שעולה על רוחי נישאר לי עוד חצי שנה :)))) רציתי גם לשאול אם מישהו יודע איפה אני יכול למצוא חומר על trancedermal implant חיפשתי ב-BME ולא מצאתי משהו.... כל דבר בקשר לזה יתקבל בברכה ושיהיה לכם יום טוב שלכם העציץ Dalida With Flak אני עדיין מנסה לנחש מי זה הנרי ויש לי כמה ניחושים :) זהו ביי

שלום שלום :-)

אז קודם כל, אני באמת שמחה לראות שאתה עדיין חי וקיים וקורא את הפורום. ותמיד נעים לראות הערות והודעות גם מאלו שפחות כותבים. תרגיש חופשי לזרוק הערות קטנות על מה שרק בה לך – ואם אין מה לומר גם שתיקה זה יופי. בקשר לשתלים החיצוניים עליהם אתה מחפש חומר – הסיבה שלא מצאת כלום ב BME היא שפשוט לא כתבת נכון, הביטוי הנכון הוא transdermal implants עם "s". תעשה חיפוש חוזר ב BME והתוצאות מובטחות. למרות שתוכל למצוא זאת גם בתוצאות אני רוצה גם להפנות אותך לראיון שערכו מBME לSteve Haworth, יש שם חלק בו הוא מדבר על הנושא. הנה הלינק: http://www.bmezine.com/news/people/A10101/htc.html ואתה כמובן גם מוזמן לאתר הקהילה לבדוק עוד אתרים של משני גוף למינהם בדף הלינקים. מילה אחרונה לכולם, הסיבה שהנרי הוא בעילום שם היא כדי לא לערב אינטרס אישי של מקעקע זה או אחר בפורום. אני ממש מבקשת לא להתחיל העלות ניחושים והצעות באשר לזהות שלו. אני יודעת שזה ברור ומובן מאליו אבל למרות זאת הרגשתי צורך לומר זאת. אפרת

ברור ברור...

בקשר לניחושים לא התכוונתי לנחש סתם במקרה זה עלה לי לראש והעלתי את זה אז אני מקווה שאת סולחת לי אפרת נכון?? :))) ובקשר לשתלים החיצוניים רק אחרי שכתבתי שמתי לב שלא כתבתי את זה נכון אבל בכל מקרה מה שמצאתי זה היה דברים או יותר נכון הסברים מה זה בעצם השתלים האלה ומה שאני מחפש זה בעצם הסברים על התהליך ודרך עשייתו.... זהו יום טוב Dalida With Flak

מאמר של שתלים

כמובן שאני סולחת :-) אחרי הכל מה נעשה בלי עציץ בפורום ;-) להלן טקסט מתוך מאגר נתונים על מגוון שינויי גוף שנכתב ע"י שאנון לארט (העורך של BME) וכמובן הלינק להגיע למאמר השלם הכולל עוד סוגי שתלים. תהנה, אפרת http://freespace.virgin.net/steve.harrison4/IMPLANTS.htm Transdermal Implants What are transdermal implants? Transdermal or percutaneous implants are implants that pass through the skin, with one end being under the skin, and the other end being outside the skin. A well- known example of this is the "stegosaurus" or "metal mohawk" -- a series of spikes emerging from a scalp. How is a transdermal implant done? A pocket very similar to the kind made for 3D Art implants is made. Into this a labret-esque piece of jewelry with a larger than normal base is inserted. A small core of skin is removed to expose it and the entry incision is closed via sutures. What are the potential risks related to transdermal implants? Rejection is a major risk, as is infection. In the medical industry, much difficulty has been had with successfully healing percutaneous energy transmission systems, which are virtually identical in concept. While several of these procedures have been done successfully, it is not overall considered a viable procedure. What are some things that can aid in healing transdermal implants? The biggest problem is probably getting the skin to bond to the implant (rather than simply to heal a "pocket" around it like a big surface piercing). This can be partially alleviated by making the implant out of a material designed for tissue in-growth (for example, porous titanium or "sandblasted" stainless steel). Where do I get one? There are no practitioners currently offering transdermal implants "on the open market". Ask around, especially with artists doing implants.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר