סוף סוף הסורק תוקן!

הנה התמונות של הקעקוע שאני גאה בו :) (לעומת זה שאני לא.. ) מצטערת על הגודל תהנו :)

בשעה טובה..

מה,איזה טכנאי נוכל תיקן? אהבתי את הקעקוע.. אגב,האזור הזה כואב?

אופס אחד גדול!!!

לא נתתי קרדיט... רונן ביצצו קיעקע אותי ועשה עבודה נפלאה!!! ועד היום אני מודה לו בליבי (אחרי שהודתי לו אישית כמובן)

בשעה טובה..

מה,איזה טכנאי נוכל תיקן? אהבתי את הקעקוע.. אגב,האזור הזה כואב?

כאב..

במהלך הקיעקוע היו חלקים שלא הרגשתי בכלל היו חלקים שהרגשתי כאילו מקעקעים אותי אבל הכנפיים.. אני צרחתי והתחננתי שיפסיק!! אחרי שעה וחצי כבר לא הרגשתי את העור שלי.. אבל כל אדם יש לו סף כאב ורגישות שונה..

אופס אחד גדול!!!

לא נתתי קרדיט... רונן ביצצו קיעקע אותי ועשה עבודה נפלאה!!! ועד היום אני מודה לו בליבי (אחרי שהודתי לו אישית כמובן)

יש לי עוד "אופס" בשבילך...

שכחת להוסיף שאת תשמחי לצרף את התמונה של הקעקוע לגלריה של חברי הקהילה - לא? ;-) מה שאני שואלת בעצם - את רוצה שבעדכון הבא אני אוסיף את התמונה לאתר הגלריות שלנו? ואגב - כמה זמן לקח? ומאיפה הדוגמא? ותתחדשי כמובן, עבודה יפה מאוד. אפרת

סוף סוף הסורק תוקן!

הנה התמונות של הקעקוע שאני גאה בו :) (לעומת זה שאני לא.. ) מצטערת על הגודל תהנו :)

יפהפה!

אוח...הגרביונים המפוספסים..:) יפה כל כך! תתחדשי לך:)

יש לי עוד "אופס" בשבילך...

שכחת להוסיף שאת תשמחי לצרף את התמונה של הקעקוע לגלריה של חברי הקהילה - לא? ;-) מה שאני שואלת בעצם - את רוצה שבעדכון הבא אני אוסיף את התמונה לאתר הגלריות שלנו? ואגב - כמה זמן לקח? ומאיפה הדוגמא? ותתחדשי כמובן, עבודה יפה מאוד. אפרת

בהחלט!!

אז ככה: הקעקוע לקח שעה וחצי וכשהוא סיים אמרתי "מה? זהו?" רציתי עוד :) הדוגמא לקוחה מהאתר של האאומנית אמי בראון אבל שיניתי אותי לפי עצתו של רונן ואני מאוד שמחה על זה. האמת שהקעקוע בן שנה אבל רק עכשיו סרקתי וקצת התאכזתי כי במציאות הצבעיים הרבה יותר עזים וחזקים ולצערי הרב יצאו דהויים.. :(

תמיד זה ככה....

אני בטוחה שבמציאות הקעקוע הרבה הרבה יותר יפה :-) האמת שנגעת גם בנקודה חשובה. תמונות אף פעם לא ראו לנו את מצבו הטבעי של קעקוע. במקרים של קעקוע טוב הן בדרך כלל יוכלו להראות שמדובר בעבודה טובה אך לא יראו כמה הצבעים חזקים ויפים ואיך הם יושבים בדיוק. במקרה של קעקוע רע לתמונות דווקא יש נטייה לעשות "חסד" עם המקעקע ולהסתיר את ה"פאקים"... בדיוק בגלל זה לפעמים עדיף מראה עיניים. תיק עבודות מצולם הוא דבר נהדר וכשכל התיק כולו מראה עבודות ברמה הוא כנראה משקף את האומן, אבל אם יש לכם את האפשרות לבחון בעצמכם עבודה של האמן על עור של אדם אמיתי זה תמיד יותר טוב. בכל מקרה - תודה על ההסכמה ובעדכון הבא אני אכן אוסיף אותה לאתר! אפרת

סוף סוף הסורק תוקן!

חבל שאני לא...

ממש יפיפה הקעקוע שלך. אבל יש לך גוף של סוף הדרך. ממש גוף מושלם שלא היה זקוק לקישוט כיוון שלגוף כזה לא צריך להוסיף שום דבר. פשוט גוף שנועד לאהבה. אני ממש מקנא במגבת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר