מה יש לכם?

מה יש לכם?

האמת שבגלל שזה פורום חדש יחסית נראה לי שלא ממש יצא לנו לראות מה יש אחד לשני מבחינת BM... בקיצור - במה אתם מקושטים? איזה קעוקעים ופירסינג יש לכם? אני אתחיל - לי יש חמישה קעקועים וזהו האמת... היה לי נסיון לא כ"כ מוצלח עם פירסינג. מה איתכם? אפרת

קראתי רק אחרי ששמתי את התמונה.. והסוס בטעות :)

לי יש שני קעקועים ושני פירסים. טבור ופטמה,בקרוב יהיה לי סמיילי :)

אז ככה:

יש לי 5 קעקועים, וכרגע פירס אחד. (פעם, כשהייתי צעירה ופוחזת...היו לי עוד אחד בפיטמה, בשפה ובמרפק...כן, במרפק. לא, אל תשאלו למה. ככה.)

אה, ובעוד 3 שבועות יהיו השישי והשביעי (כנראה השביעי, לא סגורה)

מתנה ליומולדת:)

מה יש לכם?

האמת שבגלל שזה פורום חדש יחסית נראה לי שלא ממש יצא לנו לראות מה יש אחד לשני מבחינת BM... בקיצור - במה אתם מקושטים? איזה קעוקעים ופירסינג יש לכם? אני אתחיל - לי יש חמישה קעקועים וזהו האמת... היה לי נסיון לא כ"כ מוצלח עם פירסינג. מה איתכם? אפרת

המ..לי יש ..

סופסוף הודעה שאני יכולה להגיב עליה..חיחי (אני קוראת כל הודעה והודעה בפורום:)) .. אז.. פירסינג בגבה, באף, טראגוס, שני הליקסים, שישה בתנוכים וספטום אחד חדש :) בתכנון: לחדש את הסמיילי...ואולי hand web..אחרי שאני אברר עליו קצת יותר (אני אשמח אם תעזרו לי בעניין..:)).

אה כן, תמונות..

שכרגע לא מתאימות לגלרייה כי הם לא..הממ..מפוקסות :) לא מתמקדות בפירסינג כמו שאפרת טוענת ;) אני אשתדל יותר פעם הבאה. הנה לפניכם: אפשר לראות גבה, אוזניים וספטום:) (ואולי אם תתאמצו גם נזם). אה.. נ.ב: שכחתי לציין למעלה שיש לי הרחבה..ש..אין לי מושג של כמה. אני אברר :) וגם אצלם.

מה יש לכם?

קישוטים.

טבור, 14g שפה, 14g אוזן ימין, 0g, 6g אוזן שמאל, 0g סמיילי (דנדש!), 16g קעקוע של חלקיק אטום, זרוע שמאל

הנה תמונה

קולז' קישוטים *קריצה*

מה יש לכם?

No ink. Iron only

מבחינת קעקועים- אני שומר את (כל) הגב שלי לפרוייקט ע-נ-ק, יש עוד זמן לזה. פירסינג- את הראשון שלי עשיתי בפיטמה, בגיל 14 (!). אח"כ באו הליקסים למיניהם, נמוכים מאוד וגבוהים מאוד... באים והולכים. גם בגבה היה לי פעם. חוץ מאלה, טרגוס, לובים שונים ומשונים, הכי אהוב עליי: הסמיילי. ואה, כן, שניים בלשון- אחד בכל צד. תיכנונים לעתיד תמיד יש- פרוייקט בטבור, קונץ', פטמה השנייה וסרפס- חלום ילדות. הבעייה היא שפירסינג בארץ, ובכלל BM זה עסק יקר יחסית. פחות מארה"ב וקנדה, אבל עדייןיקר. אני אישית נושא עליי קרוב ל 1500 ש"ח... אבל כמו שאתם יודעים- זה לא המקום לחסוך. תתרחקו מחאפרים, אל תתמקחו, ותשקיעו בעצמכם. התמונות בקרוב. (נ.ב: אפרת, לא שכחתי אותך, בעיות טכניות) דוד ICQ# 129353576

קראתי רק אחרי ששמתי את התמונה.. והסוס בטעות :)

לי יש שני קעקועים ושני פירסים. טבור ופטמה,בקרוב יהיה לי סמיילי :)

עכשיו תורי....

טוב אין לי הרבה פירסינגים, אני אישית לא אוהב את זה, א יש לי רק אחד בלשון עשיתי אותו עם שני חברים ממש טובים כי אחד מהם נשע לגור באמריקה, אז מן זיכרון כזה בין שלושתנו, שניהם כבר היו ממלואים בפירסינגים אני היחיד שהייתי בלי חור אחד בגוף בכל אופן זה שנשא לאמריקה עשה ספטום החבר השני עשה וומפייר שבור ואני עשיתי בלשון(: אני יותר בקטע של קעקועים, בינתיים יש לי רק קעקוע אחד של נשר עף שבין כנפף מתנופף דגל ישראל בצלעות הימניות, אבל יבואו עוד הרבה קעקועים אחריו, למען האמת אני התחלתי לחשוב על הקעקוע הבא שלי

No ink. Iron only

מבחינת קעקועים- אני שומר את (כל) הגב שלי לפרוייקט ע-נ-ק, יש עוד זמן לזה. פירסינג- את הראשון שלי עשיתי בפיטמה, בגיל 14 (!). אח"כ באו הליקסים למיניהם, נמוכים מאוד וגבוהים מאוד... באים והולכים. גם בגבה היה לי פעם. חוץ מאלה, טרגוס, לובים שונים ומשונים, הכי אהוב עליי: הסמיילי. ואה, כן, שניים בלשון- אחד בכל צד. תיכנונים לעתיד תמיד יש- פרוייקט בטבור, קונץ', פטמה השנייה וסרפס- חלום ילדות. הבעייה היא שפירסינג בארץ, ובכלל BM זה עסק יקר יחסית. פחות מארה"ב וקנדה, אבל עדייןיקר. אני אישית נושא עליי קרוב ל 1500 ש"ח... אבל כמו שאתם יודעים- זה לא המקום לחסוך. תתרחקו מחאפרים, אל תתמקחו, ותשקיעו בעצמכם. התמונות בקרוב. (נ.ב: אפרת, לא שכחתי אותך, בעיות טכניות) דוד ICQ# 129353576

לא נורא - אני אסלח לך על האיחור

האמת שאני רוצה בעוד משהו כמו שבוע לעדכן קצת את אתר הקהילה ואז אני מקווה להעלות את הביקורת גם כן. ואגב - אתה רוצה רק עבודת גב בעתיד או שיש לך תכנונים לעוד קעקועים? אפרת

עכשיו תורי....

טוב אין לי הרבה פירסינגים, אני אישית לא אוהב את זה, א יש לי רק אחד בלשון עשיתי אותו עם שני חברים ממש טובים כי אחד מהם נשע לגור באמריקה, אז מן זיכרון כזה בין שלושתנו, שניהם כבר היו ממלואים בפירסינגים אני היחיד שהייתי בלי חור אחד בגוף בכל אופן זה שנשא לאמריקה עשה ספטום החבר השני עשה וומפייר שבור ואני עשיתי בלשון(: אני יותר בקטע של קעקועים, בינתיים יש לי רק קעקוע אחד של נשר עף שבין כנפף מתנופף דגל ישראל בצלעות הימניות, אבל יבואו עוד הרבה קעקועים אחריו, למען האמת אני התחלתי לחשוב על הקעקוע הבא שלי

תמונה?

יש לך אולי תמונה של הקעקוע? (אני קצת מציקה אבל אני פשוט רוצה לעשות עדכון נחמד :-) בקשר לקעקוע הבא - התחלת לחשוב על סגנון כבר? איך אתה מתכנן לגשת אליו - לעבוד עם המקעקע על עיצוב מקורי או שלחפש עיצוב בעצמך? אפרת

הנה תמונה

קולז' קישוטים *קריצה*

The Orion Collage

האמת שלא ידעתי על הסמיילי :-) וכרגיל אני שואלת - אפשר להוסיף את התמונות של הסמיילי עם הליפ רינג ואת התמונה של הפירס בטבור לגלריית הפירסינג באתר (מה שיהפוך באופן רשמי לבעלת הכי הרבה כניסות בגלריות...)? אפרת

הרי זה ברור

what is mine, is yours *קריצה*

המ..לי יש ..

סופסוף הודעה שאני יכולה להגיב עליה..חיחי (אני קוראת כל הודעה והודעה בפורום:)) .. אז.. פירסינג בגבה, באף, טראגוס, שני הליקסים, שישה בתנוכים וספטום אחד חדש :) בתכנון: לחדש את הסמיילי...ואולי hand web..אחרי שאני אברר עליו קצת יותר (אני אשמח אם תעזרו לי בעניין..:)).

:-) את יכולה לכתוב כל העולה על רוחך

אני יודעת שלפעמים הנושאי שיחה בפורום נראים קצת מאיימים לאנשים - לפעמים גם לי. אבל למרות זאת אני מאמינה ומקווה שאני מעודדת אנשים לכתוב כל מה שבא להם בנושא (כל זמן שזה נכתב בצורה תרבותית). בקיצור נוקי יקרה, אני באמת חושבת שאת יכולה להגיב על כל מה שבא לך - אפילו אם זאת רק מילה קטנה. בקשר לHandweb. אומנם זהו לא פורום שמספק תשובות תקצועיות לפירסינג והוראות טיפול אבל יכולה לומר לך שכשאת ניגשת לדבר כזה את תהיי חייבת למצוא פירסר מאוד מאוד מוכשר - כזה שגם יהיה מספיק כנה איתך כדי לומר לך אם זה בריא ונכון לעשות או שזה מסוכן. אני אפילו הייתי מגדילה ראש ושולחת שאלה ל-BME או אתר המתמחה בפירסינג כדי לקבל חוות דעת מקצועית נטולת אינטרס. אני מניחה אבל שזה לא תכנון לזמן הקרוב - לא? ;-) ואגב - אני לא מוותרת לך על תמונה יותר מוצלחת של הפירסינג. אפרת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר