אני מפורסמת!!!

אני מפורסמת!!!

או שאולי הרגל שלי בעצם... בקיצור - המקעקע שקעקע לי, את הרגל, Tin-Tin מצרפת, הואיל בטובו להעלות אתר לרשת ונחשו מה אפשר לראות בתיק העבודות ממש על ההתחלה שלו??? :-) אתם מוזמנים לאתר שלו בכתובת: www.tin-tin-tattoos.com תהנו, אפרת

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני גאה בך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הוי - ואני חשבתי שהאדמה פצתה פיה!!!

ואוי ואבוי - מה זה השעה הזאת של ההודעה? אין לך בושה להיות ער בכאלה שעות? :-) המומה, אפרת

אני מפורסמת!!!

או שאולי הרגל שלי בעצם... בקיצור - המקעקע שקעקע לי, את הרגל, Tin-Tin מצרפת, הואיל בטובו להעלות אתר לרשת ונחשו מה אפשר לראות בתיק העבודות ממש על ההתחלה שלו??? :-) אתם מוזמנים לאתר שלו בכתובת: www.tin-tin-tattoos.com תהנו, אפרת

אני גאה במפורסמות שלך.....

מה עכשו? מסיבות קוקטלים וסנוביזם?? קולה כבוד לך!! ועל זה יאמר יגעת ומצאת,תאמין ולא מיהרת ולא חשבת תצטער..

יצא לי ציני,אבל התכונתי ברוח הומוריסטית....

לא נורא - אני הבנתי את הכוונה הראשונית

ותודה רבה :-) זה לא פסגת חיי אבל אין ספק שזה נחמד. אפרת

אני מפורסמת!!!

אפרופו מפורסמת

יצא ללי לשוטט בbme ולחפש מחוזות חדשים שלא הייתי בהם והסתכלתי בשערים ישנים ומצאתי שהופעת פעמים על השער כל הכבוד!!!! ודבר שרציתי לשאול זה זמן רב:מה המשמעות של הקעקוע שלך על הזרוע? האמת לא כל כך הבנתי מה מצויר שם.. סליחה..

האמת שהקרדיט להופעות שער האלה לא צריך להגיע אלי

אלא לצלם המוכשר (מאוד) שצילם את התמונות האלה ונקרא Vonsh. הקעקוע על הזרוע שלי הוא פשוט שינוי של עיצוב שנלקח מתוך ספר של עיצוב ארכיטקטורה בתקופת Art Nouveau. אין לא משמעות עמוקה או משהו כזה, פשוט אהבתי את איך שזה נראה. מקווה שלא איכזבתי עם החסך במשמעות :-) אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר