אתרים של דוגמאות

אני צריך אתרים יש בהם ציורים לקעקועים,אבל אני לא מתכוון לתמונות שרואים את הקעקוע כבר על גוף של מישהו,אני צריך אך ורק דוגמאות,כמו שיש בספרים של מקעקעים,או שתביאו סתם אתרים עם ציורים קשוחים כאלו של מטאליסטים,כי בסגנון הזה אני רוצה לעשות,תודה רבה!!

Free Flash

רק דבר קטן - לחוברות שבחנויות הקעקועים עם הדוגמאות המצויירות לקעקועים קוראים פלאש (Flash), סתם שתדע כי כדי למצוא ציורים לקעקועים באינטרנט פשוט חפש את המילים Tattoo Flash או Free Flash. ולעניננו - אני אישית עוד לא מצאתי אתר אחד שנתן הרבה פלאש איכותי ושהציורים היו ברמה מספיק גבוהה כדי להדפיס אותם. רוב האנשים שמציירים פלאש איכותי לא יציגו אותו בחינם באינטרנט אלא ימכרו אותו. מה שאתה כן יכול לעשות זה לחפש את מבוקשך בגלריות של ציירים באינטרנט. אני ממליצה בשבילך על: מייקל וולן (הוא צייר עטיפות של ספלטורה בין השאר) http://www.michaelwhelan.com ברום http://www.bromart.com Luis Royo http://www.luisroyo.com לעוד אמנים אתה מוזמן לאתר הגלריות של הקהילה. חפש תחת הלינק של Other Artistic Links בחלק התחתון של המסך מצד שמאל. האפשרות השנייה שלך היא לחשוב על רעיון ולהתגבש עליו תוך הסתכלות על אתרים של מקעקעים. פשוט תחשוב מה מתאים לך ומה אתה רוצה בקעקוע ואז תלך למקעקע שיודע לצייר (ויש הרבה כאלה, תתפלא) ותבקש ממנו לעצב לך את הקעקוע. כך גם תוכל להנות מעיצוב מקורי משלך. אני יכולה להפנות אותך לאתרי של שני מקעקעים. פול בות', כל העבודה שלו מבוססת על דמויות שטניות, ובוב טיירל, תסתכל על הגלריה של הCreepy Stuff. את האתרים של שניהם אתה יכול למצוא באתר הגלריות של הקהילה תחת הלינק BM Related Links. בהצלחה ואתה מוזמן לספר לנו איך מתקדם החיפוש. אפרת

תודה רבה אפרת!!!

ועוד שאלה,אפשר להביא למקעקע הדפס של תמונה עם ציור של קעקוע על גוף של מישהו,והוא יקעקע לי את זה,ואל איזה מקעקעים מוכשרים את ממליצה? ושוב תודה,עזרת לי מאוד!

אני שמחה שעזרתי

בקשר לשאלות בתגובה שלך: הנושא שהעלית הוא טיפה בעייתי, מבחינה עקרונית אתה הלקוח ואם אתה מביא למקעקע תמונה של קעקוע ומבקש ממנו את אותו הקעקוע הוא יכול לעשות זאת. א-ב-ל (ויש פה אבל גדול), יש בדרך כמה בעיות. אם הקעקוע המדובר הוא עיצוב מקורי וייחודי של מקעקע ללקוח אחר זה יהיה מאוד לא מקצועי מצד המקעקע להעתיק אותו. מקעקע שיעתיק עיצוב מקורי של מישהו ואחר הוא פשוט לא מקצועי ואני לא הייתי סומכת עליו שיקעקע אותי. תחשוב, אם אתה היית רוצה עיצוב מקורי והיית משקיע והולך למקעקע ועובד איתו על הדוגמה ופתאום מישהו שהעיצוב מצא חן בעיניו היה פשוט מעתיק אותו, זה היה מעצבן אותך, לא? זה פשוט לא נהוג בעולם הקעקועים המקצועיים. ישנה עוד בעיה, אם אתה מביא תמונה של קעקוע למקעקע, יהיה לו הרבה יותר קשה להעביר את הקעקוע לעור שלך מאשר אם הוא היה עובד עם דוגמה על נייר ישר. בקיצור - לא הייתי ממליצה על זה. מה שכן אפשרי הוא ללכת למקעקע ולהראות לו תמונות של קעקועים בסגנון של מה שאתה רוצה, הוא כבר יוכל לעשות מזה עיצוב מקורי שיתאים לגוף שלך באופן אישי ולטעמך. בקשר להמלצות - אני אישית מעדיפה שלא לתת המלצות על דפי הפורום. הסיבה לכך היא פשוט כדי לא להתחיל מלחמת עולם שלישית. אחרי הכל קעקועים זה אמנות ומה שיהיה לטעמי הוא לאו דווקא לטעמך. אני גם לא מכירה את כל המקעקעים בארץ כך שאולי דווקא זה שיהיה הכי מתאים לך הוא לא אחד מאלו שאני מכירה. הצעתי לך היא כזאת - תסתכל על הרבה קעקועים, כמה שיותר וכך תוכל ללמוד להבדיל בין קעקוע טוב לרע. תסתכל על הקווים, אם הם ישרים. תסתכל על צביעה, אם היא חלקה או שיש בה חורים, האם הקעקוע הוא תלת מימדי - כלומר משיג אפקט של ציור ממש. בקהילה, ברשימת המאמרים יש לנו מאמר אחד ובו רשימה של מקעקעים בארץ שיש להם אתרי אינטרנט. תתחיל בתהסתכל על הגלריות השונות של המקעקעים ותראה מה מוצא חן בעיניך יותר. אל תשכח שיש מקעקעים שאין להם אתר - תסתובב קצת באופן רגלי. אם אתה מחפש מקעקע בעל כשרון ציור אתה יכול גם לבקש מהמקעקע לראות עיצובים מקוריים שלו או לבקש אפילו לראות תמונות של ציורים שלו. צירפתי לימק לרשימת אתרי המקעקעים בארץ. בהצלחה, ואם יש עוד שאלות תרגיש חופשי לזרוק לפורום, אפרת

שוב תודה אפרת!

את גדולה:) יש לי כבר קעקוע אגב,אם תיהייה לי תמונה שלו אני אשלח אותה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר