למי שאוהב קרסים

אני מצרף תמונה שתפסה לי את העין, מתוך "פאקיר שאו": תלייה בסגנון "או-קי-פה", מאוזנת מהחלק העליון של החזה. (השמועות אומרות שזו הכואבת והקשה ביותר) דוד ICQ# 129353576

למה עושים את זה?

אני לא מכירה את הסוג הזה של האומנות גוף אבל נראה לי שזה לא משהו שיכול להשאר על הגוף - הקרסים האלה, איך זה אז קשור לאומנות גוף אם זה לא קבוע? מה זה בכלל? למה אנשים עושים את זה? וסליחה אם אני מציפה קצת את הפורום...

יש לך את הספר של פקיר?

האמת שאני לא מחובבי התליות. זה יפה ומראה סיבולת בלי שום ספק אבל אישית לא הייתי מתנסה. יש לך אולי עוד ידע על הנושא? כמה סוגי תליות יש? יצא לי פעם לפתוח את הטלוויזיה בטעות בזמן שהיה את התוכנית Riply's Believe It or Not והראו שם תליית פירמידה. הבעיה שלי לא הייתה עם אקט התלייה עצמו אלא דווקא יותר עם כל הטקסיות עצמה שהם העניקו לה. הטקסיות נראתה לי מיותרת קצת וטיפה לא במקום. זה לא נעשה כחלק ממבחן התבגרות מסורתי בשבט אלא סתם בשביל החוויה. יכול להיות שאני לא בוחנת את זה כמו שצריך אבל עדיין קשה לי לראות את הטקסיות כמו שהם הציגו אותה. למרות כל הנאמר - הייתי שמחה מאוד להיות עדה לSuspension (התליה של הגוף באמצעות ווים). בקשר להאם זה שייך לאומנות גוף או לא - לא חשבתי על זה אף פעם. אני מניחה שפשוט שייכתי את זה אוטומטית. האמת שזה מראה איזשהו פן של התעלות של הגוף והנפש וכמו משחקי פירסינג למינהם או פירסינג ראווה זה לא נשאר יותר מידי זמן על הגוף, אבל המיצג עצמו הוא עם הגוף ולכן זה שייך לתחום. צירפתי תמונה של הצלם Lee Higgs של suspension. מצטערת על הניסוח - עייפות זה דבר קשה. לילה טוב, אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר