למי שמבין: יצא כבר הספר של "מודקון" בארץ?

לא - ולצערי גם לא יגיע

ספרים על אקסטרים BM פשוט לא מגיעים לכאן. מכיוון שקהל היעד של הספרים האלה הוא גם ככה מאוד מצומצם (ולא רק בארץ) זה פשוט לא משתלם לא לקונה ולא למוכר (ושמישהו יציל אותי ויגיד לי מאיזה תכנית ילדות המשפט הזה הגיע "לא עוזר לא לקונה ולא למוכר"...). עדיין הברירה היחידה שלנו היא הזמנה דרך האינטרנט או לבקש ממשהו שמבקר בקנדה או ארה"ב שיקנה בשבילו. אני אישית חיפשתי את הספר באירופה בכמה מדינות ולא ממש הצלחתי לשים עליו יד. באופן כללי המצב בחנויות הספרים הוא די עצוב - גם בארץ וגם בחו"ל, אם לא מדובר בחנות מתמחה אז סביר להניח שלא יהיה אפשרי למצוא בה ספרים קצת יותר מעמיקים מאשר הוצאות שונות של Taschen בתחום המדובר. אני אישית וויתרתי מזמן ואני מזמינה מהאינטרנט. למי שלא מכיר - המודקון הוא בעצם כנס של כל מיני אנשים העוסקים בשינויי גוף קיצוניים. גם אומנים וגם אלו הנושאים אותם על גופם. כדי להיות מוזמן לכנס הזה אתה חייב שינוי קיצוני אחד לפחות כמו למשל שתלים או צילוקים מאסיביים. לכנס המאוד אקזוטי הזה גם יוצא ספר המסקר את מאורעותיו לכל מי שאינו יכול להגיע לכנס עצמו. המטרה בהגבלת הכניסה היא פשוט לא להפוך את מיצג האמנות הזה לקרקס לעם. פרטים נוספים על הספר תוכלו למצוא בלינק הבא (שצירפתי גם להודעה): http://www.bmeshop.com/?cmd=it&wo=161 אגב - יש לך אולי איזה המלצה על ספר כלשהו שקשור באיזשהי צורה לנושא? אפרת

המלצה- "100 קעקועים"

הלכתי לאחרונה לסטימצקי כדי לרכוש את "טאטו וורלד", המגזין. משהתברר לי שאני צריך להזמין אותו בעצמי (שחיטה אחים, שחיטה), החלטתי לקנות את "100 קעקועים" שמסתבר שהוא האח הקטן של "1000 קעקועים". הספר ממש נחמד, חלק מסדרה של ספרים עם תצלומים שונים, מציג על רגל אחת כמובן תצלומים של אומנות הגוף המצוירת מראשיתה ועד היום. דוד

לא ידעתי על הספר הזה :-)

אני מבינה ללבך בעניין המגזינים... האמת שאפילו שיש לי בסטימצקי את International Tattoo Art (שאני גם מעדיפה על tattoo world) אני לא קונה כי השחיטה האמיתית היא במחיר. בבדיקה האחרונה שלי הוא עלה 55 ש"ח (!!!). רציתי לשאול אם אני יכולה לפרסם את ההמלצה הזאת באתר של הקהילה (רציתי להוסיף חלק של המלצה על ספר בכל מקרה) - ואם כן אני אשמח אם תוכל לתת לי עוד כמה פרטים טכניים ואם בא לך להוסיף פרטים תכניים. הפרטים הטכניים שחסרים לי הם ההוצאה (Taschen?), העורך (Hanky Panky?) והשנה שבה יצא הספר, ואם יש לך משהו להוסיף על התוכן. אפרת

בשמחה, בקרוב

אני אשמח. אני אכתוב המלצה רצינית עם עוד וכל הפרטים. יום ראשון אצלך במייל :) דוד

מקווה שלא שכחת אותי

ובאמת אחלה יוזמה ובאמת תודה, אני אכין לזה מסך נפרד. כל מיש רוצה להכניס עוד המלצה אחרי ההמלצה הראשונה מוזמן לשלוח לי לאימייל. אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר