תראו מה מצאתי!!!

תראו מה מצאתי!!!

מצאתי שני אתרים נחמדים, הראשון מוביל אל גלריית שתלים שבוצעו ע"י steve haworth ו-Jesse Jarrell. כל המופיעים בגלריה עצמם הם אנשים יחסית מוכרים בתחום ה-BM. האתר השני קצת פחות קשור לנושא - אבל הייתי חייבת... מצאתי אתר של איגוד בולעי החרבות החיים הרי הוא SSAI. Sward Swallowers Association International באתר יש רשימה מעודכנת שלהם ביחד עם כתובות אימייל ואתרים, למי שיש, ועוד הרבה מידע מעניין (היסטוריה, תמונות, שיאים אישיים, מידע רפואי ועוד). יש אפילו צילומי רנטגן!!!! (צירפתי צילום רנטגן אחד להודעה, של לאקי ריץ' שהוא אחד מהוותיקים והמפורסמים. תהנו מאוד, אפרת :-)

נכנסתי לגלריית שתלים, מפחיד מה שהולך שם....

שימו לב לאינטרקציה בין הקעקוע לשתלים! מדהים!

אני גם מאוד אוהבת את המשחק בין השתלים שהם 3D לקעקועים שהם 2D

נזכרתי בקעקוע חמוד של ג'ון קלו שיש מתחתיו גם שתל :0) צירפתי להודעה...

אני היחיד שחושב שההשלתות האלה הם גועל נפש?

אני חושבת שאתה מגזים

אני לא חושבת שאני הולכת לעשות שתל כזה מתישהו - אבל יש כאלה שאני חושבת שהם יפים ויש כאלה שלא. למשל את אלה על הצוואר של הבחורה ממש לא אהבתי אבל את אלה על היד של אחד מהאנשים אהבתי מאוד. בכל מקרה - לכתוב גועל נפש זה טיפה מוגזם, בכל זאת יש פה אנשים שכן אוהבים את הדברים האלה וחושבים שזה אומנות. מה בדיוק אתה כ"כ לא אוהב בזה? אולי אתה סתם צריך להתרגל?

אולי את צודקת אבל זאת דעתי

בעיני זה לא יפה עם פגעתי במישהו שאמרתי שזה גועל נפש אז מצטער, אולי זה באמת כי אני צריך להתרגל לזה, ועם מישהו חושב שזה יפה זאת זכותו המלאה, וזכותו גם לעשות את זה, בכל אופן זאת דעתי

האמת

האמת היא שבפעם ראשונה שראיתי שתל בתמונה לא ממש ידעתי אם זה מוצא חן בעיני, אבל מאז נחשפתי להרבה מאוד שתלים בתמונות ובמציאות ואני חיבת לציין שבמציאות הם אפילו יותר יפים מבתמונות. אני בהחלט אשקול לעשות אחד אם תהיה לי ההזדמנות אבל אין ספק שגם שתלים כמו הרבה אומנויות גוף, מכיוון שזה לא דבר שאנחנו רואים על בסיס יומיומי דורש אפילו קצת הסתגלות לרעיון שלא לדבר על פיתוח טעם אישי. אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר