כל מי שיכול שיפתח עכשיו ערוץ MTV

פול בות' מופיע עכשיו כשופט מאחת מתוכניות הwannabe של הערוץ.

הקדמת אותי..

גם אני רבצתי וראיתי mtv ופתאום הוא אמר פול בות'... דבר ראשון ישבתי עם פה פעור ואז כמה שניות אחרי זה צחקתי.. לא יודעת למה, אולי כי לא כך דמיינתי אותו. אבל הוא נראה אדם מאוד חביב :) :)

אין כמו לא לעשות כלום מול הטלוויזיה....

האמת שקצת התעצבנתי על ההופעה המוזרה הזאת שלו בטלוויזיה. אני מודעת לעובדה שכל נושא הקעקועים הפך להיות מאוד אופנתי, ועצוב לי על האנשים שעושים קעקוע כי זה "מגניב" ו"כולם עושים". אבל לראות מקעקע מכובד ופעיל בסצינה עושה מעצמו צחוק (ההופעה בתוכנית המטופשת הזאת מוגדרת אצלי ככה) רק כדי להשיג עוד קצת פרסום ועוד כמה גרושים (כאילו שחסר לו) בעצם יורה לעצמו ולנו ברגלים. אני לא חושב תשהפרסום לקעקועים בתכנית הזאת היה חיובי. למי שלא ראה, מדובר בתכנית בה ישנם שלושה מתחרים, כאשר התחרות היא בעצם מי הכי מתנהג ונראה כמו כוכב מוזיקה זה או אחר. אני לא זוכרת על מי זה היה הפעם אבל המתחרים, כדי להיות כמה שיותר דומים לאליל שלהם עשו קעקועי חינה כמו שלו. בכל מקרה, זה היה מצחיק לראות אותו בטלוויזיה, וזה באמת מוזר לראות אותו מחייך... אגב, שמת לב איך התחמקו מלצלם את הצד הימני והמקועקע של הפנים שלו? אפרת

בהחלט!!

כן! אני זזתי כמו מפגרת מסביב לטלויזיה לבדוק אם אני רואה נכון ובאמת הוא מקועקע בגולגולת ובלחי הימנית שלו. כל מה שהצלחתי לזהות זה היה מריחה כהה עגולה. ואגב אחת הסיבות שישבתי עם פה פעור היה מכיון שממה שאני יודעת הוא אחד המקעקעים המעורכים והנחשבים בעולם הקעקועים אמנם אני אישית לא אוהבת אותו אבל אין ספק שאי אפשר להשאר אדיש ליצירות המדהימות שלו גם מבחינה טכנית. לכן לא הבנתי מה הוא עושה בתוכנית מטופשת שאפילו אני כחולת mtv מוצאת איווילית עד כאב.. אבל כל אחד והחלטורות שלו... ניסיתי להסתכל על זרוע שמאל שלו ומעניין אותי אם הוא קעקע את עצמו.. לא יודעת למה.. :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר