פירסינג בשפה

פירסינג בשפה

האם פירסינג בשפה משאיר צלקת ? האם זה כואב :)

המממ.....

שני דברים: פירסינג ככל זה פעולה בה מעבירים מחט דרך הגוף שלך במקום זה או אחר. כמובן שיש הגדרות קצת יותר מדויקות וטובות אבל כעיקרון תסכים איתי כל פרוצדורה שכזאת חייבת להיות מעורבת בכאב כלשהו. בקשר לצלקות, אני לא יודעת. מה שאני כן יודעת הוא שאני עשיתי בעבר עגיל בשפה וכעת, משהו כמו שנה אחרי שהורדתי אותו יש לי צלקת קטנה שרואים רק מהחלק הפנימי של השפה והיא עדיין כואבת לי כשאני נושכת את השפה או ל]עמים אפילו סתם. באופן כללי, פורום זה לא נותן עצות מקצועיות בקשר לפירסינג. הסיבה לזה היא שאף אחד ממנהלי הפורום לא מוסמך דיו כדי לעשות זאת. לעומת זאת שאלות על מידע כללי ודיונים בנושא יתקבלו בברכה, וכל מי שכותב בפורום יכול לתרום את דעותיו אך לא לתת הוראות טיפול. עיצה אחרונה, גש לפירסר ושאל אותו, הכי בטוח הכי כדאי. אחרי הכל השאלה שלך היא ספציפית לפירסינג מסויים. אגב - איפה אתה רוצה לעשות את הפירסינג - באמצע השפה או בצד? בהצלחה, אפרת

תראה...

ריקמת העור בפנים מצטלקת בקלות... למרות שהצלקת מזערית ביותר וניתנת להבחנה רק עם באמת מחפשים... תעשה שיקולים לבד... וכמו ש-Venux de Luxe אמרה לך, עדיף שתשאל את הפירסר, הוא יוכל להסביר לך הכי טוב!

המממ.....

שני דברים: פירסינג ככל זה פעולה בה מעבירים מחט דרך הגוף שלך במקום זה או אחר. כמובן שיש הגדרות קצת יותר מדויקות וטובות אבל כעיקרון תסכים איתי כל פרוצדורה שכזאת חייבת להיות מעורבת בכאב כלשהו. בקשר לצלקות, אני לא יודעת. מה שאני כן יודעת הוא שאני עשיתי בעבר עגיל בשפה וכעת, משהו כמו שנה אחרי שהורדתי אותו יש לי צלקת קטנה שרואים רק מהחלק הפנימי של השפה והיא עדיין כואבת לי כשאני נושכת את השפה או ל]עמים אפילו סתם. באופן כללי, פורום זה לא נותן עצות מקצועיות בקשר לפירסינג. הסיבה לזה היא שאף אחד ממנהלי הפורום לא מוסמך דיו כדי לעשות זאת. לעומת זאת שאלות על מידע כללי ודיונים בנושא יתקבלו בברכה, וכל מי שכותב בפורום יכול לתרום את דעותיו אך לא לתת הוראות טיפול. עיצה אחרונה, גש לפירסר ושאל אותו, הכי בטוח הכי כדאי. אחרי הכל השאלה שלך היא ספציפית לפירסינג מסויים. אגב - איפה אתה רוצה לעשות את הפירסינג - באמצע השפה או בצד? בהצלחה, אפרת

פירסינג

קודם כל. תודה על התשובה. אני רוצה לעשות את הפירסינג באמצע השפה. שאלתי לגבי הכאב כי כבר עשיתי שני חורים באוזניים וקעקוע בקרסול והכאב היה נסבל. רציתי לדעת אם זה כואב יחסית...

שטויות

סתכל לא עשיתי עגיל בשפה אני אישית בכלל אני לא משהו בקטע של פירסינג יש לי רק בלשון וזהו אני יותר בקטע של קעקועים בוא אני יגיד לך מחבר שלי שעשה וומפייר שבור (עגיל בצד השפה) הוא אמר לי שזה שטויות, חוץ מזה זה כאב קצר לא משהו שאתה לא יכול לעמוד בו, אני לא מאמין בפחד מקעקועים ופירסינגים אתה תעבור את זה כמו שכולם עוברים את זה על תפחד מכאב קצר ובמקרה שלך הוא גם לא רב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר