ל-spirlz

ל-spirlz

שאלתי את אאבא שלי אם יש לו מכשיר שמודד עוביים של דברים והוא קפץ "כמובן קוראים לזה קליבר זה במחסן" לפני המדדיה ממש נלחצתי מה יהיה אם זה לא בעובי הנכון מה יהיה אז וגם אמא שלי ראתה ונראה לה שהעובי של הפטמה יותר דק מהעובי של העגיל שלי בפופיק. הלכתי למקלחת והנה אני רואה שהמידה היא 1.6!!! וכך גם בפופיק. אגב עד שלמדתי לקרוא את זה.. :) ממש שמחתי שהכל בסדר. למרות זאת העגיל נראה לי יותר דק, אבל עם מידות לא מתווכחים... אז תודה שהרגעת אותי, ושעכשיו אני יודעת שאכן פורסרתי במקום טוב:) אגב אתה יכול להסביר לי קצת בכללי על מידות? שמעתי על משהו שמידות של פירסינג הן הפוכות שמספר קטן הוא יותר עבה? ואני כל הזמן רואה באתרים את המילה gauge מה פירושה? אקיצר המון שאלות... אשמח אם תאיר את עייני.. :)

אז ככה...

נתחיל מתודה רבה לאביך על העזרה בריענון הזיכרון שלי... (באמת, תמסרי לו!) ואני שמח לדעת שמצאת פתרון קל ונגיש. בקשר למידות, Gauge זוהי מידה אמריקאית (בארץ השימוש בה, לרוב, במידות המחטים בלבד), אבל בהרבה מקומות תמצאי פירסר שרוצה להרגיש קצת אמריקה והוא ישתמש במידות אלו לעגילים בסטודיו שלו. נכון, ב-Gauge ככל שהמספר קטן יותר החור גדול יותר, למה? ככה! (סתם...) Gauge זוהי מידה מסויימת, 14Ga (מידת העגיל שלך...) זה, 14 פעמים המחט נכנסת בתוך ה-Gauge. מה זה אומר? אם יש 1Ga זה אומר שהוא נכנס פעם אחת, ו-0Ga זה בול מידת ה-Gauge. זהו, זה כל הרעיון, כמובן זו מידה סטנדרטית וסתם לצייר עיגול ולהכניס לתוכו מחטים לא יתן את המידה...;-). במידות מילימטרייות זה הולך ככה: 0.8מ"מ (מידה אמריקאית, אין שימוש באירופה וישראל) 1מ"מ (בדרך כלל עגילים עדינים בגבה) 1.2מ"מ (כנ"ל) 1.6מ"מ (סטנדרט לרוב העגילים בגוף) 2מ"מ (בד"כ עגיל ביניים בשלבי הרחבות) 2.4מ"מ (לדעתי, הגודל האולטימטיבי להתחלה, לדעתי) 3מ"מ (מפה ההמשך במילימטרים שלמים.............) * חשוב מאד, זהו אינו פורום לפירסינג ולכן אני לא רוצה להכנס יותר מדי לעניין. למרות זאת, הפורום עוסק מעט ב-BM ולכן כניסה מדי פעם למידע אינפורמטיבי (כולל פירסינג, זהו סוג של BM) זה עוד בסדר. אני אפילו יהיה יותר שמח עם אני ידע שעזרתי גם הפעם... ביי, ביי

עזרת,באמת שעזרת!

האמת שעקב התשובה צצו לי שאלות נוספות אבל אני אנסה למצוא להן תשובה לבד. בכל אופן באמת תודה :)

ל-spirlz

שאלתי את אאבא שלי אם יש לו מכשיר שמודד עוביים של דברים והוא קפץ "כמובן קוראים לזה קליבר זה במחסן" לפני המדדיה ממש נלחצתי מה יהיה אם זה לא בעובי הנכון מה יהיה אז וגם אמא שלי ראתה ונראה לה שהעובי של הפטמה יותר דק מהעובי של העגיל שלי בפופיק. הלכתי למקלחת והנה אני רואה שהמידה היא 1.6!!! וכך גם בפופיק. אגב עד שלמדתי לקרוא את זה.. :) ממש שמחתי שהכל בסדר. למרות זאת העגיל נראה לי יותר דק, אבל עם מידות לא מתווכחים... אז תודה שהרגעת אותי, ושעכשיו אני יודעת שאכן פורסרתי במקום טוב:) אגב אתה יכול להסביר לי קצת בכללי על מידות? שמעתי על משהו שמידות של פירסינג הן הפוכות שמספר קטן הוא יותר עבה? ואני כל הזמן רואה באתרים את המילה gauge מה פירושה? אקיצר המון שאלות... אשמח אם תאיר את עייני.. :)

gauge chart

ראו קובץ מצורף

עזרת,באמת שעזרת!

האמת שעקב התשובה צצו לי שאלות נוספות אבל אני אנסה למצוא להן תשובה לבד. בכל אופן באמת תודה :)

ladybug יקירתי, כנסי...

אני יעשה צעד קדימה, את יכולה לשלוח לי את השאלות הנוספות שלך ל-e-mail, אם זה יהיה מוגזם לדעתי, אני לא יתבייש להגיד...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר