חידוד אוזניים.

חידוד אוזניים.

אני ממש רוצה בעתיד לחדד את האוזניים כמו פיה אז יש לי כמה שאלות: 1.מישהו שמע על מישהו שעשה את זה בארץ? 2.מישהו שמע על מנתח פלסטי שמסכים להתעסק עם זה? 3.מישהו יודע על סיבוכים או סיכונים? על סכום כסף משוער אני מניחה שאין טעם לשאול... :) נראה לי שזה השאלות מאחר ואין לי מושג איך להתחיל לבחון את הנושא.. :)

Ear Scalpting

אז ככה, לפני כמה שנים קראתי בsavage (עיתון קעקועים) כתבה על פיצול לשון. הכתבה דיברה על התופעה החדשה והשוותה אותה לפירסינג בלשון שבזמנו גם היה תופעה מאוד נדירה ופרובוקטיבית. דובר על כך שבהרבה מקומות רצו לפסול את התופעה ולהוציא אותה מחוץ לידי הפירסרים היישר לידיהם הנאמנות של הרופאים. אחת הסיבות העיקריות לכך שמחבר הכתבה היה נגד ההעברה לרופאים הייתה העובדה שלהם אין את הדרך לרכוש את הניסיון שיש לפירסרים. רופא לא יעבור את תקופת ההכשרה והניסיון שפירסר ירכוש בהתלמדות שלו, מה גם שמין הסתם לפירסר תהיינה הרבה יותר הזדמנויות לשפשף את הידע. לרופאים העוסקים במקצועם יש סיכוי להיות פירסרים הרבה פחות טובים מאשר לפירסרים שזה מה שהם עושים למחייתם. עכשיו תשאלי מה הקשר בין מה שכתבתי למה ששאלת.... האמת – לא יודעת.... הממממ.... נזכרתי: פיסול אוזן (תרגום חופשי מהמונח באנגלית לפרוצדורה עליה שאלת, ear sculpting) אצל רוב הפלסטיקאים יתקשר עם הדבקת האוזניים וקירוב שלהם לאזור הקרקפת, תסכימי איתי שניתוח כזה שונה לחלוטין ממה שאת מחפשת. כלומר, לרוב הפלסטיקאים בארץ וגם בחו"ל אין נסיון בפיסול אוזן מהסוג שאת מחפשת אז אולי הם לא האנשים שאת רוצה לפנות אליהם. אז למי כן פונים בשביל כזאת פרוצדורה? למודיפיירים (Modifiers) שעוסקים בניתוחים כאלה ויש להם ניסיון מוכח ותיק עבודות עם ניתוחים כאלה שהם עשו. אני אישית לא שמעתי על מישהו שעשה את זה בארץ. ומבחינת סיכונים צירפתי לך לינק לחלק בBME שמסביר על הסיכונים הספציפיים של ear sculpting. אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לכתוב, אני מקווה שתהיינה לי תשובות. אפרת

אוייי...איזו תמונה נוראית :(

עוד שאלות...

איפה אני יכולה באינטרנט לצפות בעבודות מוצלחות של החידוד ולא המפחידה בסיכונים מ-bme? ואילו אומנים מבצעים bm בנושא ושוב, האם יש להם אתרים? תודה :)

עוד מידע

כמו שאת בטח יכולה לתאר לעצמך, אין יותר מידי אנשים שאפשר לפנות אליהם בקשר לקביעת תורות לעשיית Extreme BM (פיסול ובנייה מחדש של אוזן נחשבים כמובן לשכזה). אני אישית יודעת על אדם אחד שמבצע את הפרוצדורה והוא Steve Haworth. הוא גם הראשון שביצע אותה - לפחות לפי הידוע לי. לצערי אין לו אתר אבל את יכולה לקרוא את הראיון הבא: http://www.bmezine.com/news/people/A10101/htc.html חלק אחד עוסק בEar Restructuring והוא המעניין אותך אני מאמינה. חוץ ממנו לא יצא לי לשמוע על עוד מישהו שמבצע שינוי מבנה של אוזן אבל אין שום ספק שיש לו שם מצויין. אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר