שימו לב שרק לי יש את כל השאלות על המחלות למיניהן...:)

אז ככה- יש לי קעקוע על השכם, שלאחרונה אני חושבת שהוא "התנפח", כלומר: קווי המתאר שלו בולטים מדי... ידיד שלי החליט שהוא עושה לי התקף לב קל, וצעק עלי ש"את רואה...יש לך זיהום!!!!!"...אז סביר להניח שזה לא נכון, וגם זה לא כואב או משהו כזה...סתם מוזר. מישהו יודע על שום מה ולמה? ודבר שני, אם בפירסינגים עסקינן...לפני המון שנים כשהייתי חיילת, נתלש לי בלי כוונה הפירטיסג בטבור (אל תשאלו איך, אבל זה מ-מ-ש כואב...). בנתיים כבר הספקתי להחזיר אותו, אבל עדיין נשארה לי צלקת- לא נוראית, אבל שם. אמרו לי לנסות לפנות למכונים שמסירים קעקועים כדי לנסות לשפר בלייזר את המראה, אבל נראה לי קצת מוזר- יש קשר?!?!

שלום להיפוכונדרית של הפורום

צדקת כשהנחת שידידך המלחיץ הוא סתם מלחיץ. אני מתארת לעצמי (ותקני אותי אם אני טועה) שהקווים של הקעקוע שלך הם שחורים. הדיו השחור המשמש לקעקועים עשוי בבסיסו מפחם, ולפחם יש תכונה נפלאה שהוא אוגר חום, ובחום, אפילו לא גבוה במיוחד, הוא נוטה להתרחב. סיבות לחום יכולות להיות: - מחלה (טפו טפו טפו לא עלינו) - סתם כשחם בחוץ או בבית - חשיפה ממושכת לשמש - ביצוע פעילות גופנית ועקב כך הגברת קצב זרימת הדם אחרי שהקעקוע מתנפח הוא גם מגרה את העור ואנחנו אוטומטית מתחילים לגרד, מה שכמובן מגביר את הנפיחות. האמת שהבעיה האמיתית שלך היא בעצם שאת גרה בארץ החמה שלנו ולא נניח בהולנד. בקיצור – אין לך מה לדאוג, כולנו באותו בוץ. אגב, יש סיכוי שנראה בקרוב את הקעקוע המדובר? בקשר לפירסינג ולצלקת אני לא מאמינה שאני אוכל לעזור לך – הדבר היחיד שאני יכולה להמליץ לך הוא ללכת לרופא עור. ישנם טיפולים שונים, חלקם גם באמצעות ניתוחים, להעלמת וטשטוש צלקות אבל כולם נעשים ע"י רופאים או קוסמטיקאיות, והם הקובעים אם הצלקת שלך במצב בו היא יכולה להגיב לטיפול כזה או לא. אם יש שאלות הקווים אינם שחורים בעצם וסתם כתבתי שטויות מיותרות רק תגידי :-), אפרת

בקשר לפירסינג

לדעתי, רב הסיכויים שעשית את העגיל החדש מוקדם מידי (תעודת עניות לפירסר), לפני שהרקמות הבריאו מספיק... לפני כמה זמן החזרת את העגיל? אולי עדיף לך להוציא אותו (במיקרה והוא נעשה לא מזמן) ולתת לאיזור להרגע ואז אפשרות הטיפול בצלקת תהיה הרבה יותר נוחה והגיונית. העגיל נתלש כתוצאה ממשיכה או דחייה? תתארי לי בדיוק את התהליך ואני יוכל להסביר לך יותר טוב. בקשר לטיפול... קודם, תתני את הפרטים החסרים ואז נראה איך נוכל לאזור לך (אם יש לך תמונה איך העגיל נראה היום, יאללה, תעלי אותה)

תודה

בהזדמנות זו רק רצינו לומר לך תודה על ההשקעה שעל הרצון לעזור ולשתף. ברור לנו שבלי זה הקהילה לא הייתה יכולה להציע את אותה רמת ידע איכותית. Mr. Moo and Miss De Luxe

שלום להיפוכונדרית של הפורום

צדקת כשהנחת שידידך המלחיץ הוא סתם מלחיץ. אני מתארת לעצמי (ותקני אותי אם אני טועה) שהקווים של הקעקוע שלך הם שחורים. הדיו השחור המשמש לקעקועים עשוי בבסיסו מפחם, ולפחם יש תכונה נפלאה שהוא אוגר חום, ובחום, אפילו לא גבוה במיוחד, הוא נוטה להתרחב. סיבות לחום יכולות להיות: - מחלה (טפו טפו טפו לא עלינו) - סתם כשחם בחוץ או בבית - חשיפה ממושכת לשמש - ביצוע פעילות גופנית ועקב כך הגברת קצב זרימת הדם אחרי שהקעקוע מתנפח הוא גם מגרה את העור ואנחנו אוטומטית מתחילים לגרד, מה שכמובן מגביר את הנפיחות. האמת שהבעיה האמיתית שלך היא בעצם שאת גרה בארץ החמה שלנו ולא נניח בהולנד. בקיצור – אין לך מה לדאוג, כולנו באותו בוץ. אגב, יש סיכוי שנראה בקרוב את הקעקוע המדובר? בקשר לפירסינג ולצלקת אני לא מאמינה שאני אוכל לעזור לך – הדבר היחיד שאני יכולה להמליץ לך הוא ללכת לרופא עור. ישנם טיפולים שונים, חלקם גם באמצעות ניתוחים, להעלמת וטשטוש צלקות אבל כולם נעשים ע"י רופאים או קוסמטיקאיות, והם הקובעים אם הצלקת שלך במצב בו היא יכולה להגיב לטיפול כזה או לא. אם יש שאלות הקווים אינם שחורים בעצם וסתם כתבתי שטויות מיותרות רק תגידי :-), אפרת

נו.אני לא הפכונדרית...

אז ככה.. הקווים אכן שחורים...ואכן שמתי לב שלא תמיד הם בולטים (ושמתי לב היום שאחרי הספחנינג והמקלחת הם היו נפוחים יותר...) אז קודם כל...תודה!!! ודבר שני, ברגע שאני אתקן את הסורק, אני אשלח את התמונה...של כל החמישה... :)

בקשר לפירסינג

לדעתי, רב הסיכויים שעשית את העגיל החדש מוקדם מידי (תעודת עניות לפירסר), לפני שהרקמות הבריאו מספיק... לפני כמה זמן החזרת את העגיל? אולי עדיף לך להוציא אותו (במיקרה והוא נעשה לא מזמן) ולתת לאיזור להרגע ואז אפשרות הטיפול בצלקת תהיה הרבה יותר נוחה והגיונית. העגיל נתלש כתוצאה ממשיכה או דחייה? תתארי לי בדיוק את התהליך ואני יוכל להסביר לך יותר טוב. בקשר לטיפול... קודם, תתני את הפרטים החסרים ואז נראה איך נוכל לאזור לך (אם יש לך תמונה איך העגיל נראה היום, יאללה, תעלי אותה)

אוי...זה קרה לפני שש שנים...

החישוק פשוט נתלש כי הוא נתפס בחגורה הצבאית המזעזעת בטירונות (ב "30 שניות מא' ל= ב'...."). את החישוק החדש החזרתי אחרי שנתיים. והצלקת היתה שם קודם, וזו הסיבה שהחזרתי את החישוק, כי זה עדיף על הצלקת...לפחות מסתיר קצת. זה לא שהיא כ-ל כ-ך מחרידה, אבל לא נעימה. אם צריך עוד אינפורמציה- בשמחה...

כן...

צבע העור שלך... עם את כהת עור, אז הצלקת תראה יותר ברורה... בכל מקרה, כדי להפטר מהצלקת בכלל כדי ללכת אולי לפלסטיקאי, יכול להיות שזה אפילו עניין של משחה וזהו...

האמת היא

שאני לא חושבת שמשחה תעזור. זו צלקת-צלקת (נו...כזו יוצאת אחרי חתך נאסטי במיוחד- כמו אחרי תפר). ואני נורא בהירה, כלומר, יכול להיות שיש עוד תקווה?:)

כמה שזה ישמע כמו לא...

...לכי לפלסטיקאי, רקמות עור זה החיים שלהם, מצטער שלא יכולתי לעזור יותר:-(

תתפלאי מה משחות יכולות לעשות :-)

לא תמיד הטיפול הדרוש לצלקת הוא ניתוח. ישנה אופציה של טיפול בחומצה (נשמע רע הרבה יותר ממה שזה), החומצה למיטב הבנתי במינונים הנכונים גורמת לקילוף העור ולפיתוח שכבות חדשות ובכך בעצם הופכת את הצלקת לפחות נראית. ישנן המון משחות רפואיות שאני העלמתי איתן צלקות של כוויות (אל תשאלי - אני פשוט מוצלחת), בקיצור - יש עתיד. אם את גרה באיזור המרכז שלחי לי אימייל עם איזה קופ"ח את ואולי יש לי רופאת עור שמתמחה בצלקות שאני אוכל להמליץ לך עליה, ופניה למרפאה של פלסטיקאי היא בהחלט לא רעיון רע - ייעוץ לא יכול להזיק. אגב -שמספר מועט של שנים בדרך כלל יעזרו להן להראות הרבה יותר טוב. צלקות הן דבר מאוד רגיש, לי אישית יש נטייה להצטלק ואני בעלת עור בהיר מאוד (מה שהולך יופי יחד כמו שאת שמה לב). הסיבה העיקרית לכך שהצלקות שלנו נראות לנו יותר חמורות היא פשוט הסיבה שרואים אותן יותר טוב כי העור שלנו שקוף. מצד שני יש לנו גם יתרון עצום - קעקועים תמיד יראו עלינו הרבה יותר טוב ונוכל לקבל הרבה יותר צבעים חזקים :-). בהצלחה, אפרת

את מכירה אולי מישהו בצפון? (את רואה, גם היפוכונדרית וגם מפונקת...)

האמת שלא...

אבל אני בטוחה שאם תלכי לרופא/ת עור שלך ותבקשי הפניה לייעוץ אצל רופא מומחה או פלסטיקאי אני בטוחה שתוכלי להגיע למישהו שהוא מקצוען ספציפית בתחום הצלקות. אם את הולכת לרופא את מוזמנת לשלוח לי אימיל עם מה שהוא המליץ לך - תמיד כיף להחליף חוויות על טיפולים רפואיים - כאילו אנחנו כבר בפנסיה! בהצלחה, אפרת :-)

אוי, נהדר..אני אוכל לספר לך על האינפקציה שחטפתי כשהפס של הקעקוע האחרון עלה לי על זיק של שערה...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר