עזרה בנושא קעקוע נוסף

יש לי קעקוע טריבל אחד על השכמה השמאלית שהוא דיי גדול משהו כמו 10*10 עכשיו שתי שאלות יש לי 1. איפה אני יכול לעשות קעוקע נוסף שלא יראה עמוס מדיי ואני רוצה בחלק הגוף העליון 2. בכל סטודיו של קעקועים יש מלא ספרים של קעקועים. וחשבתי לעצמי ולא מצאתי אם יש אתר כזה שמכיל את כל הספרים האלה בשביל לשבת בבית ולצפות בהם ללא צורך ללכת לסטודיו? תודה מראש ICQ: 125459045 email: kabuk31@fastmail.fm

הנה עזרה

קודם כל הקעקוע שלך הוא לא קטנטן אבל תחשוב על הגודל של הגב שלך לעומת הגודל של הקעקוע. אני לא יודעת למה אתה מתכוון כשאתה אומר שאתה לא רוצה שיהיה עמוס מידי אבל מבחינתי גם עם תשים עוד קעקוע על הגב הוא לא יהיה עמוס בכלל. אם אתה בכל זאת רוצה להתעקש על להתרחק מהאזור של הקעקוע הקודם מה בקשר לזרוע העליונה (פנימית או חיצונית)? לחוברות שיש בסטודיואים שמכילות דוגמאות של קעקועים קוראים "פלאש". יש באינטרנט הרבה אתרי Free Flash, אבל הסיבה שהם בחינם היא שהם פשוט פחות מוצלחים מאלו שצריך לשלם תמורתם, או שהאיכות של התמונה עצמה היא לא גבוהה. החוברות הנמצאות בסטודיו בדרך כלל נקנות ע"י המקום. עוד חסרון עיקרי של אתרים שנותנים פלאש בחינם הוא שהאתרים האלה נמצאים בשימוש ע"י אנשים מכל העולם. תחשוב כמה אנשים יבחרו משם דוגמה. אני יכולה לשאול למה אתה מתעקש לא להתאמץ בשביל הקעקוע שלך? אחרי הכל הוא הולך ללוות אותך למשך שארית חייך. תשקיע קצת, תלך למכונים, אני הרבה פעמים שולחת אנשים לספרייה, יש שם הרבה ספרים על תרבויות שונות ושל סגנונות שונים של אומנות. תעבור על אתרים של מקעקעים באינטרנט כדי לדעת יותר מה אתה מחפש ואולי אפילו תבקש מהמקעקע שלך שיצייר לך משהו מקורי שיתאים לך, ככה תוכל להיות בעליו הגאה של קעקוע שיש אך ורק לך. היום מאוחר יותר או מחר, אני מתכוונת להעלות אתר שיצורף לקהילה. האתר יכיל גלריות של משתתפי הפורום ומה שיותר חשוב לך - דף לינקים לאתרים של מקעקעים מכל העולם וגם של ציירים. אתה יותר ממוזמן לחפש שם רעיונות לקעקוע. שווה לחכות :-) אם יש לך עוד שאלות על כל תהליך ההתקעקעות נשמח לעזור. אתה גם מוזמן לדוק ברשימת המאמרים של הקהילה מאמר המפרט רשימה של כל האתרים למקעקעים מהארץ כולל תמונות של עבודות. בהצלחה ונשמח לראות תמונה של התוצאה, אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר