פירסינג בפיטמה

פירסינג בפיטמה

מישהו יכול לתת קצת מידע כמו איך זה נעשה...זמני החלמה...סיכונים וכו'...

פירסינג בפיטמה

מכיוון ששאלתך היא גלובלית ועוסקת בפירסינג (ואין לי מושג קלוש בתחום) אני יכולה להפנות אותך היישר לאתר שנקרא BME. באתר יש סקשן של Learn ובו תוכל למצוא מאמרים לימודיים על כל מיני שינויי גוף, בינהם גם קעקועים ופירסינג. הדבר שיחיד שאני יכולה לומר לך הוא שכל זמן שפירסינג נעשה בסביבה סטרילית ובצורה נכונה ומקבל טיפול טוב אין כמעט סיכון (למעט מיקרים כמו אלרגיות, מחלות דם, קלואידים (אם יש לך נטייה לפתח אותם, תאונות דרכים, תאונות עבודה, הריון ועוד.... ). מכיוון שאתה מחפש מידע על כל התהליך שווה לך אולי פשוט לבקש הסבר מקיף מפירסר פנים מול פנים. צירפתי לינק לאתר של BME ולחלק של הסיכונים הספציפיים של עגיל בפיטמה. מקווה שהצלחתי לעזור במשהו, אפרת

פיטמה, כמה אני אוהב...

טוב... נתחיל מזה שבחרת את אחד העגילים היותר יפים ואפקטיביים בגוף (לפחות לדעתי, ולדעת כמעט כל אדם שעשה את העגיל הזה). נתחיל מהפירסר: הדבר הכי חשוב שאתה צריך לבדוק זה תיק עבודות של האומן, לראות אם הוא יודע מה זה המושג הזה "ישר". אתה שואל את עצמך "אבל הוא בטוח לא ישים את התמונות של מה שיצא לו רע, איך אני בודק את זה?", זוית צילום (אם הזוית לא 100% פרונטלי, הוא מנסה להסתיר עגיל עקום. ובלי "&*%^&$ שכל" של צילום אומנותי, תיק עבודות בתחום הזה חייב להיות מדויק). יחס וידע של הפירסר. פירסר שאומר לך על עגיל בפיטמה ש"זה לא כואב", תצא מיד מהסטודיו. הפירסר חייב להיות 100% כנה איתך ולא לנסות לגרום לך לעשות את העגיל. הפירסר גם צריך להסביר לך את התהליך (בלי לחסוך מידע, אבל גם לא להגזים;)...). הדברים שאתה צריך לדעת על העגיל (הכל מנסיון של מעל 10 שנים, מתוכן 4+ שנות עבודה כפירסר): לא לבוא על כיבה ריקה או מלאה מידי לעשות את העגיל. עגיל בפיטמה הוא חירור של איזור בעל מרכז עצבים גבוה, הגוף חייב שתהיה לו אנרגיה כדי להתגבר (סוכרים, פחמימות, חלבונים וכו') אבל לא יותר מידי, מפני שאז גם הקיבה מצטרפת לחגיגה. לבנות: העגיל לא מונע הנקה של תינוקות!!! החלב יוצא מחורים רבים בפיטמה הנשית, לא כזרם רק ממרכז הפיטמה. מה שכן, צריך להוציא את העגיל במהלך ההנקה כדי: א) שהתינוק חלילה לא יבלע אותו. ב) כאב לאישה כתוצאה מהלחץ המופעל על האיזור. גם אם העגיל מפסיק לכאוב או להפריש נוזלים מוקדם מהצפוי (בתהליך ההחלמה), לא להפסיק את הטיפול, ההפרשות עוד יחזרו פעם ולפעמים פעמיים בהמשך. זמן ההחלמה שונה בין אדם לאדם, בין ספר לספר ובין סטודיו לסטודיו. זה לא אומר שאם אומרים לך זמן אחד במקום אחד ואחר במקום אחר, אז אחד מהם משקר. הזמן הוא אינדבידואלי ונע בין חודשיים לשישה חודשים. ישנם מיקרים בהם נצפו עגילים שהבריאו לאחר 3 שבועות בלבד, נדיר ביותר!!! חובה להדגיש: שישה חודשי החלמה לא אומרים שבמשך שישה חודשים העגיל כואב ויוצא דם, זהו פשוט תהליך ארוך שבו הגוף בונה רקמות חדשות ומטפל בפצע (רוב התהליך אפילו לא נראה לעין). מה כדי לדעת על תהליך עשיית העגיל: כל פירסר משתמש באותה טכניקה אבל עם שינויים קטנים כתוצאה מנסיון ונוחות, לכן לא להבהל עם פירסר אחד עובד שונה מאחר: * דבר חשוב מאד הוא בחירת העגיל. עובי העגיל חייב להיות מינימום 1.6 מ"מ (כמו עגיל בטבור סטנדרטי) ולא דק יותר, שכן תהיה הרגשת חוסר נוחות תמידית. דבר נוסף חשוב אפילו יותר, הרבה אנשים (במיוחד נשים) מתעקשים לעשות עגיל קטן (בקוטר), חוץ מכאב נוראי בהכנסה של העגיל (אין מספיק מרחב תמרון) ההבראה תהיה נוראית מפני שלא יהיה מספיק מרחב להבראה של העגיל (העגיל ילחץ על הפצע כל הזמן). * סימון העגיל חייב להתבצע בעמידה ללא שום חולצה או חזייה. שרירי האיזור ורקמות העור מסביב חייבים להיות רפויים כדי לתת סימון ישר במצב אופטימלי. פירסר שמודד בישיבה או שכיבה, מרשה לבחורה הבישנית להוריד רק צד אחד בחזייה, לא מכיר את התהליך (סיכון שהוא גם לא יודע את הביצוע עצמו) ורב הסיכויים שהעגיל יצא עקום מאד, לכן יש לצאת את הסטודיו הזה מיד!!! * הפיטמה נתפסת עם מלקחיים (לא מספריים כמו ששמעתי פעם מישהי אומרת...), חלק מהפירסרים נועלים וחלק לא. הלחץ המופעל כתוצאה מהמלקחיים גורם להרגשת חוסר נוחות, לא להבהל, הלחץ הזה מוריד את כאב העשייה עצמה כמה דרגות למטה. * העשייה עצמה מהירה ולכן הכאב הינו מיידי ולא ממושך. * הכנסת העגיל מתבצאת במקביל להוצאת המחט וכמעט לא מורגש (רק מין הרגשת מתיחה קלה של העור). מקוה שנתתי לך מספיק מידע, אם לא, לא להתבייש לבקש...

שמתי לב למשהו שרשמת ו....

אני צריכה עזרה!!! אצל מי שעשיתי את העגיל בפטמה מקום שהוא גם נחשב וגם מקום שאני בהחלט סומכת על הפירסר אבל.. עשיתי עגיל קטן כי יש לי חזה קטן ופטמה קטנה והוא זה שהמליץ לי על העגיל ולא קטן יותר. השאלה שלי מאחר ואני לא הולכת להוציא את העגיל ולהכניס אותו לפופיק וממבט מלמעלה או ממבט במראה אין לי כל כך אפשרות לדעת את הגודל איך בכל זאת אני יכולה לזהות גדול של עגיל מאחר ואני לא מבינה בכלל בעוביים של העגילים. זה ממש מטריד אותי ואין לי אפשרות כל כך ללכת לפירסר בבקשהה תן לי אפשרות לזהות את הגודל.. :( אני מפחדת שאולי הוא ממש לא מתאים ויעשה נזק :(

עובי עגיל

ברמת העיקרון, אפשרי לזהות בעזרת מכשיר למדידת קטרים (שלצערי, מאחר ואני סובל משיכחה זמנית רב שנות חיי, אני לא זוכר את השם כרגע) שאת יכולה למצוא בכל חנות לכלי בנייה (מצטער, אסור לפרסם...). את יכולה גם ללכת לסטודיו לפירסינג (אני לא ממש יודע מה הסיבה שלך לא ללכת). במקרה ואת לא מצליחה אף אחד מהדברים הנ"ל, את יכולה לשלוח תמונה ל-e-mail שלי (הבטחה לא לפרסם בשום מקום מובטחת), אבל אז אני יצטרך עוד פרטים.

שאלה, האם כל הפיטמות הן באותו עובי?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר