קעקועים זמניים(?)

שמעתי שיש אפשרות לעשות קעקוע זמני,שישאר רק למספר שנים ואז ירד באופן טבעי. יש כזה דבר?או שזו סתם שמועה חסרת בסיס?

יש ואין

מה זאת אומרת... כעיקרון ההמלצה שלי לכל השואל היא או שתעשו קעקוע אמיתי, או שתוותרו על כל הרעיון. לא כל אחד בנוי לעשיית קעקועים. הסיבה שני נגד קעקועים זמניים היא המפורטת בטקסט להלן: קעוקעים זמניים כעיקרון קעקוע זמני מוגדר כקעקוע בו מחדירים לדרמיס צבע שאמור להיות מצסוגל להתנקות משם שתקופה שבין 3-10 שנים לאחר עשיית הקעקוע. עובדה זו אמורה להשאיר אותך עם קעקוע ברור במשך שלוש שנים ואז לקוות שייקח לו כמה שפחות זמן לרדת כדי שלא תצטרך לבלות 7 שנים עם כתם בלתי מזוהה ומכוער על הגוף. בפועל, הדהייה של הקעקוע הזמני מתחילה עוד לפני סוף ה-3 שנים ומסתיימת שבתאריך לא ידוע. ישנם כבר הרבה מקרים של אנשים שהתייאשו מלחכות לכל שהקעוקע יירד ופשוט עשו קעקוע אמיתי על האיזור של הקעקוע הזמני. עוד דבר הוא מעט מאוד מקעקעים מקצועיים יעסקו בקעקועים זמניים אלא קוסמטיקאיות, ולכן רמת העבודות בקעקועים מסוג זה לרוב אינה גבוהה. אני לא ממליצה על עשיית קעקוע זמני, אולי אם אתה מסתייג מעשיית משהו קבוע, קעקועים הם פשוט לא בשבילך, או שאתה עדיין לא מוכן לעשות קעקוע. תן לזה זמן. בהצלחה, אפרת

השאלה הייתה לידע כללי בלבד.יש לי כבר 3 קעקועים קבועים :)

עוד דבר קטן....בעניין הזמני

לקעקועים הזמניים,קוראים לזה חינגה (משהו כזה,לא בטוח במילה) או שזה כבר מושג אחר?

אתה מתכוון ל"חינה" במקרה?

זה לא אותו דבר *קריצה*.

כן...חינה,טעות שלי :) אז מה זה חינה?

תערובת של פיגמנטים המופקת מצמחים

נוהגים להשתמש בזה לעיטור חלקי גוף (בעיקר ידיים) בטקסי חתונה של הרבה עמים (מרוקאים, פרסים, הודים, ערבים ועוד). לדוגמא הכלה מציירת על החתן ועל עצמה עם תערובת החינה. התערובות הטובות יכולות להחזיק בסביבות השבועיים שלושה ויחזיקו מעמד יותר טוב על אזור הידיים. זהו אינו קעקוע זמני הפיגמנט פשוט "מכתים" את העור ונספג בו עד שיוצא מסיבות כמו זיעה ועוד. Henri
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר