שאלה: כמה יעלה בערך קעקוע במידות של 15X10 ס"מ באזור השכם? (בלי צבע)

ואם אתם צריכים עוד כמה קריטריונים לקביעת המחיר שאני לא יודע עליהם, תגידו ואני אשאיר בשמחה. תודה מראש, טל

עוד קריטרייונים...

מה דעתך על הקעקוע עצמו?!? תראה, הרעיון העיקרי בפורום זה שהוא נועד לעזרה וככלי תקשורת לאוהבי עולם צבע הגוף הזה שכולנו אוהבים. אבל, בשום מקרה אין פרסומות כדי ליצור מצע חסר סטיגמות לשאלות ותגובות. עכשיו... אתה בטח חושב לעצמך "מה לעזאזל קשור פרסום?!", אז אני יפרט. המקעקע קובע את המחיר לעבודתו, זה לא לחם או חלב שבהם המחיר בשוק קבוע. המקעקע מוכר לך אומנות (לכל החיים, אם אפשר להוסיף) ועבודה קשה (אפילו עם זה נראה לרוב קל), לכן רק הוא ורק כאשר הוא רואה את הדוגמא עצמה (כל הפרטים וחישוב זמן העבודה וכו') אפשרי לתמכר. לכן, כדי שאתה תקבל תשובה אתה צריך לשאול את המקעקע שאתה מעוניין להתקעקע אצלו. "עדיין מה קשור פרסום?", בטח כבר רוב הקוראים שואלים את זה, שמקעקע יתן מחיר על הרשת... זה לא הגיוני ולא אתי וזה יהפוך למסחארה כזו של מחירים... ותחשוב על זה, אתה הולך למקעקע ושואל אותו למחיר, ואז כשהוא אומר לך מחיר אתה אומר לו "אבל ברשת אמרו לי אחרת", מה?!? נשמע הגיוני?!?! לך לסטודיו ותשאל, ככה גם תוכל לעשות את הדבר היותר חשוב, לראות אם הסטודיו עומד בתנאי סטריליזציה טובים ואם העבודות של המקעקע טובות לטעמך... מקוה שלא תקפתי יותר מידי, בהצלחה!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר