צריך אתר...

צריך אתר...

אהלן אני כרגע בן 16, ואני מתכנן עוד שנה (כי אין לי כרגע כסף, צריך לעבוד בחופש) לעשות צמידים. אני לא חושב שאני אתחרט על זה (ואני מאלה שאומרים "תחכה, אתה תתחרט") כי זה משהו שהרגשתי שחסר לי מאז שאני זוכר את עצמי. בכל מקרה, אני מעונין באתרים שיוכלו להציג לי גלריות של קעקועים שכאלו, כדי שאני אראה מה יש בשוק. אני חושב על משהו פשוט, בירוק. תודה מראש אנשים, עמית

אז מה יש בשוק היום

אז ככה, בנוגע לשאלה הספציפית שלך, לי מעולם לא יצא להיתקל באתר של קעקועים שעוסק בעיקר בצמידים אבל אני מתארת לעצמי שאם תכנס לגלריית הקעקועים באתר הבא תוכל לבוא על סיפוקך: http:/www.bmezine.com אני באופן אישי חושבת שצמידים לא יושבים יפה על הגוף, הם קוטעים את הזרימה הטבעית של היד או הרגל ו"מחלקים" את האיבר לשני חלקים. ברור שזאת רק דעתי, אבל שווה לתת לדברים כאלה מחשבה לפני שעושים את הקעקוע. מכיוון שיש לך עוד שנה (לפחות) עד לעשיית הקעקוע אני מציעה לך גם להתחיל להסתכל על אתרים של מקעקעים באינטרנט. אני מוסיפה להודעה לינקים לאתרים של שני מקעקעים, אם הרעיון נראה לך אני אשמח לתת לך עוד אתרים של מקעקעים רציניים, שעושים עבודות גדולות ואומנותיות. בהצלחה, אפרת

אני חייב להוסיף...

...שישנה טעות נפוצה בקרב אנשים רבים. ברגע שאמרת "אני חושב על משהו פשוט, בירוק." נדלקה לי נורה אדומה. קעקוע נעשה בצבע שחור, וזהו. כשעבדתי בסטודיו לקעקועים (מעל 4 שנים) שמתי לב לכך שכל אדם שני רצה שהקעקוע הפשוט שלו (לא בצבע) יהיה ירוק, אין קעקועים בירוק, חייב תחימה של שחור לפחות (אלה אם כן אתה גיא אטצ'ינסון ואתה יודע להכניס צבע בלי תחימה). עכשיו, אני לא סתם יפציץ את הנתונים הנ"ל ללא הסבר... אז ככה, קעקוע (כמו שאמרתי) נעשה בצבע שחור, עם הזמן העור נחשף לשמש, שכבות העור "נסגרות" וחשוב לדעת שהן לא שקופות ואז הקעקוע מאבד מזוערו הראשוני. אצל בעלי עור כהה, הקעקוע יראה יותר בגוון ירוק/ירקרק ואצל בעלי עור בהיר הקעקוע יהיה בגוון יותר כחול כהה. וכן, גם קעקועי הכלא, שנראים כאילו נעשו בירוק היו במקור בשחור. פשוט החומרים שמשתמשים בכלא מגיבים פחות טוב לעור ושומרים על צבע טוב פחות זמן. אני יודע שזה ממש לא קשור למה ששאלת, אבל הייתי חייב לציין את המידע הזה בשבילך ובשביל אנשים אחרים, לידע כללי חשוב.

אז מה יש בשוק היום

אז ככה, בנוגע לשאלה הספציפית שלך, לי מעולם לא יצא להיתקל באתר של קעקועים שעוסק בעיקר בצמידים אבל אני מתארת לעצמי שאם תכנס לגלריית הקעקועים באתר הבא תוכל לבוא על סיפוקך: http:/www.bmezine.com אני באופן אישי חושבת שצמידים לא יושבים יפה על הגוף, הם קוטעים את הזרימה הטבעית של היד או הרגל ו"מחלקים" את האיבר לשני חלקים. ברור שזאת רק דעתי, אבל שווה לתת לדברים כאלה מחשבה לפני שעושים את הקעקוע. מכיוון שיש לך עוד שנה (לפחות) עד לעשיית הקעקוע אני מציעה לך גם להתחיל להסתכל על אתרים של מקעקעים באינטרנט. אני מוסיפה להודעה לינקים לאתרים של שני מקעקעים, אם הרעיון נראה לך אני אשמח לתת לך עוד אתרים של מקעקעים רציניים, שעושים עבודות גדולות ואומנותיות. בהצלחה, אפרת

תודה על התגובות אבל...

ההורים שלי לא מסכימים לקעקוע המסוים הזה, ואפילו שאני כבר אוכל לעשות קעקוע בלי אישור שלהם עוד מעט, אקט של מרד הקעקוע הזה הוא בהחלט לא, וכל עוד אני בצל קורתם אני לא אעשה משהו כדי לעצבן אותם בכוונה, ועוד בעיקר משהו כזה. ותודה על התגובות. אגב, צבע העור שלי הוא לבן ביותר, אז זה אומר שהשחור יכחיל!?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר